صفحه 329 از 363 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط hqmcking نمایش پست ها
    دکتری ک قبل تکمیل پرونده معاینه کرد
    http://uupload.ir/files/7afv_photo_2...2_12-36-03.jpg
    اینم چیزیایی ک امروز دیدم نوشتن،شنبه گفتن برم بیمارستان برا کمیسیون
    ضمنا مدرک من کارشناسی هست
    از بیمارستان باهاتون تماس میگیرن و اونجا هم اول یک دکتر عمومی شمارو میبینه و ازتون میپرسه مدارک پزشکی چی دارید. برای همه این سه مورد که نوشته هرچیزی دارید میگید و اون شمارو ارجاع میده به دکترهای متخصص که معاینه کنه و نظر بدن و بعد برید کمیسیون. بنابراین برای شما هر سه مورد با هم بررسی میشن.
    روی قوز قرنیه حتما پیگیر باشید شانستون تو اون از بقیه بالاتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Galaxy2015 نمایش پست ها
    از روی عکس پنتاکم، اونطوری که من متوجه شدم، مقدار ماکزیمم در نمودار (Sagittal Curvature (Front رو به عنوان مقدار ماکزیمم کراتومتری در نظر میگیرند.
    این رو از تجربه ی بچه های اینجا یادم بود. متاسفانه با اینکه برای من هم نمره بالای 50 در عکس وجود داره ولی شورای عالی استان معافیت رو من رو رد کرد. من یک کراتومتری معمولی هم داشتم که اونجا 47 دیوپتر اندازه گرفته بود ولی دکتر نوشته بود کراتومتری معیار مناسب نیست اما به نظرم شورای عالی استان این رو بهانه گرفت برای اینکه بگه معاف نیستم. با اینکه شورای شهرستان من رو معاف کرده بود!!

Junior Member

سلام
    من امروز کارای بیمارستانم تموم شد،سه تا دکتر معاینه کردن،ک خب اصلی ترین امید من برا قوز قرنیه اس،دکتر اول مشکلمو پرسید منم توضیح دادم بعد عکسا رو دید و معاینه کرد
    که در اخر گفت بله شما قوز قرنیه دارینو من اینجا مینویسم! بعد گفت عکسارم ضمیمه کنن. خب این یعنی چی؟بعدم گفت بیرون منتظر باشین ک بعدش من رفتم کارای کمیسونای دیگه رو انجام بدم
    اگه دوستان لطف کنن میخوام بدونم ک اقای دکتر فرمود شما قوز قرنیه داریدو عکسارم ضمیمه کنین یعنی چی؟بعدا چی میشه اگه ی مختصر توضیح بدین ممنون میشم

Junior Member

سلام. دوستانی که تو کمسیون شرکت کردن تو دعوتنامشون گفته کفته بودن 10 هزار تومن واریز کنن؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط The Manifesto نمایش پست ها
    کدوم عدد؟ دقیقا مشخص نیست همه دکتر ها و کمیسیون ها یه عدد رو معیار میگیرن یا نه ولی اگر درون ناحیه مرکزیِ عکس کراتومتری (یکی از اون چهار تصویر) اعداد بالای 50 باشه شانس معافیت بالاست.
    عمل ccl کمکی به معافی نمیکنه.
    اون عددی که شما میگی برا من حداکثر 44.5 هست که یه آشنا داشتم برد به رییس کمسیون نشون داد و گفت فقط معاف از رزم میتونه بشه
    شما نمیدونید اگه prk انجام بدیم با توجه به این که ضخامت قرنیه کمتر میشه اون عدد داخل داخل ناحیه مرکزی بیشتر میشه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir777 نمایش پست ها
    اون عددی که شما میگی برا من حداکثر 44.5 هست که یه آشنا داشتم برد به رییس کمسیون نشون داد و گفت فقط معاف از رزم میتونه بشه
    شما نمیدونید اگه prk انجام بدیم با توجه به این که ضخامت قرنیه کمتر میشه اون عدد داخل داخل ناحیه مرکزی بیشتر میشه یا نه
    اگر قوز قرنیه دارید اصلا هیچ دکتری شمارو prk نمیکنه. مگر اینکه قوز قرنیه خیلی خفیف باشه و بعد عمل کراس لینک مطمئن بشن قوز قرنیه متوقف شده که همه اینها چند سال طول میکشه.
    اون اعداد هم ربطی به میزان نازکی قرنیه شما نداره بلکه یجورایی شیب یا همون شدت قوز رو میسنجه. اتفاقا بعد عمل prk قاعدتا باید این اعداد کمتر هم بشه.
    شما مطمئنی برای شما حداکثرش 44ه؟ دقت کن اعداد sim k و اینا ملاک نیست. اعداد داخل نقشه کراتومتری.

