صفحه 335 از 363 نخستنخست ... 235285325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,341 تا 3,350 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    دوست عزيز بنده ليسانس دارم ave 49 داد دستگاه منتهاu avg و ٣ عددي كه ميفرمايينو نديدم يلحظه چشمي ديدم ave ١٩ خرداد كميسيونمه يني من هم معاف از رزم ميشم ؟؟ به نظرم شما اعتراض بزنين بار اول سخت ميگيرن
    اینکه ave چی هست رو من هم نمیدونم، توی یه سری برگه هام یه عدد دارم که با ave نشون دادن و تو یه سری دیگه مشابه همون اعداد رو با avg نشون دادن، به عبارتی میخوام بگم شاید ave و avg به یک معنی باشن، ولی مطمئن نیستم. اینکه یه عدد یا سه عدد باشه هم مجدد توی یه سری برگه هام یه عدد دارم حدود 48 و تو یه سری دیگه سه تا دارم حدود 48. در هر صورت فکر کنم منظور رو رسونده باشم که منظورم چه عددی هست
    درباره شما، من فوق لیسانس بودم و ave بالای 50 میخواستم که نداشتم، ولی شما که لیسانس هستید و ave بالای 49 دارید احتمالا معاف هستید (به نظر من معاف هستید، چون شنیدم فوق لیسانس رو سخت میگیرن و به زیر لیسانس راحت معافیت میدن) هرچند که قوانین رو دقیق نمیدونم، شما که رفتید کمیسیون سعی کنید بفهمید برای لیسانس عددش چنده و بیاید اینجا بگید بقیه استفاده کنن
    در مورد اعتراض هم، ظاهرا خیلی تفاوتی نداره، مجدد همین رای رو تایید میکنن، وقتی میگن باید فوق لیسانس ave بالای 50 باشه ولی من 48 هستم، حدس میزنم نتیجه ای نگیرم
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein8 نمایش پست ها
    اینکه ave چی هست رو من هم نمیدونم، توی یه سری برگه هام یه عدد دارم که با ave نشون دادن و تو یه سری دیگه مشابه همون اعداد رو با avg نشون دادن، به عبارتی میخوام بگم شاید ave و avg به یک معنی باشن، ولی مطمئن نیستم. اینکه یه عدد یا سه عدد باشه هم مجدد توی یه سری برگه هام یه عدد دارم حدود 48 و تو یه سری دیگه سه تا دارم حدود 48. در هر صورت فکر کنم منظور رو رسونده باشم که منظورم چه عددی هست
    درباره شما، من فوق لیسانس بودم و ave بالای 50 میخواستم که نداشتم، ولی شما که لیسانس هستید و ave بالای 49 دارید احتمالا معاف هستید (به نظر من معاف هستید، چون شنیدم فوق لیسانس رو سخت میگیرن و به زیر لیسانس راحت معافیت میدن) هرچند که قوانین رو دقیق نمیدونم، شما که رفتید کمیسیون سعی کنید بفهمید برای لیسانس عددش چنده و بیاید اینجا بگید بقیه استفاده کنن
    در مورد اعتراض هم، ظاهرا خیلی تفاوتی نداره، مجدد همین رای رو تایید میکنن، وقتی میگن باید فوق لیسانس ave بالای 50 باشه ولی من 48 هستم، حدس میزنم نتیجه ای نگیرم
    با تشکر
    ممنون از راهنماييت داداش لطف كردي بالاخره تو قانون اسمي از پنجاه نبرده شايد اگه اعتراض بزنين طبق قانون با شما رفتار كنن و معاف شين به هر حال دركت ميكنم من ليسانس دارم و هرجا خوندم همه گفتن بالا پنجاه ، نديدم كسي متمايز كنه بگه ديپلم مثلا انقد باشه يا ليسانس و ... خلاصه ١٩ خرداد معلوم ميشه خيلي استرس دارم .. برا من ave بود كه ديدم ٤٩ زده .. شماره چشمتون چقد اومده پايين ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان
    بنده ارشد هستم و در شرف اعزام(یاتیر یا شهریور)
    رفتم کلینیک تخصصی برای قوز قرنیه
    عکسام ایناست
    یکی از اعدادش 49.47 هست. چشم دیگرم 51.5
    کسی میتونه بگم میتونم معاف کامل بشم یا نه؟
    یه دکتر میگفت بیشترین عدد تو این جدول برام ملاکه نه این شکلا
    ممنون میشم عزیزانی که اطلاع دارن راهنماییم کنن اخر این هفته کمیسیونمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milania نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده ارشد هستم و در شرف اعزام(یاتیر یا شهریور)
    رفتم کلینیک تخصصی برای قوز قرنیه
    عکسام ایناست
    یکی از اعدادش 49.47 هست. چشم دیگرم 51.5
    کسی میتونه بگم میتونم معاف کامل بشم یا نه؟
    یه دکتر میگفت بیشترین عدد تو این جدول برام ملاکه نه این شکلا
    ممنون میشم عزیزانی که اطلاع دارن راهنماییم کنن اخر این هفته کمیسیونمه.
    دوست عزيز شما شرايطه معافيو دارين منتها براي اينكه مطمئن شيد بريد بيمارستان امام سجاد عكساتونم ببرين بفرمايين كه برا مشاوره اومدم كه ببينم معافم يا نه اونام ويزيت ميكنن دكتر اونجا همون دكتر نظام وظيفس كه مشاوره ميگيرين ازش اينجا كسي دكتر نيس كه بگه حتما ميشين يا نه ولي همين كه بالاي پنجاه هستين امكانش هست بهتره به دكترمراجعه كنين شانستونو امتحان كنين

