صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: انتخاب دانشگاه با هدف گرفتن بهترین فاند

Junior Member X111 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aero - SUT

پیش فرض پاسخ : انتخاب دانشگاه با هدف گرفتن بهترین فاند

ممنون ، میشه لطف کنید و پست اول رو بخونید و در راستای همون پست اگه پیشنهادی داشتید مطرح کنید ؟
    Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط X111 نمایش پست ها
    سلام دوستان

اول باید بابت اینکه تاپیک جدیدی باز کردم عذر بخوام، متاسفانه موضوعی مرتبط با سوالم در بخش پیدا نکردم

من دانشجوی سال آخر کارشناسیم، قصد دارم برای پاییز 2013 اقدام کنم
    فعلا تصمیم دارم خودم رو برای آزمون زبان آماده کنم اما معدلم حدودا 18 است
    سوالم اینه که برای دریافت full fund رو کدوم دانشگاه ها باید حساب کنم؟

می دونم که ممکنه حتی از امریکا پذیرش بگیرم اما بابت هزینه اپلای اصلا نمیتونم مانور بدم
    با این شرایط و با فرض نمره حدودا 100 تافل، برای کدوم دانشگاه ها اقدام کنم بهتره؟
    همونطوری که توضیح دادم اولویت اولم گرفتن بیشترین فانده و بعد از اون رنکینگ

پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم
    رشته ات چیه؟! یه کم سوابق دیگه را هم بگو تا ببینیم کحا ها می شه اپلای کنی! بعد هم اینو توو فروم انتخاب بهترین دانشگاه با توحه به شرایط باید مطرح می گردی.
    کدوم گرایش می خوای بری؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

رشته و دانشگاه
    Aero - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    رشته ات چیه؟! یه کم سوابق دیگه را هم بگو تا ببینیم کحا ها می شه اپلای کنی! بعد هم اینو توو فروم انتخاب بهترین دانشگاه با توحه به شرایط باید مطرح می گردی.
    کدوم گرایش می خوای بری؟
    ممنون
    دانشجوی ترم آخرم ، میخواستم برای امسال اقدام کنم اما چون زمان آماده سازی برای زبان رو از دست دادم، تصمیم گرفتم بزارم برای سال بعد. مشکل سربازی ندارم و از طرفی سهمیه استعدادهای درخشان هم دارم و از چندتا از دانشگاه های مطرح داخلی از جمله شریف پذیرش دارم .
    همونطوری هم که گفتم معدلم هم تقریبا 18 است. مقاله هم ندارم.

راستی اون تاپیکی که گفتید که ندیدم هنوز وگرنه اینجا مزاحم نمیشدم..

ویرایش :
    قصد دارم برای مکانیک یا هوافضا اقدام کنم. اولویتم هوافضاست ولی گویا شرایط خیلی سخت تر میشه پس به نظر محبورم تمرکزم روی مکانیک باشه.
    ویرایش توسط X111 : February 20th, 2012 در ساعت 07:32 PM

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    این اشتباهه محضه که دائم بچه های این فروم تکرار می کنند! منم خودم اول اروپا رو به خاطر همین بی خیال شدم. ولی من خودم سه چهار تا برنامه فقط توی آلمان پیدا کردم که فاند داشت. به هیچ وجه به این معتقد نیستم که اروپا فاند نداره. دوستم هم رفته دایرکت پی اچ دی توی سیسا. داره ماهی 1200 یورو م یگیره. یکی هم تو فرانسه بود که اونم فاند 1100 یورو در ماه داشت!
    کانادا هم خودم شاخ نبودم ولی فاند گرفتم.
    آمریکا هم بستگی داره کحا باشی. من دوستم از فلوریدا و کلگری کانادا فاند گرفت ولی دوتاش یه مقدار بود. مسلما اون شهر کانادا ارزون تر ه و فاندت کافیه ولی واسه آمریکا یایدیه چیزی می برد واسه خودش.
    دوست خوبم من با بک گراند 3 ساله اینارو میگم و لااقل در رشته خودم ( مکانیک) که ایشونم مکانیکن به حرفم ایمان دارم.
    خودتون دارید میگید چنتا برنامه و دوره و معمولا دانشگاه ها اینارو ارایه نمیدن و چنتا موسسه اینارو ارایه میدن که اغلب اعتبار دانشگاه های سرشناس و خوب را ندارن!
    شما میفرمایید فرانسه، من خدمتتان عرض میکنم تقریبا دیگه فرانسه به جنس پسر ایرانی ویزا نمیده ( 3 تا دوستام از همین دانشگا خودمون (صنعتی اصف) هر 3 ویزا ریجکت شدن امسال(1 دختر از دانشگا خودمون گرف ویزا) و نمونه های بیشتر
    دوست خوبم اگر توجه کرده باشید ایشون گفتن روی هزینه شخصی نمیتونن مانور بدن یعنی یا فاند کامل یا میزان معقول هزینه شخصی در رشته مکانیک که باز شما رشتتون این نیس ( ضمن تبریک بهتون)
    اما نمونه زندشون دوستام هستم و با اطمینان بهتون میگم اگه فوق العاده نباشید نمیتونید فاند درست درمون بگیرید از کانادا. (با خواجه نصیر و صنعتی اصف نمیشه مگه 1 چیز استثنایی داشنه باشید)(مثلا دوستم دو رشته ای (برق و ریاضی) خوند با معدل 18.5 به زور سالی 24 تا بش دادان)!!!!!!
    و باز هم لاکن شما رو با آمریکا توصیه میکنم که بازگشت همه ما به سوی اوست!!!

