صفحه 10 از 69 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 686

موضوع: دانشگاه دولتی Middle East Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی خاورمیانه ( Middle East Technical University )

نه من فاند نگرفتم ولی استادم گفته برام پیدا می کنه ولی تا حالا که نشده. پس ریز نمرات نیاز به تایید سفارت نداره؟! بله ثبت نام از 12 تا 18 است ولی من که فکر می کنم جدول هم برای دانشجوهای ترکیه و خارجی یکی است (برای ارشد و دکترا). اونی که شما میگید فکر کنم واسه دانشجوهای لیسانس است نه برای ماها. البته صدرصد نمی دونم ولی فکر کنم همونه.
    راسته برای ویزا چه مدارکی لازم است (پاسپورت، نامه پذیرش، و چه چیز؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
    ارشد مهندسی صنایع. فاند ندارم. یعنی گفتن از الان فاند نمیدن، شاید بعد اینکه اونجا رفتیم بتونیم از استادا بگیریم. شما مگه فاند گرفتین؟ من به امور دانشجویان زنگ زدم و پرسیدم گفتن نیازی به تایید سفارت نیست.
    ثبت نام دانشجویان خارجی از 12 تا 18 سپتامبره و تفکیک رشته نکردن که هرکس کدوم روز بیاد. این لینکی که گذاشتین مربوط به دانشجویان خودشونه فکر کنم. لینک دانشجویان خارجی و مدارک لازم برا ثبت نام اینه که نوشته(Lisansüstü Programlara Yeni Kabul Edilen Uluslararası Öğrenci Kayıtları). لطفا یه نگاهی بکنید:
    http://www.oidb.metu.edu.tr/kayit/li...t_yabanci.html
    باز دوستان اگر اشتباه می کنم حتما بگید.

Junior Member

به ترکی نوشته فوق لیسانس و احتمال 99 درصد برا خودشونه باز من دوشنبه زنگ میزنم میپرسم و نتیجه رو می گم بهتون. من که 2 بار از خود مسئولین اونجا پرسیدم و گفته تایید دادگستری و وزارت خارجه کافیه. برا ویزا پاسپورت، نامه پذیرش و یه فرم هست که باید از سایت کنسولگری دانلود کنین و بعد پرکردن ببرین با خودتون.

Junior Member

مرسی.
    راستی دوشنبه و سه شنبه تعطیل هست به خاطر عید فطر. در ضمن تا اونجا که من می دونم Lisansüstü یا همون Graduate به معنی دانشجوی بعد از لیسانس (فوق و دکترا) یا در همون معنی انگلیسیش گفته می شه.

به ترکی نوشته فوق لیسانس و احتمال 99 درصد برا خودشونه باز من دوشنبه زنگ میزنم میپرسم و نتیجه رو می گم بهتون. من که 2 بار از خود مسئولین اونجا پرسیدم و گفته تایید دادگستری و وزارت خارجه کافیه. برا ویزا پاسپورت، نامه پذیرش و یه فرم هست که باید از سایت کنسولگری دانلود کنین و بعد پرکردن ببرین با خودتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

دوستان Kabul Edilen Uluslararası Öğrenci Kayıtları یعنی ثیت نام دانشجویان فوق لیسانس بین المللی که پذیرش گرفتن ...

