صفحه 247 از 363 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257297347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member moaf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mrdot2010 نمایش پست ها
    سلام آقا تا حالا شده کسی دیگه ای رو جای خودت بفرستی برای معافیت مثل برادر و آیا احراز هویت اونجا چطوریه؟ یعنی میتونن بفهمن که خودت نیستی؟
    هم چهره با کارت شناسایی و عکس پرونده تطبیق داده میشه و هم اون اثر انگشتی که میزنی قابلیت استعلام هویت رو داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanbahary نمایش پست ها
    [ahmad69]
    سلام دوستان
    معاف شدم با قوز قرنیه بالاخره..نمی دونم کراتومتری رو چطوری حساب کردن ولی همونطور که یکی از دوستان همینجا گفته بود بایستی بالای 50 باشه کراتومتری برای یک چشم..
    ولی گفتن که تا دو ماه شاید از مرکز استان زنگ بزنن واسه معاینه مجدد و این حرفا که نمیدونم چجوریه داستان..البته این جمله رو به هر سه نفر که معاف شدیم گفتند..
    از تابستون سال قبل میام اینجا، خیلی چیزا یاد گرفتم..فقط تمام استرسم رو مدرکم بود که بالاخره معافیت شد نتیجه.

سلام ببخشید شما از بند الف قور قرنیه استفاده کردید؟که کرانومتری و واستون لحاظ کردن؟ برای بند دوم که اختلال دید هست چه شرطی داره؟
    اره بند الف.برای بند ب از دکتر پرسیدم گفت که عارضه واضح قرنیه یعنی اینکه قرنیه بایستی زخم شده باشه!! که وقتی قوز خیلی شدید باشه ایجاد زخم میکنه..اختلال با زخم باید باهم باشند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moaf نمایش پست ها
    هم چهره با کارت شناسایی و عکس پرونده تطبیق داده میشه و هم اون اثر انگشتی که میزنی قابلیت استعلام هویت رو داره.
    ممنون بابت پاسخ. اگه شبیه هم باشن یعنی برادر باشن که از عکس چهره مشخص نمیشه ولی اثر انگشت که تو ایران کامپیوتری نیست یعنی بانک اثر انگشت نداریم پس چطور مشخص میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrdot2010 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ. اگه شبیه هم باشن یعنی برادر باشن که از عکس چهره مشخص نمیشه ولی اثر انگشت که تو ایران کامپیوتری نیست یعنی بانک اثر انگشت نداریم پس چطور مشخص میشه؟
    آقا شما چرا اینقدر گیر دادی؟!

اگه اینقدر مطمئنی مشکلی پیش نمیاد خوب برو جلو دیگه , چرا رسانه ای میکنی؟!

الان بقول اون آقای Babaii سر این فوتبالیستا اونقدر سخت گیری زیاد شده که طرف معلول هم باشه بیخیالش نمیشن!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    بنده هم قوز قرنیه داشتم و معاف شدم. البته آستیگمات بالا هم داشتم. به هر حال. من شنیدم(ببین شنیدم فقط) که قوانین اخیرا جوری شده که معافیت پزشکی حین تحصیل به جریان می افته.
    حالا راجع به اینکه آیا با وضعیت فعلی قوزت و سایر شرایط دیگت از جمله درجه تحصیلات معاف میشی یا نه، تنها وتنها دکتر نظام وظیفه که وارد به قوانین بروز شده باشه میتونه جوابت رو بده. حالا من یه راهی میذارم جلوت که میتونه کار کرد داشته باشه. برو حوزه نظام وظیفه شهرتون( هر جا که هستی). ببین کدوم دکتر متخصص طرف قرارداد نظام وظیفس برای چشم. بعد به عنوان یه مشتری معمولی برو مطبش تا ویزیتت کنه. اونجا که اوضاعت رو دید ازش التماس کن شاید بهت بگه با شرایط چشمت چقدر شانس معافی داری. این بهتزین راهه. قوانین چشم متعدد و دائم تغییر میکنه. بنابراین تنها دکتری که در حال حاضر باهاشون کار میکنه میتونه نظر موثقی بهت بده.
    ممنون از پاسخت دوست عزیز،
    من هم دقیقا به همین خاطر اصرار دارم چون رفتم پیش دکتر معتمدشون و گفت معافی برو اقدام کن. ولی از پست های دوستان از چندین صفحه قبل اینطور برداشت کردم که برای بیماری چشمی حتما باید فارغ از تحصیل باشی. منم حالا یک سال مونده تا کارشناسیم تموم شه تا اون موقع هم ممکنه قانون عوض شه یا دکتر عوض شه و ...

اگه دوستای دیگه اطلاعات دقیق تری داشته باشن ممنون میشم به اشتراک بذارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faridaff نمایش پست ها
    من هم دقیقا به همین خاطر اصرار دارم چون رفتم پیش دکتر معتمدشون و گفت معافی برو اقدام کن. ولی از پست های دوستان از چندین صفحه قبل اینطور برداشت کردم که برای بیماری چشمی حتما باید فارغ از تحصیل باشی. منم حالا یک سال مونده تا کارشناسیم تموم شه تا اون موقع هم ممکنه قانون عوض شه یا دکتر عوض شه و ...

اینو حتما برو از نظام وظیفه ی استانتون بپرس....

من یکی و دیدم که حین تحصیل بود اقدام کرده بود....

نقل قول نوشته اصلی توسط faridaff نمایش پست ها

خوب دوست عزیز، پرا نمیری از نظام وظیفه شهرتون مستقیما بپیرسی آیا وسط تحصیل میتونی اقدام کنی یا نه؟ این که سادس. قبلا نمیشد. ولی گفتم شنیدم اخیرا میشه. حالا دکتر بر حسب اینکه مدرکت دیپلم بود گفت معافی؟
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddg نمایش پست ها
    اینو حتما برو از نظام وظیفه ی استانتون بپرس....

من یکی و دیدم که حین تحصیل بود اقدام کرده بود....
    معافیت کفالت رو میشه حین تحصیل اقدام کرد. ول پزشکی قبلا مطمئن هستم که نمیشد. حالا رو مطمئن نیستم.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    معافیت کفالت رو میشه حین تحصیل اقدام کرد. ول پزشکی قبلا مطمئن هستم که نمیشد. حالا رو مطمئن نیستم.
    الان جدیدا شده اما یبار گفتن واسه کساییه که بیماریشون بند وتبصره نداشته باشه و قطعا معاف باشه اما باز یه مدت بعد تو تلویزیون گفتن نه اگه معاف نشه تاریخ اعزامشون بعد از پایان تحصیلشون میخوره

من خودم اون شخصی که دیده بودم حین تحصیل بود برای شماره چشم بود که تعجب کردم حین تحصیله گفت جدیدا امکانپذیر شده....

بازم باید بره نظام وظیفه بپرسه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddg نمایش پست ها
    الان جدیدا شده اما یبار گفتن واسه کساییه که بیماریشون بند وتبصره نداشته باشه و قطعا معاف باشه اما باز یه مدت بعد تو تلویزیون گفتن نه اگه معاف نشه تاریخ اعزامشون بعد از پایان تحصیلشون میخوره

من خودم اون شخصی که دیده بودم حین تحصیل بود برای شماره چشم بود که تعجب کردم حین تحصیله گفت جدیدا امکانپذیر شده....

بازم باید بره نظام وظیفه بپرسه....
    من از پليس ١٠+ كه پرسيدم گفت ميشه ولي ملاك متاسفانه نمره يك چشم ٨ به بالا است من دو چشم با نمره هفت دارم كه معاف نميشم بايد برم سربازى دور كلام قرمزى