صفحه 333 از 363 نخستنخست ... 233283323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,321 تا 3,330 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز فكر نكنم مشكلي باشه شما همين كه شماره حساب دادن واريز كردين كافيه منتها بعضي ها رويت سرهنگ ميخورن كه همون موقع بعد از كميسيون روز مشخص ميكنن برا اطمينان بيشتر از نظام وظيفه بپرسيد ولي فك نكنم مشكلي باشه .. مشكلتون چي بود شما كه معاف شدين بنده قوز قرنيه دارم چشم راستم كه دكتر گفت معافم منتظر كميسيونم خرداد ماه شما كسيو نديدين مشكل منو داشته باشه كه معاف شد يا نه ؟ ممنون
    سلام. ممنونم از پاسختون. والامن مشکل ضعیفی چشم بود. چشم چپ منفی 9 و چشم راست منفی 8.5 . والا روزی که مت رفتم 3 نفر که معاف شدن رو مشکلشون رو پرسیدم. که اعصاب روان و قلب بودن. یه قوز قرنیه ای هم بود بینمون. ولی نفهمیدم معاف شد یا نه. اشالله معاف میشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddh نمایش پست ها
    سلام. ممنونم از پاسختون. والامن مشکل ضعیفی چشم بود. چشم چپ منفی 9 و چشم راست منفی 8.5 . والا روزی که مت رفتم 3 نفر که معاف شدن رو مشکلشون رو پرسیدم. که اعصاب روان و قلب بودن. یه قوز قرنیه ای هم بود بینمون. ولی نفهمیدم معاف شد یا نه. اشالله معاف میشید
    خب به سلامتي مبارك باشه ، تا ماه ديگه همين امروز كه مشخص ميشه سرويس ميشم از فكرو خيال يه چشمم شديده ٦ تا كم شده
    ممنون عزيز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    خب به سلامتي مبارك باشه ، تا ماه ديگه همين امروز كه مشخص ميشه سرويس ميشم از فكرو خيال يه چشمم شديده ٦ تا كم شده
    ممنون عزيز
    ممنونم
    متوجه مشدی دکتر چی نوشت تو پروندت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddh نمایش پست ها
    ممنونم
    متوجه مشدی دکتر چی نوشت تو پروندت؟
    راستش بدون هيچ دو دلي گفت معافي قبل از اينكه اقدام كنم پيش همون دكتر معاينه شدم برا مشاوره كه گفت معافي اقدام كن وقتيم اقدام كردم يروزي رفتم كه باز خود اون دكتر باشه از طرفيم من خودم تاكيد كردم بنويس با عينك اصلاح نميشه كه برام نوشت اينو ولي بقيش خيلي بد خط بود تقريبا يه خط نوشت حالا ميترسم چون يه چشمم سالمه معاف از رزم كنن ولي تو قانون نوشته قوز قرنيه واضح و اختلال ديد ايجاد كرده باشه معاف دائم اون چشمم كه قوز قرنيه داره چهار از دهه ولي اون چشمم سالمه تو قانون هم ذكر نشده يه چشم يا دو چشم گفتن قوز قرنيه با اين شرايط معاف

Junior Member

با سلام
    در مورد مبلغ کمیسیون، یا همون 10 تومن معروف
    توی نامه ای که برای من اومده مبلغ 13 هزار تومن ذکر شده، ظاهرا زیادش کردن
    دوستی هم که از اصفهان برای شمارهحساب واریز 13 هزارتومن پرسیده بود، باید بگم که من نامه کمیسیون رو یبار با مراجعه حضوری به پلیس بعلاوه10 گرفتم و توی اون شماره حساب نبود! شماره حساب توی نامه ای بود که پستچی توی پاکت اورد دم درب خونه!
    سوالی که از دوستان دارم اینه که کسی توی نامه اش ادرس کمیسیون شهرری ذکر شده؟ یعنی تو نامه ادرس محل کمیسیون رو شهرری داده باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein8 نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد مبلغ کمیسیون، یا همون 10 تومن معروف
    توی نامه ای که برای من اومده مبلغ 13 هزار تومن ذکر شده، ظاهرا زیادش کردن
    دوستی هم که از اصفهان برای شمارهحساب واریز 13 هزارتومن پرسیده بود، باید بگم که من نامه کمیسیون رو یبار با مراجعه حضوری به پلیس بعلاوه10 گرفتم و توی اون شماره حساب نبود! شماره حساب توی نامه ای بود که پستچی توی پاکت اورد دم درب خونه!
    سوالی که از دوستان دارم اینه که کسی توی نامه اش ادرس کمیسیون شهرری ذکر شده؟ یعنی تو نامه ادرس محل کمیسیون رو شهرری داده باشن
    سلام دوست عزيز همه شرايط شمارو داشتم تو دعوت نامه منتها ميدون سپاه زده شده شايد با توجه به محل زندگيتون اونجا زده شده ادرسش

Junior Member

سلام.یه راهنمایی میخواستم
    من اسفند 1395 اعزام شدم و معاف از رزم بودم {مشکل اغصاب روان }و اردیبهشت96 سرباز فراری شدم میخواستم ببینم سال دیگه میتونم برای معافیت پزشکی برای چشمام اقدام کنم{باید دوباره دفترچه پست کنم؟؟}؟؟؟برای سربازان فراری مشکلی نیست؟؟؟قوانین و مقرارات برای سربازان فراری فرقی داره ایا؟؟و اینکه هر دوتا چشمام 6 هستش معاف میشم یا باید بالای 6 باشه مثلا 6.25 ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان وقتتون بخیر
    بنده برای معافیت پزشکی شم 10 اردیبهشت اقدام کردم.
    شماره چشمم یکیش 3 هست و دیگری 2.75
    قوز قرنیه هم دارم. رفتم دکتر متخصص چشم پزشک نظام وظیفه. پرسید معاف شی میخوای چی کنی ؟ گفتم میرم پی بددبختیام. بعد این نامرو نوشت گفت برو این کلینیک تخصصی جوابشو برام بیار. من چند روز فرصت دارم. چکار کنم مشکل قوزقرنیم حادتر بشه؟جایی که عکس میگیرم باید به چه اعدادی برسم خیالم راحت شه معافم؟

Junior Member

با سلام

من در هردو چشم قوز قرنیه دارم و دید یک چشم با عینک 6/10 و یک چشم هم 5/10 هست و مدرکم کارشناسی ارشد.ایا با این شرایط معاف می شم؟مرسی

Junior Member

من متولد شهرری هستم احتمالا برای همین اونجا انداختن هرچند که رفتم شهرری پرسیدم و گفتن اینجا 10 ساله جمع شده
    برگشتم میدون سپاه گفتن اشتباه زده، باید بیای همین میدون سپاه
    به عبارت دیگه، چندین ساله که کمیسیون شهرری جمع شده و اما هنور نامه رو به اون ادرس میزنن! خواستم دوستان دیگه هم در جریان باشن که شهرری کمیسیون نداره و اگه ادرس میدن، اشتباهه، جلوتر برید دقیقا بپرسید که کجا باید برید تا ضرر نکنید