صفحه 316 از 363 نخستنخست ... 216266306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط trayton2008 نمایش پست ها
    من اعتراض زدم و معاف شدم . احتمال قوی هم بفرستنت یه بیمارستان دیگه . اگه میتونی یه جور آمار بگیری کدوم بیمارستان میفرستنت خیلی خوب میشه . تا اونجایی که میدونم دست خود نظام وظیفه اس . همون نفری که تو امور پزشکیه . خودم احساس کردم دستش بازه کجا بفرسته ( شنیدم با مافوقش صحبت میکرد که کجا بفرستیمش ) . و اینکه رو اعصابشون نرو اصلا . خونسردیتو حقظ کن هرچی مخالفت کردن شما با متانت و سربه زیری جوابشو بده و نزار یارو قاطی کنه . ( اینا میخوان اعصابت خورد شه یه چیزی بپره از دهنت و دیگه آتو داشته باشن ) . مورد دوم اینکه خیلی به من گفتن فلانی بزار اعزام شی اونجا اقدام کن. ته تهش یه ماه میری خدمت و علافی واسه کارای پزشکی که اونجوری به اسم سرباز میری و راحت میگیرن برات .
    منظورت از نفری که تو امور پزشکیه،یعنی همون پزشک عمومی پادگان؟ آخه من خودم با توجه به رشتم الان توی درمانگاه پادگانم،و تموم اعزامی ها چه برای معافیت چه برای مریضی و اینا از طریق همون پزشک عمومی درمانگاه نوشته میشه و آخرشم فرمانده درمانگاه که اونم پزشکه تایید میکنه. در هر صورت جفتشونم میشناسم. با اینا باید صحبت کنم؟ حالا خواستم بگم ب نظرت کدوم بیمارستان بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام داداش،سال نو شما هم مبارک
    ممنون بابت جوابت. آره اتفاقا منم دفه اول رفتم سجاد،اونجا 3نوع قطره مختلف ریختن و بعدشم گفتن معاف نیستم ولی اپتومتریستش بهم گفت ی اعتراض بزنم!!!
    الان ارتش افتادم،نمیدونم ولی میگن توی ارتش مثله اینکه کمتر سختگیری میکنن،حالا نمیدونم کدوم بیمارستان میفرستن،قبلا مثله اینه خانواده بوده،اما الان اگه دوباره سجاد بفرستن مثله دفه قبل میشه....راستش منم دودلم ک اعتراض بزنم یا نه. چون خداییش اگه واس خاطر 25/. یا نیم نمره معافم نکنن اعصابم خیلی خورد میشه
    حالا تو خودت موفق شدی معاف بگیری یا نه؟

دوست من بیمارستان 501 ارتش بیمارستان خیلی خوب و منظمی و بی دلیل حقت رو پایمال نمیکنن. من رو سه بار فرستادن بیمارستان سجاد-بیمازستان نجمیه در آخر هم بیمارستان 501 ارتش . دکتر های بیمارستان ارتش واقعا مودب بودن و هرسوالی ذاشتم جواب دادن البته بقیه بیمارستان ها نه اینکه بی ادب باشن اما خب مثل 501 ارتش پاسخگو نبودن .
    امیدوارم موفق بشی من همیشه این صفحه رو چک میکنم انشالله سری بعدی که چک میکنم خبر معافیتت رو بشنوم دوست من

