صفحه 315 از 363 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

[QUOTE=sw1991;2405399][QUOTE=amin2016;2405387]

من یه پیام دیگه فرستادم نمی دونم چی شد. نمایش داده نشد. این عکسهای توپوگرافی قرنیه من هستش.
    http://uupload.ir/files/8nhp_20161109_145734.jpg
    http://uupload.ir/files/b3ui_20161109_145742.jpg

سلام
    عکسای صفحه قبلتو دیدم از قرنیه ت-اون عکسی که باز شد پایین سمت چپ یه ناحیه هست زرد رنگ عددش بالای 50 هست-54.5 برای لیسانس میدونم بالای 50 معاف میکنن-اما ارشد سختگیری بیشتر باشه یا نه نمیدونم-اما حتمن اعتراض بذار حتمن

Junior Member

سلام کسی از قانون جدید خبر نداره که اعلام کردن دیگه فقط نظر پزشک متخصص اول ملاکه و دیگه معاینه مجدد نمیفرستن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط alimilo نمایش پست ها
    سلام کسی از قانون جدید خبر نداره که اعلام کردن دیگه فقط نظر پزشک متخصص اول ملاکه و دیگه معاینه مجدد نمیفرستن؟!
    الانم همینه . شما اول اول میری پیش یه دکتر عمومی . به اون بیماریتو میگی اونم ثبت میکنه و مهر میزنه . بعد میفرستنت پیش متخصص . اونجا معاینه کامل میشی روز کمیسیون فقط دکتر عمومی هست که رای رو میخونه . ( اگر دکتر متخصص بیمارستان آدم درستی باشه بتونی کانال ارتباطی بزنی بت میگه معافی یا نه که خیلی بعیده اکثرا جواب گنک مدن فقط ) .
    معابنه مجدد زمانی هست که مرزی باشی یا اینکه خودت اعتراض یزنی .

Junior Member

با سلام به همه دوستان عزیز و گرانقدر
    بنده متولد 1361 هستم فوق دیپلم کامپیوتر دارم هنوز خدمت نرفتم و مجرد هستم فرم مشمولان غایب روهم پر کردم البته سال 94 و 28 میلیون برام بریدند که کلا بی خیالش شدم
    بنده قوز قرنیه دارم هر دو چشم چشم چپ پیشرفته که شهریور 1394 نزد پزشک رفتم گفتش که باید حتما عمل کراس کنی شماره چشم راست بدون قطره (-2.75) و آستیگمات (-1.25) و چشم چپ (-3.5) و آستیگمات (-4.0) و با قطره که آستیگمات تغییر نکرد تازه چشم چپ یه کم هم بیشتر شد و ضعیفی هم در حد 0.25 صدم کم شد.
    با این تفاسیر لطفا اگه امکان داره بنده رو راهنمایی کنید که اقدام برا معافیت بکنم یا نه؟؟
    ممکنه به خاطر غیبت بیش از 8 سال اذیت کنن و معافم نکن؟؟؟
    ساکن اصفهانم تو اصفهان مرکزی یا پزشکی رو سراغ دارید که برم پیشش و حرفش ردخور نداشته باشه؟؟
    اگه اقدام کنم و احیانا معاف نشدم اگه بی خیال شم و نرم خدمت برام درده سر داره میان دنبال آدم یا نه؟؟؟؟
    بعد شهریور 94 تا الانم دیگه پزشک برفتم و عکس نگرفتم ممکنه شماره بالاتر رفته باشه و قوز شدیدتر شده باشه
    عکسای ارب اسکن مال شهریور 1394
    http://s6.uplod.ir/i/00866/9te1hmooe92x.jpg

http://s6.uplod.ir/i/00866/u1dodyly2uxb.jpg

http://uplod.ir/9te1hmooe92x/20170219_142826.jpg.htm

http://uplod.ir/u1dodyly2uxb/20170219_142929.jpg.htm

ممنون میشم اگه از وقت با ارزشتون بزارید و به سوالام جواب بدید یه دنیا ممنون میشم راهنمایی کنید. یا علی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام. یه سوال فوری دارم:

این بحث تاثیر مدرک تحصیلی روی معافیت فقط برای "بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی" هست؟

برای بیماری های غدد مترشحه حرفی از مدرک زده نشده.
    ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    من ی بار قبل از اعزامم برای معافیت چشم اقدام کردم ولی معاف نشدم و اعزام شدم
    حالا میخوام ی اعتراض بزنم نمیدونم فایده داره یا فقط وقت تلف کردنه، عکس نمره چشمام با قطره میدراکس رو گذاشتم،دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن ببینن با این نمره و با مدرک لسانس میتونم معافی بگیرم؟(در ضمن ضعیفی چشمام بدون قطره یه نمره بالاتر از اینه) ببخشید عکس بزرگ شد!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حالا میخوام ی اعتراض بزنم نمیدونم فایده داره یا فقط وقت تلف کردنه، عکس نمره چشمام با قطره میدراکس رو گذاشتم،دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن ببینن با این نمره و با مدرک لسانس میتونم معافی بگیرم؟(در ضمن ضعیفی چشمام بدون قطره یه نمره بالاتر از اینه) ببخشید عکس بزرگ شد!!
    سلام دوست من
    پیشاپیش سال نو مبارک باشه
    انشالله نتیجه ی خوبی بگیری
    دوست من برای لیسانس صرفا شماره ی یک چشم باید بالای 8 باشه
    طبق این قانون چشم راست شما شامل این قضیه نمیشه
    اما چشم چپ شما با توجه به هم علامت بودن بالای 8 هست درسته لب مرزی هست اما خب طبق قانونش که بالای 8 هست شامل حال شما میشه
    البته باز از دوستان دیگه هم نظر بگیر به هرحال نظرات دوستان کمک بزرگیه
    امیدوارم معاف بشی دوست من

