صفحه 321 از 363 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman61 نمایش پست ها
    سلام، ممنون که راهنمایی کردید، تشکر فراوان
    خواهش اما دوست عزیز دقت کن و حتمن قبلش از دکترایی که برای معاینه تو بیمارستان نظامی شهرتون هستن و نظام وظیفه میفرسته پیششون اطلاع کسب کن و بیرون برو مطبشون و سوال کن-چون تمام حرفی که من زدم براساس اون عکسی بوده که تو صفحه 314 گذاشتم و ممکنه با عکس شما فرق بکنه چون من هیچ اطلاع پزشکی ندارم-چون دیشب یکی از دوستان اشاره کرد که عکس من تانجانشیال هست و عکس بقیه اکسیال و منم گفتم بهشون که والا بی اطلاعم و تنها چیزی که دکتر گفته رو ایجا مطرح کردم و ممکنه شرایط هر کس فرق کنه-پس حتمن دقت کن و بپرس از دکتر نظام وظیفه قبلش که بخای اقدام کنی دوست عزیز-درباره سوال دومتم حقیقتش اطلاعی ندارم فقط یکی از دوستام معاف از رزم شد و اتوماتیک دو هفته بعد سرباز و...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2016 نمایش پست ها
    خواهش اما دوست عزیز دقت کن و حتمن قبلش از دکترایی که برای معاینه تو بیمارستان نظامی شهرتون هستن و نظام وظیفه میفرسته پیششون اطلاع کسب کن و بیرون برو مطبشون و سوال کن-چون تمام حرفی که من زدم براساس اون عکسی بوده که تو صفحه 314 گذاشتم و ممکنه با عکس شما فرق بکنه چون من هیچ اطلاع پزشکی ندارم-چون دیشب یکی از دوستان اشاره کرد که عکس من تانجانشیال هست و عکس بقیه اکسیال و منم گفتم بهشون که والا بی اطلاعم و تنها چیزی که دکتر گفته رو ایجا مطرح کردم و ممکنه شرایط هر کس فرق کنه-پس حتمن دقت کن و بپرس از دکتر نظام وظیفه قبلش که بخای اقدام کنی دوست عزیز-درباره سوال دومتم حقیقتش اطلاعی ندارم فقط یکی از دوستام معاف از رزم شد و اتوماتیک دو هفته بعد سرباز و...
    سلام، ممنون که لطف کردید و راهنمایی کردید، تشکر فراوان دوست عزیز

Junior Member

با سلام
    از دوستان اگه کسی تو اصفهان چشم پزشک نظام وظیفه میشناسه لطف کنه به من معرفی کنه یا آدرس مطبشو بده یه دنیا ممنون میشم
    چون دقیقا نمی دونم چطور باید پزشکای نطام وظیفه و آدرس مطبشون رو پیدا کنم. کسی میدونه راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member

من امروز با قطره نمره چشمم رو در آوردم آستیگمات راست 5.5 و چپ 4.75 شد. دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن با مدرک دیپلم معاف میشم؟
    لینک عکسش رو هم میذارم. با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستانی ک اطلاع دارن،چقدر احتمال داره ک شورای عالی لویزان معافیت دائمی ک شورای بیمارستان خانواده برای چشم داده رو قبول نکنه(نمره چشمم لب مرز بود..8)؟؟؟
    احتمال داره که دوباره خودشون بررسی کنن؟
    سوال آخر اینکه دقیقا همون45روز بعدی ک توی نامه قیدشده باید برم؟یا الان ک مثلا یک ماهش گذشته هم میتونم برم؟
    اگر میدونید ی راهنمای کنید
    ممنون
    ویرایش توسط mja021 : May 17th, 2017 در ساعت 10:10 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی ک اطلاع دارن،چقدر احتمال داره ک شورای عالی لویزان معافیت دائمی ک شورای بیمارستان خانواده برای چشم داده رو قبول نکنه(نمره چشمم لب مرز بود..8)؟؟؟
    احتمال داره که دوباره خودشون بررسی کنن؟
    سوال آخر اینکه دقیقا همون45روز بعدی ک توی نامه قیدشده باید برم؟یا الان ک مثلا یک ماهش گذشته هم میتونم برم؟
    اگر میدونید ی راهنمای کنید
    ممنون
    کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    آیا نمره چشم روی برگه 8 نوشته شده؟ شما که دیگه شورا عالی نداری 45 روز دیگه گفتن برو نامه معافی تو بگیر که تسویه کنی با پادگان چون کارای اداریش کمی طول میکشه بهتره سر 45 روز بری... بعدش فقط میری پلیش + 10 شهرتون مبلغ معافی رو واریز میکنی و بعد نظام وظیفه رییس شورا باید امضا کنه چون قبل اقدام کردی معاف نشدی ممکنه اذیت کنه بگو چشمم ضعیف تر شده...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    سلام
    آیا نمره چشم روی برگه 8 نوشته شده؟ شما که دیگه شورا عالی نداری 45 روز دیگه گفتن برو نامه معافی تو بگیر که تسویه کنی با پادگان چون کارای اداریش کمی طول میکشه بهتره سر 45 روز بری... بعدش فقط میری پلیش + 10 شهرتون مبلغ معافی رو واریز میکنی و بعد نظام وظیفه رییس شورا باید امضا کنه چون قبل اقدام کردی معاف نشدی ممکنه اذیت کنه بگو چشمم ضعیف تر شده...
    روی برگه برای چشم راستم نوشت میوپی حاد،ولی برای چشم چپم ک مشکل اصلی رو داره نمیدونم چی نوشت.. نمره چشمم توی برگه ندیدم چی نوشت ولی مگه همون برگه ای ک با دستگاه اندازه گیری میکنن رو ضمیمه پرونده نمیکنن؟(توی اون دستگاه زده بود 8).فقط میدونم پزشک اونجا گفت من معافیتو تایید کردم(دیگه نمیدونم بقیه هم داره یا نه!!!!)
    آخه توی نامه ای ک ب من دادن نوشته 45 روز دیگه برم اداره بهداشت لویزان،اگه کمسیون اونجاهم معافیت رو تایید کرد اونوقت برم دنبال کارای تسویه و ترخیص.
    حالا موندم اگه اونجا چون ی بار رد شدم تایید نکنه اونوقت چی میشه!!!!

Junior Member

من نمره چشمم رو با قطره در آوردم. آستیگمات راست 5.5 و چپ 4.75 هست. با مدرک دیپلم قطعا معاف میشم؟ کلا بجز نمره چشم عوامل دیگه هم تاثیر داره؟اگه تو انتخابات شرکت نکنم و شناسنامم مهر نخوره مشکلی پیش میاد؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط arz2013 نمایش پست ها
    من نمره چشمم رو با قطره در آوردم. آستیگمات راست 5.5 و چپ 4.75 هست. با مدرک دیپلم قطعا معاف میشم؟ کلا بجز نمره چشم عوامل دیگه هم تاثیر داره؟اگه تو انتخابات شرکت نکنم و شناسنامم مهر نخوره مشکلی پیش میاد؟
    سلام

برای مدرک دیپلم معاف می شوید.

عدم شرکت در انتخابات مشکلی ایجاد نمی کند.

ارادت