Junior Member

ولی فکر کنم منظور از Kabul Edilen Uluslararası Öğrenci Kayıtları یعنی ثیت نام دانشجویان لیسانس بین المللی که پذیرش گرفتن باشه نه فوق لیسانس. اگر به http://www.oidb.metu.edu.tr/english/registration.htm مراجعه کنید (جدیدیاً آپدیت کردن) می بینید که گفته دانشجوهای بین الملی مقطع لیسانس نه ارشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARAA نمایش پست ها
    دوستان Kabul Edilen Uluslararası Öğrenci Kayıtları یعنی ثیت نام دانشجویان فوق لیسانس بین المللی که پذیرش گرفتن ...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ARAA نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط kyosefib نمایش پست ها
    ولی فکر کنم منظور از Kabul Edilen Uluslararası Öğrenci Kayıtları یعنی ثیت نام دانشجویان لیسانس بین المللی که پذیرش گرفتن باشه نه فوق لیسانس. اگر به http://www.oidb.metu.edu.tr/english/registration.htm مراجعه کنید (جدیدیاً آپدیت کردن) می بینید که گفته دانشجوهای بین الملی مقطع لیسانس نه ارشد.
    ببخشید من یه اشتباهی کردم که کل تیتر رو کپی نکردم ... کل تیتر اینه LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARA YENİ KABUL EDİLEN ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERİN KAYITLARI که معنیش میشه همون
    ثبت نام دانشجویان فوق لیسانس بین المللی که تازه پذیرش گرفتن ...
    اون لینکی که شما گذاشتید درسته در مورد دانشجویان لیسانس هست، متاسفانه تو ورژن English مثل اینکه هنوز ثبت نام فوق لیسانس رو نزدن ولی تو ورژن ترکی اطلاعات کامل رو از این لینک میتونید ببینید که هم مدارک مورد نیاز رو نوشته هم اون جدول زمانبندی واسه رشته های مختلف رو زده ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی خاورمیانه ( Middle East Technical University ) و مسائل مرتبط

جهت اطلاع همه دوستانی که درمورد اون جدول زمانبندی مراجعه به ثبتنام دانشجویان فوق لیسانس و دکترا سوال داشتن عرض کنم که من الان با امور دانشجویان بین المللی odtu تماس گرفتم و گفتن که از 12 سپتامبر تا 5 اکتبر دانشجویان خارجی میتونن بیان برا ثبتنام و تفکیک روز برا هر رشته ندارن. پس بچه ها راحت باشید، اون جدول برا ما نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی خاورمیانه ( Middle East Technical University ) و مسائل مرتبط

جهت اطلاع همه دوستانی که درمورد اون جدول زمانبندی مراجعه به ثبتنام دانشجویان فوق لیسانس و دکترا سوال داشتن عرض کنم که من الان با امور دانشجویان بین المللی odtu تماس گرفتم و گفتن که از 12 سپتامبر تا 5 اکتبر دانشجویان خارجی میتونن بیان برا ثبتنام و تفکیک روز برا هر رشته ندارن. پس بچه ها راحت باشید، اون جدول برا ما نیست.
    منم زنگ زدم همینو گفتن ولی ایمیل هم زدم و در صورتی که جواب بدن همینجا جوابشونو میزارم
    در مورد ویزا هم امروز من مدارکو تحویل دادم گفتن یکشنبه بیا ویزا رو بگیر پس دوستان نگران ویزا نباشند

Junior Member

سلام
    ببخشید یک سوال برای من پیش اومده ممنون میشم جواب بدین : اینکه در آزمون GRE برای این دانشگاه ، دو بخش غیر از quant رو به چه شکل باید پاسخ داد ؟ ایا باید سفید باشه یا در حد توان باید پاسخ داد ؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط peykan48 نمایش پست ها
    منم زنگ زدم همینو گفتن ولی ایمیل هم زدم و در صورتی که جواب بدن همینجا جوابشونو میزارمدر مورد ویزا هم امروز من مدارکو تحویل دادم گفتن یکشنبه بیا ویزا رو بگیر پس دوستان نگران ویزا نباشند
    پس خدا رو شکر فعلا مشکلی نیست ... دوست من فقط حواست باشه که وقتی با ویزا وارد ترکیه میشی دیگه تا وقتی که دفترچه اقامتت رو نگرفتی نباید خارج بشی ... چون اون موقع برای اقامت باید دوباره ویزا بگیری و این کار ممکن یکم مشکل ساز بشه برات چون اون موقع که ویزاتو میگیری یه کاغذ امضا میکنی که تعهد میدی تو بازه یک ماه بعد ورودت برای اقامت اقدام کنی و تا اقامت نگرفتی خارج نشی ...