Junior Member

کسی میدونه برای دیپلم حداقل شماره ی چشم باید چند باشه برای معافی؟؟؟برای دیپلم سختگیری میشه ایا؟؟؟؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mah نمایش پست ها
    کسی میدونه برای دیپلم حداقل شماره ی چشم باید چند باشه برای معافی؟؟؟برای دیپلم سختگیری میشه ایا؟؟؟؟

بر اساس قانون چنانچه مشمولین دیپلم و زیر دیپلم دارای یک چشم با نمره 5 و مجموع نمره دو چشم 8 و بالاتر باشد، می‌توانند از سربازی معاف شوند و مشمولین بالاتر از دیپلم نیز با یک چشم نمره 6 و دو چشم بیش از 10 نیز از خدمت معاف خواهند شد
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

پس جرا این قانون که نظام وظیفه تو سایتش زده گفته یک چشم 6 به بالا برای دیپلم و 8به بالای برای لیسانس و...
    این قانونی که گفتید الان اجرا میشه؟؟؟؟
    و اینکه راحت معاف میکنند؟؟؟مثلا چشماره چشم 6 یا 5.75 باشه معافیت میدن؟؟؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

دوستان سلام بنده قوز قرنيه داشتم با ave 49 ليسانس معاف از رزم شدم الانم افتادم ثامن الائمه مشهد - نيرو انتظامي ، ميخوام بدونم كسي كه معاف از رزمه تقسيمات ممكنه بيفته مرز ؟؟؟

Junior Member

سلام
    من برای معافیت قوز قرنیه اقدام کردم و هفته دیگه باید برای معاینه برم. چند هفته پیش عکس پنتاکم گرفتم. پست های قبلی رو که میخوندم دوستان اشاره داشتن که باید ave بالای ۵۰ باشه. کسی اطلاع داره تو عکس های پنتاکم این مقدار کجا نوشته شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    دوستان سلام بنده قوز قرنيه داشتم با ave 49 ليسانس معاف از رزم شدم ������ الانم افتادم ثامن الائمه مشهد - نيرو انتظامي ، ميخوام بدونم كسي كه معاف از رزمه تقسيمات ممكنه بيفته مرز ؟؟؟
    سلام
    خوبی؟ در جواب پست قبلیت بگم دید چشم چپ من با عینک کامل و چشم راستم با عینک و بی عینک خیلی کم بود، که باز با همینا معاف از رزم شدم
    من فکر میکردم بخاطر مدرکت که لیسانسه معاف بشی، الان دیدم گفتی معاف از رزم شدی ناراحت شدم
    چقدر زود تقسیم شدی! به ما گفتن 10 روز بعد برید پلیس بعلاوه 10 یا برگه اعزام بگیرید یا اعتراض بزنید
    نمیدونم، میخوای اعتراض بزن! در مورد معاف از رزم و تقسیمات هم اطلاعاتی ندارم
    فکر کنم اگه نتیجه گیری کنیم که دیگه به کسی معافیت قوز قرنیه نمیدن نتیجه دور از واقعیتی نباشه، چون بقیه مثه خود من میان پست های چند سال قبل که قوانین اسونتر بودن رو میخونن و فکر میکنن معافن، در صورتیکه قوانین امسال خیلی سخت گیرانه شدن و ظاهرا دیگه کسی رو برای قوز قرنیه معاف نمیکنن
    موفق باشید