نقل قول نوشته اصلی توسط hqmcking نمایش پست ها
    سلام
    من امروز کارای بیمارستانم تموم شد،سه تا دکتر معاینه کردن،ک خب اصلی ترین امید من برا قوز قرنیه اس،دکتر اول مشکلمو پرسید منم توضیح دادم بعد عکسا رو دید و معاینه کرد
    که در اخر گفت بله شما قوز قرنیه دارینو من اینجا مینویسم! بعد گفت عکسارم ضمیمه کنن. خب این یعنی چی؟بعدم گفت بیرون منتظر باشین ک بعدش من رفتم کارای کمیسونای دیگه رو انجام بدم
    اگه دوستان لطف کنن میخوام بدونم ک اقای دکتر فرمود شما قوز قرنیه داریدو عکسارم ضمیمه کنین یعنی چی؟بعدا چی میشه اگه ی مختصر توضیح بدین ممنون میشم
    عکس باید باشه که شدت قوز شما توش هست. توضیح دکتر با عکس میره به کمیسیون و اونجا طبق شدت قوز شما رای صادر میشه. مثلا من یه کپی رنگی از عکسم دادم به دکتر و منگنه کرد به برگه توضیحاتش و فرستاد برای کمیسیون.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddh نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که تو کمسیون شرکت کردن تو دعوتنامشون گفته کفته بودن 10 هزار تومن واریز کنن؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    بله. البته خود نظام وظیفه اینو به ما گفت و شماره حساب رو اول پلیس +10 بهم داده بود.

Junior Member

اگر قوز قرنیه دارید اصلا هیچ دکتری شمارو prk نمیکنه. مگر اینکه قوز قرنیه خیلی خفیف باشه و بعد عمل کراس لینک مطمئن بشن قوز قرنیه متوقف شده که همه اینها چند سال طول میکشه.
    اون اعداد هم ربطی به میزان نازکی قرنیه شما نداره بلکه یجورایی شیب یا همون شدت قوز رو میسنجه. اتفاقا بعد عمل prk قاعدتا باید این اعداد کمتر هم بشه.
    شما مطمئنی برای شما حداکثرش 44ه؟ دقت کن اعداد sim k و اینا ملاک نیست. اعداد داخل نقشه کراتومتری.
    من منظورم این قسمته فکر کنم منظور شما هم همینه
    به نظرتون شانسی دارم با این حساب ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir777 نمایش پست ها
    من منظورم این قسمته فکر کنم منظور شما هم همینه
    به نظرتون شانسی دارم با این حساب ؟
    درسته... حداکثر برای شما 44.7 هست...
    قوز قرنیتون خفیفه... متاسفانه شانستون برای معافیت ضعیفه... اگر مدرکتون دیپلم هست شاید شانس باشه.
    نمیشه قطعی بگم نمیتونید چون بستگی به شهرتون و سختگیری شورای پزشکی داره ولی احتمال زیاد نمیتونید معافی بگیرید.

Junior Member

درسته... حداکثر برای شما 44.7 هست...
    قوز قرنیتون خفیفه... متاسفانه شانستون برای معافیت ضعیفه... اگر مدرکتون دیپلم هست شاید شانس باشه.
    نمیشه قطعی بگم نمیتونید چون بستگی به شهرتون و سختگیری شورای پزشکی داره ولی احتمال زیاد نمیتونید معافی بگیرید.
    نشون دادم به کمسیون گفتن اقدام کنی فقط میتونی معاف از رزم بشی
    این عدد اصلا چیو نشون میده ؟نمیدونید اگه prk انجام بشه کمتر میشه یا بیشتر