صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 195960616263646566676869
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 686 , از مجموع 686

موضوع: دانشگاه دولتی Middle East Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Middle East Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام،
    من می خواستم به عنوان دانشجوی شرطی این ترم برای میدل ایست اقدام کنم وچون حداقل نمرات دانشگاه و نیاوردم .میخوام دووباره امتحان بدم برای ترم بعد اما میخواستم ترکیه هم باشم و یه کورس درس هم وردارم.من تو سایتش special stdent رو خوندم اما خیلی سر در نیاوردم.هم اپلیکیشن فی داشت هم باید اجازه یه استاد بگیرم..من نمیدونم چی کار کنم. الان باید اقدام کنم یا موقع ثبت نام ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Middle East Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

یکی از مدارکی که باید موقع اپلیکیشن آنلاین دانشگاه آپلود بشه اینه:
    Recognition Letter (provided by Council of Higher Education YÖK) o

یه فرمی داره که باید درخواست بدی تا بررسی کنن دانشگاه ایرانیت تایید شده ی اونا هست یا نه و اینکارو باید حضوری انجام داد!!!

The application form at the webpage of Equivalence Office is printed out, filled and signed. Required documents are completed and the application fee is paid. The application is made to the Equivalence Office in person with all documents including the receipt showing that the application fee has been paid.

یعنی دوستانی که از اینجا پذیرش میگیرن از قبل تو ترکیه بودن؟!
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا جواب بدن ممنون
    ویرایش توسط ghazal1994 : March 17th, 2018 در ساعت 01:40 PM

Junior Member

با سلام
    کسی از دوستان اطلاعی در مورد مدرک ( certificate of recognition from the Higher Education Council (YÖK
    نداره؟

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستا
    کسی میدونه چقد هزینه خوابگاه میشه و ایا برا دانشجوهای مهمان یه ترم میدن بمونیم
    ممنون میشم
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member

سلام دوستان من میخواستم برای کارشناسی رشته it اپلای کنم به من گفتن اگر یک تا دو سال بتونم معدل A بگیرم می تونم ادامه درسم را توی کانادا یا استرالیا بخونم می خواستم لطفا راهنمایی کنید آیا واقعا چنین امکانی برای transfer وجود داره؟ از نظر سخت گیری مشکلی ندارم فقط میخوام بدونم چنین امکانی برای انتقال بعد از دو سال به کانادا وجود داره؟

Junior Member

سلام. من برای دوره دکتری مهندسی برق و ترم spring 2020 اپلای کردم. می خواستم بدونم شانس پذیرش من تا چه حدی هست ؟؟ و مهم تر این که اگر قبول بشم من رو ثبت نام می کنند و به من چند ماهی فرصت می دهند که مدارک رو از ایران آزاد کنم و براشون ببرم ؟؟ چون بعیده تا زمان ثبت نام بتونم اصل مدارک رو از دانشگاه ها بگیرم. لطفا از دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.

تافل: 110
    جی آر ای: کوانت 166، وربال 153، رایتینگ 4
    معدل ارشد: 17.06 دانشگاه خواجه نصیر
    معدل لیسانس: 13.53 دانشگاه تبریز
    مقاله: یه ژورنال سابمیت کردم که احتمال چاپش خیلی بالاس

لطفا در مورد فرجه برای تحویل مدارک بعد از ثبت نام راهنمایی کنید.