سلام دوستان
    سلام
    سال نو مبارک باشه
    طبق حرف دوستمون چشم چپ شما شامل قانون میشه ولی لب مرزه و به نظر شخصی پزشک کمیسیون بستگی داره بت حال بده یا نده و یا تو موود حال دادن باشه یا نه ( رایپزشک بیمارستان که مینویسه هم تاثیر داره ) . در ضمن شما با میدراکس گرفتی . متاسفانه تو بیمارستان سجاد میدراکس نمیریزن و قطره ای که میریزن هماتروپینه یه همچین چیزی اسمش یادم نیست سه بار هم میریزن ولی تاثیرش از میدراکس سنگین تره . بیمارستان دیگه ( ارتش ) ظاهرا میدراکسه اطلاع ندارم ولی من خودم سجاد رفتم از همین سنگینا انداختن تا چند روز چشمام درگیر بود . میدارکس نهایتا یه نصف روز اثرش میره . ولی خب اعتراضو بزن من خیلیا رو دیدم که مرزی بودن و معاف شدن . ایشالا شما هم معاف بشی .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط trayton2008 نمایش پست ها
    سلام
    سال نو مبارک باشه
    طبق حرف دوستمون چشم چپ شما شامل قانون میشه ولی لب مرزه و به نظر شخصی پزشک کمیسیون بستگی داره بت حال بده یا نده و یا تو موود حال دادن باشه یا نه ( رایپزشک بیمارستان که مینویسه هم تاثیر داره ) . در ضمن شما با میدراکس گرفتی . متاسفانه تو بیمارستان سجاد میدراکس نمیریزن و قطره ای که میریزن هماتروپینه یه همچین چیزی اسمش یادم نیست سه بار هم میریزن ولی تاثیرش از میدراکس سنگین تره . بیمارستان دیگه ( ارتش ) ظاهرا میدراکسه اطلاع ندارم ولی من خودم سجاد رفتم از همین سنگینا انداختن تا چند روز چشمام درگیر بود . میدارکس نهایتا یه نصف روز اثرش میره . ولی خب اعتراضو بزن من خیلیا رو دیدم که مرزی بودن و معاف شدن . ایشالا شما هم معاف بشی .
    سلام داداش،سال نو شما هم مبارک
    ممنون بابت جوابت. آره اتفاقا منم دفه اول رفتم سجاد،اونجا 3نوع قطره مختلف ریختن و بعدشم گفتن معاف نیستم ولی اپتومتریستش بهم گفت ی اعتراض بزنم!!!
    الان ارتش افتادم،نمیدونم ولی میگن توی ارتش مثله اینکه کمتر سختگیری میکنن،حالا نمیدونم کدوم بیمارستان میفرستن،قبلا مثله اینه خانواده بوده،اما الان اگه دوباره سجاد بفرستن مثله دفه قبل میشه....راستش منم دودلم ک اعتراض بزنم یا نه. چون خداییش اگه واس خاطر 25/. یا نیم نمره معافم نکنن اعصابم خیلی خورد میشه
    حالا تو خودت موفق شدی معاف بگیری یا نه؟

سلام داداش،سال نو شما هم مبارک
    ممنون بابت جوابت. آره اتفاقا منم دفه اول رفتم سجاد،اونجا 3نوع قطره مختلف ریختن و بعدشم گفتن معاف نیستم ولی اپتومتریستش بهم گفت ی اعتراض بزنم!!!
    الان ارتش افتادم،نمیدونم ولی میگن توی ارتش مثله اینکه کمتر سختگیری میکنن،حالا نمیدونم کدوم بیمارستان میفرستن،قبلا مثله اینه خانواده بوده،اما الان اگه دوباره سجاد بفرستن مثله دفه قبل میشه....راستش منم دودلم ک اعتراض بزنم یا نه. چون خداییش اگه واس خاطر 25/. یا نیم نمره معافم نکنن اعصابم خیلی خورد میشه
    حالا تو خودت موفق شدی معاف بگیری یا نه؟
    من اعتراض زدم و معاف شدم . احتمال قوی هم بفرستنت یه بیمارستان دیگه . اگه میتونی یه جور آمار بگیری کدوم بیمارستان میفرستنت خیلی خوب میشه . تا اونجایی که میدونم دست خود نظام وظیفه اس . همون نفری که تو امور پزشکیه . خودم احساس کردم دستش بازه کجا بفرسته ( شنیدم با مافوقش صحبت میکرد که کجا بفرستیمش ) . و اینکه رو اعصابشون نرو اصلا . خونسردیتو حقظ کن هرچی مخالفت کردن شما با متانت و سربه زیری جوابشو بده و نزار یارو قاطی کنه . ( اینا میخوان اعصابت خورد شه یه چیزی بپره از دهنت و دیگه آتو داشته باشن ) . مورد دوم اینکه خیلی به من گفتن فلانی بزار اعزام شی اونجا اقدام کن. ته تهش یه ماه میری خدمت و علافی واسه کارای پزشکی که اونجوری به اسم سرباز میری و راحت میگیرن برات .