صفحه 240 از 363 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

دوستان سلام
    جدیدا کسی هست که با بند4 ماده 41 معاف شده باشع؟من جمع چشام 16 هه حدودا (9+6.75) البته یه کم از اثر قطره میدراکس میترسم چون یه بار خودم ریختم 2 نمره چشم چپمو کم کرد اگه هست خیلی خیلی محبت میکنید از تجربه تون بفرمایید و بگید برای معاینه کجا فرستادنتون و سایر توضیحات ...
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام
    ممنون میشم جوابمو بدید
    اگزوتروپی چشم راستم 35 درجه هست میخواستم ببینم کسی نمیدونه معاف میشم یا نه ؟ و نمره چشم راستم 2/5و چشم چپم 1/5 هست و نزدیک بینم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlogh نمایش پست ها
    سلام آره کشک بود امروز رفتم و از ساعت 8 اونجا بودم 12:30 کارم توم شد ... هنوز اثر قطره مونده و تار می بینم !!!
    من قوزقرنیه دارم نباید به چشم دست بخوره ضرر داره بعد اون احمقی که قطره میریخت چنان انگشتشو از روی پلک گذاشت رو قرنیم که فکر کنم آستیگماتم 10شماره جابجا شد!!!!!!

بعد از 1 روزو نیم که گذشت قطره Sno Tears بریز چشم و تازه میکنه بعد از یکی دوروز اینکارو کن....

همونجا میخواستم اسنو تیرز بریزم حالشون گرفته بشه بعد گفتم نکنه با قطره ای که ریختن مخلوط بشه به چنگ برم!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad72 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم جوابمو بدید
    اگزوتروپی چشم راستم 35 درجه هست میخواستم ببینم کسی نمیدونه معاف میشم یا نه ؟ و نمره چشم راستم 2/5و چشم چپم 1/5 هست و نزدیک بینم
    چند صفحه قبل لینک بیماریهای چشم و گذاشتم دوست عزیز چک کن

همچنین سایتhttp://vazifeh.police.ir/ قسمت قوانین و مقررات برو بعد قسمت معافیت پزشکی بیماریها همش هست

اینم خدمت شما.....

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=4282

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddg نمایش پست ها
    من قوزقرنیه دارم نباید به چشم دست بخوره ضرر داره بعد اون احمقی که قطره میریخت چنان انگشتشو از روی پلک گذاشت رو قرنیم که فکر کنم آستیگماتم 10شماره جابجا شد!!!!!!

بعد از 1 روزو نیم که گذشت قطره Sno Tears بریز چشم و تازه میکنه بعد از یکی دوروز اینکارو کن....

همونجا میخواستم اسنو تیرز بریزم حالشون گرفته بشه بعد گفتم نکنه با قطره ای که ریختن مخلوط بشه به چنگ برم!!!!!!

آره واقعا داغون بود .. جوری 3 تا قطره رو ریختن که از همه جا زد بیرون !!! الانم با وجود گذشت یک و نیم روز هنوز بینایم خوب نشده و تصاویر رو از جلو تار می بینم ... این قطره که میگی رو بریزم اوکی میشه چشمم ...؟!

Junior Member

آره واقعا داغون بود .. جوری 3 تا قطره رو ریختن که از همه جا زد بیرون !!! الانم با وجود گذشت یک و نیم روز هنوز بینایم خوب نشده و تصاویر رو از جلو تار می بینم ... این قطره که میگی رو بریزم اوکی میشه چشمم ...؟!
    آره اسم دیگش اشک مصنوعی هست که ظاهرا ایرانی هم داره اما همین خارجیش بهتره واسه آلمان بود فکر کنم

چون اون قطره ی کذایی که ریختن تا 2 روز چشمم عین کویر خشک بود!!!!

اول صورتت و بشور بعد از اینا بریز حالشو ببر... قطره ی خوبیه Sno* Tears

ببخشید , مگه قطره ای که میریزن میدراکس نیست ؟؟ جز میدراکس دیگه چه قطره ای هست؟ آخه همین میدراکسشم 2/5 نمره شماره چشمو کم کرده؟

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط Gol_koochik نمایش پست ها
    ببخشید , مگه قطره ای که میریزن میدراکس نیست ؟؟ جز میدراکس دیگه چه قطره ای هست؟ آخه همین میدراکسشم 2/5 نمره شماره چشمو کم کرده؟
    میدراکس رو ریختن و 2 قطره دیگر ..... اون کم شدن نمره هم بستگی به شرایط خود شما داره ولی فکر نکنم 2.5 نمره کم بشه ؟!!! برای من 0.5 نمره کم شد فکر کنم ...

میدراکس رو ریختن و 2 قطره دیگر ..... اون کم شدن نمره هم بستگی به شرایط خود شما داره ولی فکر نکنم 2.5 نمره کم بشه ؟!!! برای من 0.5 نمره کم شد فکر کنم ...
    سلام
    بستگی به بیمارستان داره
    من دیدم داخل نجمیه میدراکس مینداختن ولی داخل سجاد سایکلو

Junior Member

آقا من بگم تا اینجا چی شد
    من قوز قرنیه دارم چشم چپ بسیار شدید ، چشم راست کم،
    اقدام کردم فرستادنم بیمارستان سجاد ، 2 تا پزشکاش چشمامو دیدن گفتن او چشمت که شدیده بدون ارب اسکن هم معلومه قوزه قرنیه داری اما عکسای بیمارستان نگاه منو هم چک کردنو تایید کردنو فرستادن کمیسیون
    کمیسون یارو اصلا به من نگاه نکرد،
    سرش پایین بود، گفت مدارک ، دادم ، گفتم ارب اسکنمم همراهمه اونو هم دادم، بازم اصلا نگاهم نکرد گفت باید بری بقیت الله باز ارب اسکن بگیری،
    حدود 10 روز پیش رفتم بقیت الله ارب اسکن گرفتن دکتره گفت از نظر من که معافی باید ببینیم نظر کمیسون چیه،
    حالا سوال بعد از 10 روز هنوز نامه ی کمیسیونم مجددم نیومده !
    معمولاچقد طول میکشخ تا نامش بیاد؟