صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 162

موضوع: Imperial College London

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : (Imperial College London (http://www3.imperial.ac.uk

حداقل هایی که خواسته بود را داشتم
    اگر هم بگیم معدلم در حد این دانشگاه نیست باتوجه به این که واسه مستر اقدام کرده بودم و فاندی در میان نبود باید به احتمال زیاد( با توجه به نمونه های گذشته) اکسپ می شدم
    جدا از اینها چجوری در عرض کمتر از 1 هفنه تونستن ارزیابی را انجام بدن؟!! تازه 4 روز بود که ریکامها سابمیت شده بود
    .... احتمال داره کلا حرفشون این باشه که ایرانی نه
    من بهشون میل زدم جوابش این بود
    Your application has been considered by the department however I regret to advise you that it has not been possible to offer you a place as your application does not demonstrate the necessary level of achievement or potential to cope with the considerable demands of our course.

نقل قول نوشته اصلی توسط giv7 نمایش پست ها
    اگر هم بگیم معدلم در حد این دانشگاه نیست باتوجه به این که واسه مستر اقدام کرده بودم و فاندی در میان نبود باید به احتمال زیاد( با توجه به نمونه های گذشته) اکسپ می شدم
    جدا از اینها چجوری در عرض کمتر از 1 هفنه تونستن ارزیابی را انجام بدن؟!! تازه 4 روز بود که ریکامها سابمیت شده بود
    Your application has been considered by the department however I regret to advise you that it has not been possible to offer you a place as your application does not demonstrate the necessary level of achievement or potential to cope with the considerable demands of our course.
    منم با شما موافقم..اصلا حسم میگه این دانشگاه تا اطلاع ثانوی دیگه نمیخواد ایرانی بگیره (حالا مدیریت نگه به علت پخش شایعه پستت حذف میشه!) ...مال منم با سرعت نور ریجکت کرد در حالیکه شرایطم بد نبود!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط giv7 نمایش پست ها
    شما اگه یه نگاهی به Admission Statistics امپریال بندازید می بینید در اکثر رشته ها نسبت اپلیکنت ها به آفر ها حداقل 6 به 1 هست و در بعضی رشته ها که امپریال در سطح جهانی مطرحه حدود 10 به 1. درباره دانشگاه های درجه سه لندن حرف نمی زنید که فکر کنید به خاطر پول هر کی اپلای کنه رو می گیرند.

پی نوشت: امپریال یکی از دانشگاه هاییه که معروفه در سرعت رسیدگی به اپلیکیشن ها. از این نامه ای که نوشته شده به نظر میاد شما پیش نیازها رو نداشتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    منم با شما موافقم..اصلا حسم میگه این دانشگاه تا اطلاع ثانوی دیگه نمیخواد ایرانی بگیره (حالا مدیریت نگه به علت پخش شایعه پستت حذف میشه!) ...مال منم با سرعت نور ریجکت کرد در حالیکه شرایطم بد نبود!
    شما هر دوتون لطف کنید و شرایطتتون رو بگذارید، و بگید دقیقا برای چه دوره ای اپلای کرده بودید تا بشه چک کرد آیا واقعا ریجکت شدن شما از دانشگاهی که همیشه جزو 15-20 دانشگاه اول دنیاست اینقدر عجیب بوده که شروع به تئوری سازی بکنیم یا خیر!

پی نوشت: من همین امسال بیشتر از انگشتان دست ایرانی میشناسم که آفر گرفتند، البته قطعا اونها شرایطش رو هم داشتند. حالا من که مدیریت نیستم، ولی شما قطعا دارید شایعه بی پایه و اساس پخش می کنید. اگه ریجکت شدید به جای اینکه تقصیر رو بر گردن زمین و زمان و تئوری های توطئه و ... بندازید بهتره بپذیرید که شاید واقعا از شما بهتر در دوره بوده یا سوابق شما نتونسته اونها رو متقاعد کنه که به شما آفر بدن.
    ویرایش توسط S03 : January 26th, 2013 در ساعت 06:54 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

من هدفم شایعه سازی نبود فقط 2 تا سوال پرسیدم
    اگر اینگونه برداشت شد معذرت میخوام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

بالاخره جوابمان را گرفتیم.....
    دوستانی هم که درآینده میخوان واسه این دانشگاه اپلای کنند دقت کنند
    طبق پاسخ آفیس مینیمم معدل 17.5-18 می باشد و در صورت کمتر بودن فورا ریجکت می شوید مث من
    واسه همین هم سریع جواب دادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

نکته دیگه که رئیس دپارتمان مکانیک اضافه کرده:
    We have taken, and continue to take, many students from Iran on exactly the same terms as those admitted from other countries. As it happens my wife is Iranian, and consequently a substantial part of my family is Iranian, and I personally have great sympathy with students from Iran.