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_eg نمایش پست ها
    دوست من بیمارستان 501 ارتش بیمارستان خیلی خوب و منظمی و بی دلیل حقت رو پایمال نمیکنن. من رو سه بار فرستادن بیمارستان سجاد-بیمازستان نجمیه در آخر هم بیمارستان 501 ارتش . دکتر های بیمارستان ارتش واقعا مودب بودن و هرسوالی ذاشتم جواب دادن البته بقیه بیمارستان ها نه اینکه بی ادب باشن اما خب مثل 501 ارتش پاسخگو نبودن .
    امیدوارم موفق بشی من همیشه این صفحه رو چک میکنم انشالله سری بعدی که چک میکنم خبر معافیتت رو بشنوم دوست من
    سلام
    داداش ممنون بابت راهنماییت. دمت گرم ک جواب دادی.ی سوال دیگه،من واقعیتش برگه اعزام گرفتم واسه دوشنبه 14فروردین،ولی اسم بیمارستانم رو توی برگه نزدم،قرار شد بپرسم ببینم کجا برم بعدش اسمش رو توی برگه بنویسم.(درواقع با خود دکتر و فرمانده بهداری هماهنگ کردم)
    الان اگه بنویسم501 و 14 ام برم اونجا مشکلی که پیش نمیاد؟ حتما که نباید بیمارستان خانواده برم؟
    وآخریش اینکه اگه شما معافی گرفتی یه توضیح مختصری میتونی راجع به روند و مراحل بیمارستان و دکتر و بعدش بدی؟(ساعت چند بیمارستان باشم؟ اون روز چیکار میکنن؟بعدش چی میشه؟ چقدر طول میکشه و ....)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام
    داداش ممنون بابت راهنماییت. دمت گرم ک جواب دادی.ی سوال دیگه،من واقعیتش برگه اعزام گرفتم واسه دوشنبه 14فروردین،ولی اسم بیمارستانم رو توی برگه نزدم،قرار شد بپرسم ببینم کجا برم بعدش اسمش رو توی برگه بنویسم.(درواقع با خود دکتر و فرمانده بهداری هماهنگ کردم)
    الان اگه بنویسم501 و 14 ام برم اونجا مشکلی که پیش نمیاد؟ حتما که نباید بیمارستان خانواده برم؟
    وآخریش اینکه اگه شما معافی گرفتی یه توضیح مختصری میتونی راجع به روند و مراحل بیمارستان و دکتر و بعدش بدی؟(ساعت چند بیمارستان باشم؟ اون روز چیکار میکنن؟بعدش چی میشه؟ چقدر طول میکشه و ....)
    ممنون

این مرحله که میتونی بیمارستان رو انتخاب کنی و توی ورقه میتونی بنویسی رو زیاد در جریان نیستم چون این مرحله رو نداشتم.
    من برج 5 اقدام کردم و تقریبا برج 10 معاف شدم.اولین بار بهم گفتن برم بیمارستان سجاد تقریبا یک ماه و نیم بعد از معاینه نامه شورا واسم اومد و رفتم نظام وظیفه از سوال کردن راجع به اینکه چندساله عینک میزنم و مدرک تحصیلیم چیه و اینکه یه متن هم گذاشتن جلوم که بخونم موقع اعلام اسامی من رو خوندن جز افرادی که باید دوباره برن معاینه مجدد به بیمارستان نجمیه . بعد از 10 روز رفتم نجمیه ( هروقت تایم بیمارستان داری از صبح اول وقت اونجا باشی بهتره تا دیرتر بری منه هر سه بار 7 صبح بیمارستان ها بودم)
    رفتم نجمیه بعد از معاینه و تست مثل بیمارستان سجاد بهم گفتن نامه واست میاد(البته هروقت میرفتم بیمارستان و سه بار قطره میریختن تا 24 ساعت تقریبا تار میدیدم) بعد از یه ماه نامه ی شورا اومد رفتم دوباره همون سوالارو پرسیدن و دوباره موقع اعلام نتایج معاینه مجدد دادن بم و این سری افتادم بیمارستان 501 ارتش و دروغ هم نگم به شدت ازینکه افتادم 501 میترسیدم چون دو سه نفر بم گفتن خیلی سختگیرن و کارم تمومه(که نوی صفحات قبل تر بخونی نظرات من رو متوجه استرس من میشی ). اما روزی که رسیدم 501 ارتش مودبانه ترین رفتار ها رو از پرسنل دیدم و حتی از اپتومتریست اونجا هر سوالی داشتم پرسیدم و خیلی راحت جوابم رو میدادن خلاصه معاینه اش هم تمام شد و سه هفته بعد نامه ی شورا اومد و رفتم نظام وظیفه این سری هم طبق معمول همون سوال هارو پرسیدن و همون نفری بود که دفعات قبلی ازم سوال میپرسید (البته ناگفته نمونه من دفعه اول به یکی از سوال هایی که پرسید عکس العمل یکم تندی نشون دادم که اصلا اینکار رو پیشنهاد نمیکنم بهت دوست عزیز) بهم گفت پشتکارت خوبه که نزدیکه 5 ماه رفتی و اومدی منم هیچ حوابی ندادم . بعد موقع اعلام نتایج بررسی ها بعد از دو ساعته سخت و طاقت فرسا فهمیدم معاف شدم و اون روز دقیقا 5 نفر برای معافیت چشم اقدام کردیم که هر 5 نفر معاف شدیم . امیدوارم شما هم معاف بشی دوست من
    یا حق

