صفحه 351 از 363 نخستنخست ... 251301341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,501 تا 3,510 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

سلام دوستان میشه لطف کنید راهنمایم کنید
    من در خال حاضر دانشجو کارشناسی هستم و می خوام برای معافیت چشم اقدام کنم
    امروز رفتم نمره ی چشمامو با قطره اندازه گرفتم همراه با استیگمات شد چشنم راست 6.5 و چشم چپ 6.75
    حالا می خوام بدونم اگر من از دانشگاه انصراف بدم.با این شرایط معاف میشم یا نه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjd95 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطف کنید راهنمایم کنید
    من در خال حاضر دانشجو کارشناسی هستم و می خوام برای معافیت چشم اقدام کنم
    امروز رفتم نمره ی چشمامو با قطره اندازه گرفتم همراه با استیگمات شد چشنم راست 6.5 و چشم چپ 6.75
    حالا می خوام بدونم اگر من از دانشگاه انصراف بدم.با این شرایط معاف میشم یا نه ؟؟
    بله شرایط معافی رو دارین با مدرک دیبلم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam121 نمایش پست ها
    بله شرایط معافی رو دارین با مدرک دیبلم
    لزوما باید از دانشگاه انصراف بدم ؟ یا در حین تحصیل هم میشه اقدام کرد ؟
    و اینکه ایا ربطی به این داره که ترم چند هستم و چندتا پاس کردم ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asemuneabi73 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم شرایط شما رو داشتم. اول اینکه کاش میگفتی از کدوم استان هستی؟و اینکه شماره چشمات با قطره هست یا بدون قطره؟بیمارستان نظامی معاینه کردی یا نه؟
    منم کارشناسی میخوندم و دقیقا مثل شما بود من 80واحد پاس کردم و کاردانی در رشته گرفتم و با نمره -5/5 و -1/25 معاف شدم
    شما اولین اقدامی که میتونی انجام بدی اینه که بری ببینی چه بیمارستانایی در مرکز استانتون معرفی میکنند و هر کروم رو با فاصله ی ده روز بری با قطره معابنه کنن ببینی اون موقع چند میشه
    اگه سوالی داشتی بپرس راهنماییت میکنم
    سلام ممنون که تجربه تونو گفتین.
    من اصفهان هستم .من الان دنبال معاینه برا معافیتم هستم تا وقتیکه مطمین شم بتونم معاف شم اقدام شم...فردا بیمارستانی که نظام وظیفه شهرمون گفته میخوام برم معاینه تا امتحانی معاینه بشم ببینم پزشکای اونجا چی میگن .
    فقط یه موضوعی میخواستم بپرسم ممنون میشم راهنماییم کنی
    شماره یک چشمم در مجموع 6.5 وچشم دیگم 7.25 هست حالا این قطره جقد کم میکنه از شماره مون؟
    و اینکه در مورد بازگشت به تحصیل به نظرتون حتی گه تو بدترین حالت گفتن معاف از رزم میتونم دوباره تا قبل از اعزام شدنم شهریور دانشگاه ثبت نام کنم.

Junior Member

لزوما باید از دانشگاه انصراف بدم ؟ یا در حین تحصیل هم میشه اقدام کرد ؟
    و اینکه ایا ربطی به این داره که ترم چند هستم و چندتا پاس کردم ؟؟
    باید انصراف بدین نمیشه حین تحصیل اقدام کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisezar نمایش پست ها
    و اینکه در مورد بازگشت به تحصیل به نظرتون حتی گه تو بدترین حالت گفتن معاف از رزم میتونم دوباره تا قبل از اعزام شدنم شهریور دانشگاه ثبت نام کنم.
    فکر می کنم بعد از انصراف دیگه نمی تونی دانشگاه ثبت نام کنی .... مگه اینکه ترم اول باشی و هنوز فرصت داشته باشی ( دقیق شرابطش رو نمیدونم باید از نظام وظیفه یا پلیس +10 سوال کنی )

در ضمن تو دانشگاه آزاد بعد از انصراف درس هایی که با نمره ی زیر 12 پاس کردی رو بعدا دوباره باید پاس کنی ( بعدا که خواسته باشی ادامه بدی این درس هارو باید دوباره پاس کنی ، دانشگاهای دیگه رو نمیدونم چجوریه )