Banned

سلام
    یه سوال از دوستان با تجربه دارم!
    من دانشجوی کامپیوتر خواجه نصیرم و به تازگی دارم لیسانسم رو می گیرم. زمینه تحقیقاتی ام Cognitive Robotics به حساب می یاد و توی دوران 4 ساله لیسانسم 4 تا مقاله کنفرانس ( همه IEEE ) و دو تا مقاله ژورنال ( ISI ) دادم که توی همشون محقق اولم...!!! با پروفسور Shanahan مکاتبه کردم و با توجه به زمینه کاری کاملا مشابه از CV من خوشش اومد ولی برای اپلای دوتا مشکل دارم که منو به شک می اندازن:
    1- معدل من در حد 18.5 یا 18.75 نیست. 16.5/20!!!!!! آیا این معدل باعث میشه که admission comm منو یک ضرب ریجکت کنه؟ به بقیه سوابقم نگاه نمی کنن؟؟؟ مثلا مقاله ها و تافل 103 و GRE و ....؟؟؟
    2- از صحبت های توی تایپک فهمیدم که فاندها یا کم هستن یا اگر هم باشن به اندازه هزینه ها نیستن!!!! با توجه به وضعیت مالی درامی که من دارم، حتی در صورت پذیرش، چقدر احتمال گرفتن فاند دارم که هزینه هارو تامین کنن؟؟؟
    نهایتا به نظر دوستان...................................... .. اپلای بکنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کامپیوتر خواجه نصیرم و به تازگی دارم لیسانسم رو می گیرم. زمینه تحقیقاتی ام Cognitive Robotics به حساب می یاد و توی دوران 4 ساله لیسانسم 4 تا مقاله کنفرانس ( همه IEEE ) و دو تا مقاله ژورنال ( ISI ) دادم که توی همشون محقق اولم...!!! با پروفسور Shanahan مکاتبه کردم و با توجه به زمینه کاری کاملا مشابه از CV من خوشش اومد ولی برای اپلای دوتا مشکل دارم که منو به شک می اندازن:
    1- معدل من در حد 18.5 یا 18.75 نیست. 16.5/20!!!!!! آیا این معدل باعث میشه که admission comm منو یک ضرب ریجکت کنه؟ به بقیه سوابقم نگاه نمی کنن؟؟؟ مثلا مقاله ها و تافل 103 و GRE و ....؟؟؟
    2- از صحبت های توی تایپک فهمیدم که فاندها یا کم هستن یا اگر هم باشن به اندازه هزینه ها نیستن!!!! با توجه به وضعیت مالی درامی که من دارم، حتی در صورت پذیرش، چقدر احتمال گرفتن فاند دارم که هزینه هارو تامین کنن؟؟؟
    1. بله احتمالش هست کمیته شما رو ریجکت کنه. همین رو با استادی که باهاش مکاتبه کردید در میون بگذارید (بگید در تبدیل به سیستم انگلیسی، کمی پایین تر از 1st Class honours میشه). تافل و GRE هم مهم نیست.
    2. اگه استاد بتونه کمک کنه شانس پوشش همه هزینه ها هست ولی احتمالش زیاد نیست و این در کل انگلیس صحیحه.

نهایتا به نظر دوستان...................................... .. اپلای بکنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    قطعا. چی رو از دست میدید با اپلای کردن؟ رایگان هم هست.

پی نوشت: من از دوران امپریال یادمه، پروفسور Shanahan استاد خوبیه و آدم جالبی است.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام
    در تصدیق حرف جناب S03، حتما اپلای کنید چرا که نه؟
    البته قبلش بهتره با استاد همه ی شرایطتتون رو در میون بزارید و اگه بتونید قانعش کنید که فاند بهتون بده که عالی میشه.ولی به هر حال همین که استاد شما رو قبول داشته باشه و سفارش شما رو پیش admission committee بکنه خیلی خیلی مفیده
    امیدوارم با خبرای خوب ما رو خوشحال کنید

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده برای مقطع دکتری-فنی ICL قصد اقدام دارم. از دوستان محترم کسی هست که در حال حاضر در این دانشگاه در مقطع دکتری در حال تحصیل باشه که شرایط برای دریافت اسکالرشیپ و میزان آن را بفرماید.
    ممنون از لطف شما دوست گرامی
    caspain