صفحه 14 از 363 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    خواهش میکنم. حقیقتش من اولین باره که میشنوم بدون قطره معاینه کردن. دیدم بچه ها از زیر قطره ریختن در برن ولی اینکه خودشون قطره نریزن نه. شما و سایرین توی اون روز چند بار معاینه چشم شدید؟ 1 بار فقط؟
    من خودم هم سجاد معاینه شدم و یک بار با قطره و یک بار بدون قطره معاینه شدم. بیمارستان فارابی هم به همین صورته.
    بله فقط یکبار اونم بدون قطره! به نظر شما اگه من خودم قطره بریزم و برم چی میشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط poopy نمایش پست ها
    بله فقط یکبار اونم بدون قطره! به نظر شما اگه من خودم قطره بریزم و برم چی میشه؟
    راستش من نمیتونم بگم چی میشه ولی به هر حال اگه جای شما بودم، قطررو میریختم قبل از معاینه. در ضمن فکر نمیکنم این اتفاق دفعه بعد بیفته که شما رو بدون قطره معاینه کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    دیگه بدتر! من میگم دهم زیادی دقیقه، حالا تو به صدم شماره میدی؟

این چه دکتر یا دستگاهیه که تا صدم دقت داره؟! فکر میکنم شدیدا داری اشتباه میکنی و با یه چیز دیگه قاطی کردی. شاید من از پشت کوه اومدم و نمیفهمم!
    خیلی علاقه داری عکسشو بدم. شیش هفت سال پیشم صدم میدادن . من صدم همه استیگماتامو دارم . شاید اونجاهایی که رفتی دستگاهش قدیمی بوده .

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    خیلی علاقه داری عکسشو بدم. شیش هفت سال پیشم صدم میدادن . من صدم همه استیگماتامو دارم . شاید اونجاهایی که رفتی دستگاهش قدیمی بوده .
    آره اگه عکسش را بذاری ممنون میشم.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

سلام
    كسي هست كه اينجا براي قوز قرنيه اقدام كرده باشه ؟
    من فروردين دفترچه رو پست كردم .كفايت اموزش هم هستم. از سپاه پذيرش گرفتم و يك تير با مدرك ليسانس اعزامم هست . چند روز پيش متوجه شدم كه به بيماري قوز قرنيه دچار هستم و پزشكم بعد از ديدن ارب اسكن و پنتاكم گواهي داد كه قوز قرنيه دارم و گفت صد در صد معافم . بيمارستان خودم بقيه اله هست كه ابتدا تشخيص دادن بعد هم رفتم پيش يه اقاي دكتري خارج از بيمارستان ايشون هم تائيد كردند. براي همين منم رفتم و اعزامم رو ابطال كردم و حالا شديدن استرس دارم چون اگه به من معافي ندن هم دو سه ماه اعزامم ميوفته عقب هم معلوم نيست كه دوباره سپاه بيوفتم .الان نامه بيمارستان رو به من دادن كه نامه براي بيمارستان حضرت رسول تو خيابون ستارخان هست .نوبت كميسيون بيمارستانم سه شنبه بيست و سه خرداد هست . ( يعني شش هف روز ديگه ) كسي هست بتونه به طور كلي هم در مورد بيمارستان رسول هم ساير موارد راهنماييم كنه ؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin21 نمایش پست ها
    سلام
    من فروردين دفترچه رو پست كردم .كفايت اموزش هم هستم. از سپاه پذيرش گرفتم و يك تير با مدرك ليسانس اعزامم هست . چند روز پيش متوجه شدم كه به بيماري قوز قرنيه دچار هستم و پزشكم بعد از ديدن ارب اسكن و پنتاكم گواهي داد كه قوز قرنيه دارم و گفت صد در صد معافم . بيمارستان خودم بقيه اله هست كه ابتدا تشخيص دادن بعد هم رفتم پيش يه اقاي دكتري خارج از بيمارستان ايشون هم تائيد كردند. براي همين منم رفتم و اعزامم رو ابطال كردم و حالا شديدن استرس دارم چون اگه به من معافي ندن هم دو سه ماه اعزامم ميوفته عقب هم معلوم نيست كه دوباره سپاه بيوفتم .الان نامه بيمارستان رو به من دادن كه نامه براي بيمارستان حضرت رسول تو خيابون ستارخان هست .نوبت كميسيون بيمارستانم سه شنبه بيست و سه خرداد هست . ( يعني شش هف روز ديگه ) كسي هست بتونه به طور كلي هم در مورد بيمارستان رسول هم ساير موارد راهنماييم كنه ؟
    سلام
    بیمارستان حضرت رسول نرفتم؛ اطلاعات زیادی هم در مورد قوزقرنیه ندارم
    اما تو مراجعاتم به کمیسیون تا حالا حداقل 5 نفر رو دیدم که با قوزقرنیه معاف دائم شدن.
    از دوستان همین فروم هم هستن که معاف شدن.
    خیالت راحت!
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin21 نمایش پست ها
    سلام
    بیمارستان مطمئنی معاینه شدید و به نظرم اگه دکتر اونجا بهتون گفته که معاف میشید، همینطور میشه. بقیه اله خودش یکی از بیمارستان هایی که معاینات چشم رو از طرف نطام وطیقه انجام میده و دکترهاش کاملا آشنا هستن به آیین نامه.
    قوز قرنیه از نظر دسته بندی جزو مشکلات چشمی هست که راحت معافیت بهش تعلق یگیره.
    بچه های زیادی توی فروم با قوز قرنیه معاف شدن. شما توی قسمت جستجوی گوگل سایت "قوز قرنیه" رو سرچ کنید، میتونید تجربیات دوستان رو پیدا کنید. مثلا:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post282788
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post443420