Junior Member

سلام دوستای عزیزم نمره چشم بنده به شرح زیر است که به ترتیبی که نوشته اپتومتریست با یک کالن ( : ) از هم جداکردم:
    0m -6.50 -150*10 : 4 -6.00 -200* 5
    مدرکی که دارم کارشناسی هست. معاف دائم میشم؟

یا باید یک کم کتک سرهنگ بزنم بعدشم بخورم بعدشم بازم چندتا کادری را بزنم چندتا امتیاز بگیرم در ادامه این مرحله چندتا هم بخورم.

سه بار خودکشی ناموفق داشتم ایندفعه به فکر نبوغ در suicide هستم، میخوام بعد مرحله، اسلحه، قرص و طناب دار که نامردا هر سری ریختن سرم یک سی چهل تا زخم محلک به خودم بزنم همشون را سوپرایز کنم خودم هم از این صداهای داخل سرم خلاص بشم.
    متوجه شدم این بیماری، افسردگیش داره بیناییم را ازم میگیره
    ایده مناسبی دارید که قبل مرگ تا میتونم این کادری ها را یزنم، امتیاز بیشتری کسب کنم؟ دی خخخخ
    خدمت کردن به این کشور یعنی هدر دادن 2 سال عمر، یعنی از صفر شروع کردن و جنگ اعصاب و سرکوب شنیدن. شاید بشه با گلوله خوردن کنار بیای اما نمیشه با جنگ اعصاب کنار اومد برای کسی که مشکل اعصاب و روان نیز دارد، فبها المراد
    لامسب خند داره اینجا هست که ما آدم منزوی هستیم، به دلیل فقر مالی نیز نرفتیم پیش روانشناس یا روانپزشک، اصلا دلیل این مشکلم هم خیانت و فقرمالی و... بود خخخخ. حالا هم 6 ماه رفتیم خدمت هر 2 ماه یکبار یکجای خدمت با فواصل 500 کیلومتری ازمون بیگاری کشیدند تو نزاجا. دیگه واقعا خسته شدم صداها بیشتر شدن،حوصله صحبت کردن با این کادری های زبون نفهم واقعا بی سواد را هم ندارم. خستم انقدر رفتم تهران از استان های مختلف کشور.
    از من میشنوید از فردی که قبل خدمت تنها مشکلش همین منزوی بودن بود حالا داره هم کور و هم جنون میگیره، خدمت به این کشور هیچ ارزشی ندارد. میخواهید با مدرک لیسانس از بهترین دانشگاه کشور با بهترین معدل برین نگهبانی توالت دادن، برید نگهبانی توالت بدین توی هوای 20 درجه زیر صفر با درجه گروهبان یکمی که جدیدا به همه میدن و معدل و دانشگاه نیز براشون مهم نیست برید خدمت. برای کسی که تو زندگی تلاش کرده که از ثانیه ثانیه عمرش جهت بالابردن علم استفاده کنه این خدمت یعنی مرگ مغزی. مشکل سختیش نیست مشکل جنگ اعصاب هست مشکل بددهنی و نگاهای بد هست.
    راستی دوستان این چشم شامل چه معافیتی میشه؟(تو نیروی زمینی ارتش، معاف از رزم، نگهبانی، اسلحه و... یعنی کشک بازرسی یعنی آدم های بی خاصیت یا یعنی پارتی امیر، خودتون باید زرنگ باشید و دفاع از خودتون کنید، البته اگر دیگه بکشید و تحمل کنید ما که نکشیم دیگه و زندگی بی معنا یعنی مرگ)

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Suicide نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزم نمره چشم بنده به شرح زیر است که به ترتیبی که نوشته اپتومتریست با یک کالن ( : ) از هم جداکردم:

یا باید یک کم کتک سرهنگ بزنم بعدشم بخورم بعدشم بازم چندتا کادری را بزنم چندتا امتیاز بگیرم در ادامه این مرحله چندتا هم بخورم.

