صفحه 2 از 320 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط whathaveIdone نمایش پست ها
    سلام
    من نسخه ام اینه با قطره
    OD -6.00 -0.5x5
    OS -4.00 -1.75x177

مب خواستم ببینم الان جمع چشم من 10 است یا 12.25 برای معافی؟ و اگه صاف 10 باشه (بیشتر از 10 نیست در این ص.رت) وضع من چیه؟

سلام
    شما با قطره در مجموع 12.25- شده که صد در صد معاف هستید.

سلام به همه دوستان
    ترو خدا کمک کنید
    من واسه معافی چشمم دلو زدم به دریا و از دانشگاه انصراف دادم نمره چشمم 75/9 هست یه ماه پیش به یک متخصص مراجعه کردم و یک بار قطره ریخت گفت 75/7 هستی تازگی ها یه هفته پیش رفتم پیش یه دکتر وقطره ریخت گقت 75/8 هستی ولی این سه بار 3قطره ریخت هر کدوم به مدت 5 دقیقه یعنی 9 قطره بعد گفت 30 دقیقه وقت بگیر منم رفتم بیرون یه دور زدم اومدم معاینه کرد گفت 75/8 هست منم دفترچه رو پست کردم امروز معرفی به بیمارستان امام سجاد - شماره ۲ ناجا نیروی انتظامی اومد چطور بیمارستانی هست زنگ زدم با منشی صحبت کردم گفت هر روز یه دکتر داریم به نظرتون می تونم آدرس مطب یه دکترش رو پیدا کنم برم پیشش باهاش صحبت کنم؟
    ویرایش توسط aliabolhasani : February 22nd, 2012 در ساعت 02:24 PM

Junior Member

سلام
    دوستان من مجموع نمره چشم با فوق لیسانس شدم 10. آیا با این نمره رد می کنند؟ یا معاینه مجدد؟

و آیا تا حالا کسی بوده که تو چند تا معاینه 10 یا برای دیپلم ها 8 بشه؟ چیکار می کنن با این نمره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mah5513 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مجموع نمره چشم با فوق لیسانس شدم 10. آیا با این نمره رد می کنند؟ یا معاینه مجدد؟

و آیا تا حالا کسی بوده که تو چند تا معاینه 10 یا برای دیپلم ها 8 بشه؟ چیکار می کنن با این نمره؟؟
    سلام دوست عزیز
    یه نوع قطره هست واسه معاینه که مردمک چشم رو گشاد میکنه حالا اون قطره واسه هرکی متفاوت هست از 25صدم تا2نمره کم یا زیاد میکنه نمره چشم رو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliabolhasani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یه نوع قطره هست واسه معاینه که مردمک چشم رو گشاد میکنه حالا اون قطره واسه هرکی متفاوت هست از 25صدم تا2نمره کم یا زیاد میکنه نمره چشم رو.
    دوست عزیز ممنونم از پاسخت. ولی سواله من چیزه دیگه بود. من با قطره حالا هر چی که بود شدم 10. تو شورا چه تصمیمی گرفته می شه؟ اگه معاینه مجدد بدن بازم برم بیمارستان و 10 بشم چی می شه؟؟

دوست عزیز ممنونم از پاسخت. ولی سواله من چیزه دیگه بود. من با قطره حالا هر چی که بود شدم 10. تو شورا چه تصمیمی گرفته می شه؟ اگه معاینه مجدد بدن بازم برم بیمارستان و 10 بشم چی می شه؟؟
    مشکل خودم هم شبیه شما ست نمیشه رو حرف این دکتر ها حساب باز کرد اگه پست اول من میخوندی من دوجا با قطره معاینه کردم یه بار شد 7/75 و یه بار دیگه در جای دیگه شد75/8 رو حرف این دکتر هاحساب باز نکن اگه هم روز کمیسیون 10 باشه طبق گفته دوستانی که رفتن شورا معاینه مجدد میزنن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

معاینه مجدد معرفی میشید. برای بار دوم احتمالش کمه که دوباره نمره ی چشمتون 10 بشه. بدون قطره چند بوده مجموع چشمتون؟
    من تا حالا به این مورد 10 رو چه رایی صادر میکنن، برنخوردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    معاینه مجدد معرفی میشید. برای بار دوم احتمالش کمه که دوباره نمره ی چشمتون 10 بشه. بدون قطره چند بوده مجموع چشمتون؟
    من تا حالا به این مورد 10 رو چه رایی صادر میکنن، برنخوردم.
    بدون قطره 11.5 بودم. قطره 1.5 نمره پاییین اورد. چرا احتمالش کمه 10 بشه؟ یعنی کمتر می شه؟

Junior Member

سلام. من حساسیت شدید دارم . چشم هام قرمز میشه و ورم می کنه . خلاصه حساسیت شدید چشمی دارم طوری که کل چشمم قرمز می شه . با این اوضاع معاف می شم یا نه ؟ ممنون می شم جواب بدید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

درود، بنده مدرک کارشناسی ارشد ریاضی دارم
    الانم معلمم و دارام برا دکترا هم تلاش می کنم..راستش رفتن به سربازی وسط تحصیل و کار منه و خیلی برام سخته رفتن..امروز رفتم معاینه چشم و ازش خواستم با قطره امتحان کنه نتیجه:
    3.75- .75-
    S.E -4.25
    4.5- .75-
    S.E -5
    طبق تحقیق خودم می شه 9.75 با استیکمات (اون.75 آستیکامته ) و یعنی طبق گفته دکتر روی بوردر...خیلی نگرانم، معافیت تحصیلیم مهر تموم میشه ...حالا چند تا سوال داشتم
    1- آیا امکان داره معاف بشم
    2- هر چند سلامتی مهمترین نعمته ولی واقعا 2 سال از عمر ما (با میانگین 70 لایف اکپیکتنسی) یعنی نزدیک 3 درصدش ..اونم تو شرایط من (از بین رفتن موقعیت کاریم و مشکل ایجاد شدن برای ادامه تحصیل یا پذیرش ارزش داره دنبال راهی بگردم که چشم نیم نمره ضعیف شه؟ اگر آره می شه پیشنهاد کنین؟
    3- ایا اگر از شهرستان اقدام کنم بهتر نیست؟
    4- اگر قرار تهران اقدام کنم قبلش به مطب پزشکان معتمد نظام وظیفه مراجعه کنم، بهتر نیست ؟ اگر خوبه می شه ادرس یا مطباشون برام بفرستید
    5- در صورتی که اصلن من معاف پزشکی نشم آیا اگر مهر ماه دفتر چه بفرستم کی سرباز می شم ؟ آیا ممکنه تا اسفند طول بکشه...ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان عزیز
    چشم داره منفجر می شه الان با اون قطره..