صفحه 188 از 363 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

با سلام.بچه هایی که راجع به اقدام حین تحصیل سوال دارن خبر های خوش واسشون دارم.من امروز بعد از 2ساعت علافی تو نظام وظیفه و پاسکاری بین نهاد های مختلف اخرش تونستم یه جواب قاطع ازشون بگیرم.سرهنگ رحیمی مجبور شدن زنگ بزنن تهران و از اونا هم استعلام بگیرن.اخرش نتیجه اش این شد که کسایی که حین تحصیل اقدام میکنن در صورت عدم معافی برمیگردن سر درسشون و بعد از اتمام درس هم فرجه ی 1ساله رو دارن.در حقیقت شده عین اقدام برای معافی از طریق کفالت.فقط گفتند فعلا همه میتونند اقدام بکنن حتی اونایی که مشکل چشم دارند.امیدوارم تونسته باشه این اطلاعات براتون مفید باشه خیالی نیس همتون یه بار شانستونو امتحان بکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط vegas نمایش پست ها
    با سلام.بچه هایی که راجع به اقدام حین تحصیل سوال دارن خبر های خوش واسشون دارم.من امروز بعد از 2ساعت علافی تو نظام وظیفه و پاسکاری بین نهاد های مختلف اخرش تونستم یه جواب قاطع ازشون بگیرم.سرهنگ رحیمی مجبور شدن زنگ بزنن تهران و از اونا هم استعلام بگیرن.اخرش نتیجه اش این شد که کسایی که حین تحصیل اقدام میکنن در صورت عدم معافی برمیگردن سر درسشون و بعد از اتمام درس هم فرجه ی 1ساله رو دارن.در حقیقت شده عین اقدام برای معافی از طریق کفالت.فقط گفتند فعلا همه میتونند اقدام بکنن حتی اونایی که مشکل چشم دارند.امیدوارم تونسته باشه این اطلاعات براتون مفید باشه خیالی نیس همتون یه بار شانستونو امتحان بکنین.
    اگه الان حین تحصیل درخواست بدیم ولی معاف نشیم آیا میشه مجددا بعد از اتمام تحصیل و بعد از فرجه یک ساله از همون بند یا بند دیگه ای اقدام به درخواست معافی کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem6333 نمایش پست ها
    اگه الان حین تحصیل درخواست بدیم ولی معاف نشیم آیا میشه مجددا بعد از اتمام تحصیل و بعد از فرجه یک ساله از همون بند یا بند دیگه ای اقدام به درخواست معافی کرد؟
    بله درست مثل بقیه باهات رفتار میشه.در حقیقت این یه شانسه که دارن بهت میدن.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تجربه گرفتن معافیت بدلیل بیماری شبکوری رو داره؟
    اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

Junior Member

بچه ها بعد اینکه دکتر عمومی مارو معاینه کرددد مستقیم مارو فرستادن کمیسیون که 20 روز دیگه هستش وقتش.اخه این چه وضعشه مگه شماهارو بیمارستان نمیفرستن متخصص معاینتون بکنه؟؟؟من شهر تبریزم.دکتر عمومی هم از روی دکتر بیرونم نوشت قوز قرنیه کلا هرچی اون نوشته بودو اینم همونو نوشت.

دوستان کسی چشم پزشک معتمد یا معروف نظام وظیفه تو بیمارستان بقیه الله میشناسه که قبل از ارسال درخواست معافیت یه بار پیشش ویزیت بشم؟ متخصص قرنیه باشه بهتره
    اینم اسامی پزشکاس
    [IMG][/IMG]

با سلام من با توجه به قوانين جديد در ترم آخر كارشناسي انصراف موقت دادم تا با توجه به درجه چشمم كه ٦.٥ و ٦ بود براي معافيت اقدام كنم ولي متاسفانه در شورا من را معاف از رزم كردن چون نتيجه اي كه ٢ دكتر فرستاده بودند هر دو چشم ٦ بود. من الان اعتراض گذاشتم ولي هنوز پيش دكتر نرفتم . باز پيش دكتري رفتم تا ببينم ميشه با هر راه حلي اثر قطره را كعه ميريزند كم كند يا نه. چون اين دكتري كه رفتم ٣٠ دقيقه بعد از قطره چشمم را اينجور زد:
    -5.25+0.50*20
    -5.50+0.75*130
    گفتني است كه در بيمارستان ٣ ساعت از قطره گذشت تا درجه چشمم ٦ شده بود و اينكه از دكتر سوال كردم و گفت اگر اينجا هم ٦ شود بهت ٠.٢٥ را ميدهم. ميخواستم بدام الان چقدر كم دارم و آيا راهي هست تا تاثير قطره را كمتر كند؟

Junior Member

در صفحات قبل یکی از دوستان پستی گذاشته بود که به توصیه یکی از اشنایان چشم پزشکشان در شب معاینه نخوابیده بودند و تمام روز معاینه یک متن بسیار ریز را به صورت مداوم می خوانند و بالا فاصله بعد از ریختن قطره به نحوی اونو از چشمشون پاک کرده بودند به این ترتیب با اینکه نمره چشمشون زیر حد نصاب بود معاف شده بودند.

اگر صفحات قبل را بخوانید این پست را پیدا می کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power eng

نقل قول نوشته اصلی توسط vegas نمایش پست ها
    بچه ها بعد اینکه دکتر عمومی مارو معاینه کرددد مستقیم مارو فرستادن کمیسیون که 20 روز دیگه هستش وقتش.اخه این چه وضعشه مگه شماهارو بیمارستان نمیفرستن متخصص معاینتون بکنه؟؟؟من شهر تبریزم.دکتر عمومی هم از روی دکتر بیرونم نوشت قوز قرنیه کلا هرچی اون نوشته بودو اینم همونو نوشت.
    درود
    این اتفاقی که برای شما افتاده جای تعجب برای من داره.اول اینکه شما 2 کار و حتما انجام بده 1. آزمایشات چشم تو(حتی المقدور از بیمارستان نظامی مهر شده ببر)+2.یک دکر سرشناس(حتی المقدور بیمارستان های نظامی ) یه گواهی از شرح کامل بیماریت گو واست بنویسه.
    من حدس میزنم به احتمال زیاد شما زو به بیمارستان معرفی تون کنن مجدد. کارهای بالا رو برای تکمیل پرونده ات انجام بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddh نمایش پست ها
    دوست عزیز لیسانسی؟
    والا حکایت جمع زدن استیگمات شده مثل شیر و خط انداختن.
    راستی سجاد که رفتم میدراکس انداختن.
    من یه لیسانس زپرتی دارم اره

اغا بیمارستان سجاد من شد بیمارستان ناجا 2 خ طالقانی خ بهار روبروی خ ورزنده خواهش می کنم کسی اطلاعاتی داره بده ایا اتروپین می اندازن چون من شهرستانم می خوام با ماشین برم کسی اطلاعاتی داره بگه من زیاد گند می زنم