سه بار خودکشی ناموفق داشتم ایندفعه به فکر نبوغ در suicide هستم، میخوام بعد مرحله، اسلحه، قرص و طناب دار که نامردا هر سری ریختن سرم یک سی چهل تا زخم محلک به خودم بزنم همشون را سوپرایز کنم خودم هم از این صداهای داخل سرم خلاص بشم.
    ایده مناسبی دارید که قبل مرگ تا میتونم این کادری ها را یزنم، امتیاز بیشتری کسب کنم؟ دی خخخخ
    خدمت کردن به این کشور یعنی هدر دادن 2 سال عمر، یعنی از صفر شروع کردن و جنگ اعصاب و سرکوب شنیدن. شاید بشه با گلوله خوردن کنار بیای اما نمیشه با جنگ اعصاب کنار اومد برای کسی که مشکل اعصاب و روان نیز دارد، فبها المراد
    لامسب خند داره اینجا هست که ما آدم منزوی هستیم، به دلیل فقر مالی نیز نرفتیم پیش روانشناس یا روانپزشک، اصلا دلیل این مشکلم هم خیانت و فقرمالی و... بود خخخخ. حالا هم 6 ماه رفتیم خدمت هر 2 ماه یکبار یکجای خدمت با فواصل 500 کیلومتری ازمون بیگاری کشیدند تو نزاجا. دیگه واقعا خسته شدم صداها بیشتر شدن،حوصله صحبت کردن با این کادری های زبون نفهم واقعا بی سواد را هم ندارم. خستم انقدر رفتم تهران از استان های مختلف کشور.
    از من میشنوید از فردی که قبل خدمت تنها مشکلش همین منزوی بودن بود حالا داره هم کور و هم جنون میگیره، خدمت به این کشور هیچ ارزشی ندارد. میخواهید با مدرک لیسانس از بهترین دانشگاه کشور با بهترین معدل برین نگهبانی توالت دادن، برید نگهبانی توالت بدین توی هوای 20 درجه زیر صفر با درجه گروهبان یکمی که جدیدا به همه میدن و معدل و دانشگاه نیز براشون مهم نیست برید خدمت. برای کسی که تو زندگی تلاش کرده که از ثانیه ثانیه عمرش جهت بالابردن علم استفاده کنه این خدمت یعنی مرگ مغزی. مشکل سختیش نیست مشکل جنگ اعصاب هست مشکل بددهنی و نگاهای بد هست.
    راستی دوستان این چشم شامل چه معافیتی میشه؟(تو نیروی زمینی ارتش، معاف از رزم، نگهبانی، اسلحه و... یعنی کشک بازرسی یعنی آدم های بی خاصیت یا یعنی پارتی امیر، خودتون باید زرنگ باشید و دفاع از خودتون کنید، البته اگر دیگه بکشید و تحمل کنید ما که نکشیم دیگه و زندگی بی معنا یعنی مرگ)
    سلام

به جای این کارهای عجیب و غریب(!!!) از روی تفکر کارا جلو ببر برادر.

شما اگر علاقه ای به سربازی رفتن ندارید و معاف هم نمی شوید برای تحصیل در خارج ایران اقدام کنید.

با ارزوی هدایت

دوست عزیز. شما اگه معدل مناسبی داری و دانشگاه خوبی رفتی چرا برای تحصیل خارچ از کشور اقدام نمی کنی؟ به راحتی میشه توی یه کشور آسیایی مثل کره یا ژاپن یه پوزیشن با فاند جور کرد. بعضی از دانشگاههاش هم نمره زبان نمیخاد... میشه از اون بعنوان یه پل استفاده کرد برای کشورهای غربی. خود من همین کار رو کردم و هزار بار هم که برگردم بازم همینکارو میکنم و خدمت نمیرم.