Junior Member

من هم قوز قرنیه دارم . سه شنبه همین هفته هم کمیسیون پزشکیمه . حتما موقعی که میخای بری پیش دکتر واسه معاینه عکس توپوگرافی چشمت رو ببر. من اشتباه کردم نبردم نمیدونم واسم چی نوشت حالا سه شنبه که برم واسه کمیسیسون مشخص میشه چی نوشته . فقط اگه بگن قوز قرنیه نداری باید همونجا اعتراض کنم یا نه ؟ اگه رولشو بگین ممنون میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

من امروز واسه قوز قرنیه بیمارستان سجاد پیش 2 تا دکتر ویزیت شدم 2 تاشون هم نوشتن دارم.دکتر دوم بهم گفت معاف شدی نامش 2 3 هفته دیگه میاد جلو در خونتون و حرفی از کمیسیون نزد.البته اینم بگم که قوز قرنیه من خیلی شذیذه.حالا میخوام بدونم داستان کمیسیون چیه و منم باید برم ؟اگرم دوستان زمان هایی که طول میکشه کارام انجام بشه رو بگن ممنون میشم اخه باید زمان بندی کنم ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ImForex نمایش پست ها
    من امروز واسه قوز قرنیه بیمارستان سجاد پیش 2 تا دکتر ویزیت شدم 2 تاشون هم نوشتن دارم.دکتر دوم بهم گفت معاف شدی نامش 2 3 هفته دیگه میاد جلو در خونتون و حرفی از کمیسیون نزد.البته اینم بگم که قوز قرنیه من خیلی شذیذه.حالا میخوام بدونم داستان کمیسیون چیه و منم باید برم ؟اگرم دوستان زمان هایی که طول میکشه کارام انجام بشه رو بگن ممنون میشم اخه باید زمان بندی کنم ممنون
    مرحله بعد از معاینه بیمارستان، معرفی به کمیسیون پزشکیه. برای شما احتمالا تا 20 روز دیگه یه نامه میاد که باید در تو یک تاریخ معینی (حدودا 2 هفته بعد از رسیدن نامه) به کمیسیون پزشکی برید. کمیسیون توی خود نظام وظیفه تشکیل میشه. بعد از اون هم معمولا 3 هفته ای کارتتون میاد. میتونه این زمان بندیها بیشتر و کمتر بشه. حدودا 1 ماه ونیم از الان فکر میکنم طول بکشه تا کارتتون بیاد. ممکنه بیشتر هم بشه.