صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 162

موضوع: Imperial College London

Junior Member

پیش فرض پاسخ : (Imperial College London (http://www3.imperial.ac.uk

سلام
    دوستان کسی از آینده شغلی فارغ التحصیلان این دانشگاه اطلاعاتی داره؟چقدر روشون حساب باز می کنند برای کار آکادمیک بعد از تحصیل؟(به طور خاص توی رشته مهندسی مکانیک)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی از آینده شغلی فارغ التحصیلان این دانشگاه اطلاعاتی داره؟چقدر روشون حساب باز می کنند برای کار آکادمیک بعد از تحصیل؟(به طور خاص توی رشته مهندسی مکانیک)
    درباره مکانیک نمی دونم ولی کلا امپریال آینده کاری فوق العاده خوبی داره. جزو بهترین های انگلستان و دنیا.

من برای ارشد مهندسی نفت دارم اقدام میکنم و در یکی از مراحل ثبت نام ازم خواستن که ایمیل 2 تا از اساتیدم را بدم تا اونها recommendation واسم توی پروفایلم بذارن.
    میخواستم بدونم کسی اطلاع داره که بعد از اینکه ایمیل اساتید را دادم چی به استاد ایمیل میکنن و استاد باید چه مراحلی را طی کنه؟ همچنین میخواستم بدونم در چه مواردی ازش سوال میپرسن؟
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    من برای ارشد مهندسی نفت دارم اقدام میکنم و در یکی از مراحل ثبت نام ازم خواستن که ایمیل 2 تا از اساتیدم را بدم تا اونها recommendation واسم توی پروفایلم بذارن.
    میخواستم بدونم کسی اطلاع داره که بعد از اینکه ایمیل اساتید را دادم چی به استاد ایمیل میکنن و استاد باید چه مراحلی را طی کنه؟ همچنین میخواستم بدونم در چه مواردی ازش سوال میپرسن؟
    پیشاپیش ممنون
    چند سوال کوچک می پرسند (چقدر وقت شما رو می شناخته، شما جزو چند درصد تاپ کلاستون بودید و ...) و بعد استاد می تونه توصیه نامه اش رو آپلود کنه.

دوستان کسی می دونه احتمال فاند واسه مستر هست از امپریال؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه احتمال فاند واسه مستر هست از امپریال؟
    احتمالش هست ولی زیاد نیست. شرایط شما چطوره؟

Banned

پیش فرض پاسخ : Imperial College London

سلام

من Embark Instruction رو خوندم. اونجا نوشته شده بود که میشه Recommendation Letter ها رو به صورت Hard copy ولی کاملا Sealed و Seigend براشون به صورت پستی ارسال کرد.
    از اونجایی که استادهای من قبلا بهم کاغذی Recomm دادن آنلاین چیزی سابمیت نمی کنند!!!!!!!!!!!!!!
    پس با این حساب من می تونم نامه هایی رو که قبلا از اساتیدم گرفتم رو خودم ارسال کنم...درسته؟!...

ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

من Embark Instruction رو خوندم. اونجا نوشته شده بود که میشه Recommendation Letter ها رو به صورت Hard copy ولی کاملا Sealed و Seigend براشون به صورت پستی ارسال کرد.
    از اونجایی که استادهای من قبلا بهم کاغذی Recomm دادن آنلاین چیزی سابمیت نمی کنند!!!!!!!!!!!!!!
    پس با این حساب من می تونم نامه هایی رو که قبلا از اساتیدم گرفتم رو خودم ارسال کنم...درسته؟!...

ممنونم
    بله به احتمال زیاد می تونید ولی قبلش هم می تونید ازشون بپرسید برای اطمینان.

Banned

ممنون یه سوال دیگه هم دارم در مورد دو تا Scholarshipی که شامل من میشه.. برای مستر
    Imperial College Master's Support Scheme

Successful candidates with a household income of £25,000 or less will receive full tuition fee support up to £10,000 and a £5,000 stipend.
    Successful candidates with a household income of between £25,000 and £42,611 will receive full tuition fee support up to £10,000.

و

Santander Master's Scholarships

This award offers £5,000 contribution towards tuition fees. Once a student's fees have been paid, any balance remaining will be paid directly into the student's personal UK bank account. There are six awards available for 2014-15.

اگر فرض کنیم من قصد داشته باشم برای Computing department مثلا Computing in AI program اقدام کنم، میشه بفرمایید این دو بورس تا چه حد هزینه ها رو ساپورت می کنند؟ آیا در حد FULL FUND هستند؟

ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    ممنون یه سوال دیگه هم دارم در مورد دو تا Scholarshipی که شامل من میشه.. برای مستر
    Imperial College Master's Support Scheme

Successful candidates with a household income of £25,000 or less will receive full tuition fee support up to £10,000 and a £5,000 stipend.
    Successful candidates with a household income of between £25,000 and £42,611 will receive full tuition fee support up to £10,000.

و

Santander Master's Scholarships

This award offers £5,000 contribution towards tuition fees. Once a student's fees have been paid, any balance remaining will be paid directly into the student's personal UK bank account. There are six awards available for 2014-15.

اگر فرض کنیم من قصد داشته باشم برای Computing department مثلا Computing in AI program اقدام کنم، میشه بفرمایید این دو بورس تا چه حد هزینه ها رو ساپورت می کنند؟ آیا در حد FULL FUND هستند؟

ممنونم از راهنماییتون
    مورد اول که مربوط به انگلیسی هاست و شما واجد شرایط نیستید. مورد دوم هم فقط 5000 پوند کمک می کنه و شهریه این کورس ها در امپریال حدود 22 هزار پوند هست که 25 درصدش رو هم پوشش نمی ده.