رشته و دانشگاه
    Aero - SUT

دوستان لطفا یکی هم به من بگه چیکار کنم...
    من نه فوق العاده ام نه ضعیف ، شرایطم رو دوتا پست بالاتر توضیح دادم
    اگر هم موردم رو جای درستی مطرح نکردم، بفرمایید به کدوم بخش برم
    از لطفتون ممنونم

ممنون
    دانشجوی ترم آخرم ، میخواستم برای امسال اقدام کنم اما چون زمان آماده سازی برای زبان رو از دست دادم، تصمیم گرفتم بزارم برای سال بعد. مشکل سربازی ندارم و از طرفی سهمیه استعدادهای درخشان هم دارم و از چندتا از دانشگاه های مطرح داخلی از جمله شریف پذیرش دارم .
    همونطوری هم که گفتم معدلم هم تقریبا 18 است. مقاله هم ندارم.

راستی اون تاپیکی که گفتید که ندیدم هنوز وگرنه اینجا مزاحم نمیشدم..

ویرایش :
    قصد دارم برای مکانیک یا هوافضا اقدام کنم. اولویتم هوافضاست ولی گویا شرایط خیلی سخت تر میشه پس به نظر محبورم تمرکزم روی مکانیک باشه.
    قطعا بهترین انتخاب واسه شما شریفه!!! تو این سالم زبان و مقاله بدید واسه دکترا راحتید.
    ( واسه دیرکت phd هم که گفتید باید ماوراشریفی باشید با این چیزا نمیشه دیرکت خوند)

رشته و دانشگاه
    Aero - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    قطعا بهترین انتخاب واسه شما شریفه!!! تو این سالم زبان و مقاله بدید واسه دکترا راحتید.
    ( واسه دیرکت phd هم که گفتید باید ماوراشریفی باشید با این چیزا نمیشه دیرکت خوند)
    اخه مساله اینه که اگه برم شریف هزینه آزادسازی رو چیکار کنم، خیلی بالاست واقعا
    با این تفاصیری که شما می فرمایید پس اینهمه که هرسال از لیسانس فاند میگیرند و میرند چجوری هستند ؟؟!

اخه مساله اینه که اگه برم شریف هزینه آزادسازی رو چیکار کنم، خیلی بالاست واقعا
    با این تفاصیری که شما می فرمایید پس اینهمه که هرسال از لیسانس فاند میگیرند و میرند چجوری هستند ؟؟!
    اوههههههههه. lol اینو اصلا یادم نبود. پس برید تو کار آمریکا و اراسموس. اراسموس فک کنم بده بهتون. آمریکا هم بگردید پیدا میشه. من از 500 تا میل (250 دانشگاه) 1 جواب درست درمون از آمریکا گرفتم که دیگه نیاز به پول خانواده نداشته باشم
    اون بقیه هم اینطورین:
    1. پولدارن
    2. واقعا هم درس خوندن هم دانشگاه های بهتری بودن
    من معدلم 15.1 بود اما رزومم انصافا خوب بود واسه دانشجوی لیسانس. شما معدلتون بالاس شاید به جای 500 میل نیاز به 100 میل داشته باشید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

چرا این قدر اطلاعات اشتباه رو با بیان مجکم می گید. اولا که دوست من که از اروپا پارسال پذیرش دایرکت دکتری گرفت از رتبه های دبیرستانی و کنکورش تا معدل دانشگاهش از من پایین تر بود. دانشگاهمون هم صنعتی اصفهان بود. لطفا اشتباهات غلط ندید. اینا باعث می شه بچه ها فرصت های خوب رو از دست بدهند.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

رشته و دانشگاه
    Aero - SUT

اوههههههههه. lol اینو اصلا یادم نبود. پس برید تو کار آمریکا و اراسموس. اراسموس فک کنم بده بهتون. آمریکا هم بگردید پیدا میشه. من از 500 تا میل (250 دانشگاه) 1 جواب درست درمون از آمریکا گرفتم که دیگه نیاز به پول خانواده نداشته باشم

500 تا میل ؟!!

ممنون از راهنماییتون، من باید بیشتر پرس و جو کنم و اطلاعاتم رو هم بیشتر کنم
    چون تعداد زیادی رو میشناسم که تونستند مستقیما از لیسانس فاند بگیرند و برند
    فکر نمی کنم انقدر دشوار هم که شما میگید باشه.. بهرحال ممنون

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)