صفحه 279 از 363 نخستنخست ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,781 تا 2,790 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    میخواید چشتون رو ضعیف کنید برای معافیت سربازی؟ و کلا برای هرچیزی .. واقعا تاسف داره رفیق.
    برای معافیت سربازی چاره ای غیر از این ندارم، اگه نتونم این کار رو انجام بدم که خوب زندگیم از دستم میره، سالم بودن چه فایده ای داره اگه نتونم به هدفم برسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ABC800 نمایش پست ها
    برای معافیت سربازی چاره ای غیر از این ندارم، اگه نتونم این کار رو انجام بدم که خوب زندگیم از دستم میره، سالم بودن چه فایده ای داره اگه نتونم به هدفم برسم.
    راهی نداره اونم یک چشم بالای 8... خشکی چشم هم فقط معاف از رزم داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam3640 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کارهایی که کردم تا امروز، 2/16رفتن پیش دکتر عمومی و تشخیص بیماری___2/20 ثبت در پلیس +10 و امروز نامه 2/21 معرفی به بیمارستان تخصصی اومد، دعا کنید معاف شم، اصلا فکر نمیکردم به این سرعت نامه بیاد ظرف مدت یک روز
    سلام شماره چشم و مدرک تحصیلیتون رو بگین تا شانس معافیتتون رو براتون بگم

ارشد،،، 5-،5-و چشم چپ 4.75-،4.25-
    این شماره ها بدون قطره س

ارشد،،، 5-،5-و چشم چپ 4.75-،4.25-
    این شماره ها بدون قطره س
    شما صد در صد معاف هستی . هیچ غمتم نباشه ممکنه دو تا بیمارستان بفرستنت ولی معافی . اصلا استرس نداشته باش و به کار و زندگیت برس

Junior Member pmforlife آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity and Astrophysic, Shahid beheshti university

من دو روز پیش معاف شدم...البته نمره چشمم اونقد بالا بود که از مدت ها قبل میدونستم معافم...با قطره یک چشمم بود: -10.25-0.75 و اون یکی: -8.00-1.25
    جالب اینکه تو معاینه اولیه دکتر گفت فاصله زانوهات هم ک بیشتر از 10 سانته و ازینم معافی! (همون پرانتزی بودن پاها) اینو خودم خبر نداشتم اصلا!
    شاید اگه من از بابت معافیت چشمم مطمئن نبودم هیچوقت سراغ معافیت پزشکی هم نمیرفتم و از مورد دیگه معافبتم خبر هم نمیشدم! پس اگه بخام یه توصیه بکنم اینه که حتما تموم موارد معافی رو با دقت کامل بخونین تا شاید موردی باشه که بتونین ازش استفاده کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط pmforlife نمایش پست ها
    من دو روز پیش معاف شدم...البته نمره چشمم اونقد بالا بود که از مدت ها قبل میدونستم معافم...با قطره یک چشمم بود: -10.25-0.75 و اون یکی: -8.00-1.25
    جالب اینکه تو معاینه اولیه دکتر گفت فاصله زانوهات هم ک بیشتر از 10 سانته و ازینم معافی! (همون پرانتزی بودن پاها) اینو خودم خبر نداشتم اصلا!
    شاید اگه من از بابت معافیت چشمم مطمئن نبودم هیچوقت سراغ معافیت پزشکی هم نمیرفتم و از مورد دیگه معافبتم خبر هم نمیشدم! پس اگه بخام یه توصیه بکنم اینه که حتما تموم موارد معافی رو با دقت کامل بخونین تا شاید موردی باشه که بتونین ازش استفاده کنین.
    برای معافی پای پرانتزی فاسله باید بیشتر از 12 سانت باشه برای زیر لیسانس و لیسانس ها بالای 14.

دوستان اگه آستیگمات 5 و شماره چشم25، 4 باشه آیا معاف معافیت به چ صورته؟ برای ارشد

Junior Member pmforlife آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity and Astrophysic, Shahid beheshti university

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    برای معافی پای پرانتزی فاسله باید بیشتر از 12 سانت باشه برای زیر لیسانس و لیسانس ها بالای 14.
    اها نمیدونستم...ممنون..
    البته 10 سانت رو من نمیدونم کجا دیدم...خود دکتر چیزی از میزانش نگفت فقط با دستش بین دو زانوم رو اندازه گرفت و گفت ازین هم معافی...دیگه من دقیقشو نمیدونم ک فاصله دقیقا چه نقطه ای تا نقطه مقابلش ملاکه...
    به هرجال هدف من چشم بود که اونم اوکی شد...
    ...
    ویرایش: الان تاپیک بغلی رو نگاه کردم ولی اینو نوشته ها:

بند 29- ژنووالگوم، ژنووارم، ژنوركوروانوم
    الف) در موارد شديد (فاصله بين دو قوزك يا دو كونديل بيش از 10 سانتي متر) معاف دائم.
    ب) در موارد خفيف ( فاصل بين دو قوزك يا دو كونديل كمتر از 10 سانتي متر) خدمات غيررزمي.

دوستان اگه آستیگمات 5 و شماره چشم25، 4 باشه آیا معاف معافیت به چ صورته؟ برای ارشد
    معاف صد در صد