صفحه 263 از 363 نخستنخست ... 163213253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,621 تا 2,630 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

در معاینه بیمارستان چشم پزشک در برگه ی نتیجه معاینه انحراف چشم و تنبلی چشم رو نوشت.چشم چپ من تقربیا هیچی نمیبینه و تقریبا فقط از چشم راست استفاده میکنم.توی جلسه شورای پزشکی هم که فقط پرسید مشکلت چیه و چند ثانیه به دو چشم نگاه کرد و گفت بیرون باش.

پس برای جلسه شورای عالی پزشکی هم باید برم اونجا؟چقدر احتمال داره رای شورا رو تغییر بدن؟اگه لطف کنید یک توضیح بدید در این مورد ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladkpax نمایش پست ها
    در معاینه بیمارستان چشم پزشک در برگه ی نتیجه معاینه انحراف چشم و تنبلی چشم رو نوشت.چشم چپ من تقربیا هیچی نمیبینه و تقریبا فقط از چشم راست استفاده میکنم.توی جلسه شورای پزشکی هم که فقط پرسید مشکلت چیه و چند ثانیه به دو چشم نگاه کرد و گفت بیرون باش.

پس برای جلسه شورای عالی پزشکی هم باید برم اونجا؟چقدر احتمال داره رای شورا رو تغییر بدن؟اگه لطف کنید یک توضیح بدید در این مورد ممنون میشم.
    شما که چشمت بینایی نداره خوب معلومه معافی انحراف و تنبلی لازم نداره الان کسی چشمش بالای 6 یا 8 باشه معافه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    شما که چشمت بینایی نداره خوب معلومه معافی انحراف و تنبلی لازم نداره الان کسی چشمش بالای 6 یا 8 باشه معافه....
    خب درسته.من هم در جلسه ی شورای پزشکی معاف شدم.یعنی مسئول اعلام نتیجه گفت معاف دائم شدی ولی پرونده به شورای عالی پزشکی میره و اونجا هم بررسی میشه.حالا سوال اینه چقدر احتمال اینکه رای در شورای عالی تغییر کنه هست؟؟؟

Junior Member

اقا کسی که دوبینی داشته از اول زندگیش معافه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power eng

سلام دوستان من قوزقرنیه دارم امروز برام پیامک اومده از سه روز دیگه تا یه هفته خودم و به بیمارستان سجاد معرفی کنم؟ خواستم کسانی که واسه قوزقرنیه به بیمارستان سجاد رفتن روندش چطوری بوده؟ آمار دکتراشو اگه داشتع باشین و یه راهنمایی برای روز معاینه واسه این بند می خواستم

Junior Member

سلام به کلیه دوستان اگه کسی میتونه کمکم کنه این برگه رو از چشم پزشکی گرفتم نمیدونم چجوری محاسبه میشه کسی میتونه بگه معافم یا نه مرسی
    [IMG][/IMG]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudrf نمایش پست ها
    سلام به کلیه دوستان اگه کسی میتونه کمکم کنه این برگه رو از چشم پزشکی گرفتم نمیدونم چجوری محاسبه میشه کسی میتونه بگه معافم یا نه مرسی
    [IMG][/IMG]

دیپلم هستم

سلام
    کسی از دوستان میدونه اختلال در رترینسکوپی به چه معناست؟
    چون واسه کاتارکت (آب مروارید) اقدام کرده بودم که در کمیسیون پزشکی نظام وظیفه واسه معاینه رترینسکوپی به یه شهر دیگه فرستادنم؟
    خوشحال میشم کسی بتونه پاسخی بده
    ممنون

Junior Member

سلام.من نظرات دوستان را خوندم.من قوز قرنیه دارم و ترم اخر ارشد هم هستم .به نظام وظیفه زنگ زدم گفتم کراتوکونوس (قوز قرنیه )دارم و ترم اخر ارشد هستم میتونم الان برای معافیت اقدام کنم یا نه گفتن میتونید اقدام کنید به پلیس +10 مراجعه کردم گفتش این معافیت شما حین تحصیل نمیشه.دوستان کسی هست که در حال تحصیل باشه و برای معافیت قوز قرنیه اقدام کرده باشه؟؟

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudrf نمایش پست ها
    دیپلم هستم
    با عرض شرمندگی خیر شما معاف نیستی، برای دیپلم یک چشم باید 6.25 باشه که شما -3 با -1.5 میشه -4.6 و نمیرسه واسه معافی. وقت خودتو تلف نکن درگیر نشو