Junior Member

والا خودم هم همین هدف را دارم، میخوام معافیت اعصاب و روان یا چشم یا هرچی را بگیرم با خیال راحت برم. الان که تو خدمت هستم دست و بالم بسته است از طرفی هزینه ای هم برای گرفتن معافیت نمیدم. از طرفی یک کم کتک این کادری های نامرد میزنم دلم خنک میشه انقدر اذیت این جوانای بدبخت کشور نکنند. یا توی شوک خودکشی من برند کیف میکنم.خخخخ
    اصلا خدا شاهده اگر همه جوانا طرز فکر من و شما را داشتند الان بیگاری اجباری نامقدس سربازی برداشته میشد. فوقشم حبس و بیمارستان اعصاب و روان چند ماهی هست که عاشق ریسک کردن هستم. ما که رفتنی هستیم سوء سابقه و معافیت ارزشی نداره
    راستی تو آستيگماتيسم مخلوط نمره چشم دوربین 4 + آستیگماتیسم 6 که شود میشه یک چشم بانمره 10 درست میگم؟
    البته این کتکه را به کادری ها و چندتازخم به خودم بزنم حالا که قرار هست معاف بشم دلم خنک بشه خخخخ خدا باید یکی مثل خودشون نسیبشون کند.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

والا خودم هم همین هدف را دارم، میخوام معافیت اعصاب و روان یا چشم یا هرچی را بگیرم با خیال راحت برم. الان که تو خدمت هستم دست و بالم بسته است از طرفی هزینه ای هم برای گرفتن معافیت نمیدم. از طرفی یک کم کتک این کادری های نامرد میزنم دلم خنک میشه انقدر اذیت این جوانای بدبخت کشور نکنند. یا توی شوک خودکشی من برند کیف میکنم.خخخخ
    اصلا خدا شاهده اگر همه جوانا طرز فکر من و شما را داشتند الان بیگاری اجباری نامقدس سربازی برداشته میشد. فوقشم حبس و بیمارستان اعصاب و روان چند ماهی هست که عاشق ریسک کردن هستم. ما که رفتنی هستیم سوء سابقه و معافیت ارزشی نداره
    راستی تو آستيگماتيسم مخلوط نمره چشم دوربین 4 + آستیگماتیسم 6 که شود میشه یک چشم بانمره 10 درست میگم؟
    البته این کتکه را به کادری ها و چندتازخم به خودم بزنم حالا که قرار هست معاف بشم دلم خنک بشه خخخخ خدا باید یکی مثل خودشون نسیبشون کند.
    سلام

معافیت گرفتن به این راحتی ها هم نیست برادر. شما رو خود دکتر ارتش معاینه می کند و از یک سری قطره های مخصوصی استفاده می کند که هر حقه ای زده باشید اونجا لو میرود و بعد هم کلی دردسر!!

به نظر ادامه تحصیل در خارج رو جدی دنبال کنید.سلامتی چیزی نیست که اگر رفت دیگه برگردد!!

کتک کاری هم باشه بعدا!!!

ارادت

Junior Member

داداش اینا با همان دستگاهی که عکس بالن دارند فقط معاینه می کنند؟
    دفعه اول دوم سومم نیست که میرم دکتر خود ارتش واقعا مشکل دارم اما عرضه گرفتن معافی را نداشتم. نیازی به فیلم ندارم خودم فیلم خالی هستم. قید خدمتو برای بیماری که دارم زدم موقع توهم علنا انقدر به ذهنم فشار میاد که کور میشم فکر انتقام هستم که چرا من را به چنین وضعی رساندند و چنین برسر من آوردند. شوخی که میکنم مال این هست که زندگی ما تراژدی شده و دارم برای سلامتیم فیلم بازی میکنم دیگه خسته شدم.
    به بچه ها میگم بیاین چندنفری خودکشی کنیم کلیپ بدیم بیرون و پادگان را بترکونیم میترسند دنبال فرصتم ببرمشون تو حس. دو روز دیگه هم خودم خودکشی میکنم تو پادگان برای مرگ هیچ دلیلی نداره فقط بریدم. من با این سطح بینایی دیگه آرزویی ندارم.