یه سری بیماری هارو می شه در زمان تحصیل برای معافیت اقدام کنی

البته باز هم می گم دقیقا این موضوعات رو نمیدونم باید از دانشگاه و نظام وظیفه یا پلیس + 10 سوال کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط alisezar نمایش پست ها
    سلام ممنون که تجربه تونو گفتین.
    من اصفهان هستم .من الان دنبال معاینه برا معافیتم هستم تا وقتیکه مطمین شم بتونم معاف شم اقدام شم...فردا بیمارستانی که نظام وظیفه شهرمون گفته میخوام برم معاینه تا امتحانی معاینه بشم ببینم پزشکای اونجا چی میگن .
    فقط یه موضوعی میخواستم بپرسم ممنون میشم راهنماییم کنی
    شماره یک چشمم در مجموع 6.5 وچشم دیگم 7.25 هست حالا این قطره جقد کم میکنه از شماره مون؟
    قطره بستگی به چشم و مدت زمات داره من خودم طی شش ماهی که دنبال کارام بودم توی 6بار تستم قطره ار 25صدم و گاهی تا 75صدم تغییر میکرد ولی هر چشمی فرق داره و قطره هم فرق داره بهترین نوعی که بریزن کمتر نمرع رو میاره پایین میدارکس هست یه قطره سفید با درب قرمز رنگ/
    شما سعی کن بیشتر از 15دقیقه طول نکشه
    امیدت به خدا باشه نهایت 25صدم بیشتر کم نمیکنه که با شرایطی که شما داری با مدرک کاردانی معاف میشی

Junior Member

دوستان یه سوال.واسه معافیت نمره چشم و نمره استیگماتو با هم جمع می کنن یا نه ؟؟ یکی میگه می کنن یکی میگه نه

دوستان یه سوال.واسه معافیت نمره چشم و نمره استیگماتو با هم جمع می کنن یا نه ؟؟ یکی میگه می کنن یکی میگه نه
    دوست عزیز خود آیین نامه نوشته بند 13 اگه آستیگمات که همون سیلندر هست با اسفر که نزدیک بینی یا دوربینی هست هم علامت باشن جمع میشن"""" البته بستگی به این اره که شما نمره ی اسفرت بیشتر باشه یا نمره سیلندر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asemuneabi73 نمایش پست ها
    قطره بستگی به چشم و مدت زمات داره من خودم طی شش ماهی که دنبال کارام بودم توی 6بار تستم قطره ار 25صدم و گاهی تا 75صدم تغییر میکرد ولی هر چشمی فرق داره و قطره هم فرق داره بهترین نوعی که بریزن کمتر نمرع رو میاره پایین میدارکس هست یه قطره سفید با درب قرمز رنگ/
    شما سعی کن بیشتر از 15دقیقه طول نکشه
    امیدت به خدا باشه نهایت 25صدم بیشتر کم نمیکنه که با شرایطی که شما داری با مدرک کاردانی معاف میشی

سلام
    من امروز برای معاینه چشم رفتم پیش مطب شخصی یکی از دکترهای نظام وظیفه تا با قطره معاینه کنه
    چشم راستم 4 - و -2 آستیگمات داشت جمعا 6 میشد که گفت معاف نیست
    ولی چشم چپ -5.5 با -1.75 آستیگمات شد جمعا 7.25 شد که گفت این معاف میشه.
    چندروز قبلشم یکی از بیمارستانهای دولتی شهرمون که مشمولارو معمولا میفرستن معاینه چشم رفتم پیش دکترش اون دکتر گفت معاف هستی نیازی نداری با قطره معاینه کنی.
    حالا امید به خدا برم انصراف دانشگاه بدم و برم پلیس به علاوه ده برای کارای معافیت پزشکی.
    فقط یه موضوعی به نظرتون بازم دکتر برم تا با قطره معاینه کنم یا نه دیگه؟ و من با انصرافم میتونم مدرک معادل کاردانی نگیرم ؟چون میخوام ایشالله بعد معافیت برگردم درس کارشناسیمو تموم کنم.
    ممنون از لطفت و راهنماییت