صفحه 336 از 363 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamdot نمایش پست ها
    سلام
    من برای معافیت قوز قرنیه اقدام کردم و هفته دیگه باید برای معاینه برم. چند هفته پیش عکس پنتاکم گرفتم. پست های قبلی رو که میخوندم دوستان اشاره داشتن که باید ave بالای ۵۰ باشه. کسی اطلاع داره تو عکس های پنتاکم این مقدار کجا نوشته شده؟
    سلام، ای وی ای بالای 50 رو من گفتم، تو پست صفحه 334 مفصل توصیح دادم کجا نوشته شده،با دقت بخونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein8 نمایش پست ها
    سلام
    خوبی؟ در جواب پست قبلیت بگم دید چشم چپ من با عینک کامل و چشم راستم با عینک و بی عینک خیلی کم بود، که باز با همینا معاف از رزم شدم
    من فکر میکردم بخاطر مدرکت که لیسانسه معاف بشی، الان دیدم گفتی معاف از رزم شدی ناراحت شدم
    چقدر زود تقسیم شدی! به ما گفتن 10 روز بعد برید پلیس بعلاوه 10 یا برگه اعزام بگیرید یا اعتراض بزنید
    نمیدونم، میخوای اعتراض بزن! در مورد معاف از رزم و تقسیمات هم اطلاعاتی ندارم
    فکر کنم اگه نتیجه گیری کنیم که دیگه به کسی معافیت قوز قرنیه نمیدن نتیجه دور از واقعیتی نباشه، چون بقیه مثه خود من میان پست های چند سال قبل که قوانین اسونتر بودن رو میخونن و فکر میکنن معافن، در صورتیکه قوانین امسال خیلی سخت گیرانه شدن و ظاهرا دیگه کسی رو برای قوز قرنیه معاف نمیکنن
    موفق باشید
    سلام دادا نوكرم به قول خودت اعتراض ديدم فايده ايي نداره دكتره اصن نذاشت حرف بزني روزي كه رفتمم پشت در اتاق كميسيون كه چندتا دكتر نشسته بودن شنيدم گفت اين قوزقرنيه داره 49ئه فهميدم نميشم وقتي اونو گفت صدام زد رفتم تو تا اومدم حرف بزنم يادو گفت مدركت چيه گفتم ليسانس گفت برو بيرون گفتم مدارك ديگم هست گفت نه برو خبرت ميكنيم فك كنم بخاطر يدونه معاف نشدم ليسانس و فوق ليسانس هردو پنجان گمونم شايد اگه ديپلم بودم معاف بودم ..بعد رفتم پليس به اضافه ده برگرو گرفتم دومم هم اعزامم شما اعتراض زدين ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamdot نمایش پست ها
    سلام
    من برای معافیت قوز قرنیه اقدام کردم و هفته دیگه باید برای معاینه برم. چند هفته پیش عکس پنتاکم گرفتم. پست های قبلی رو که میخوندم دوستان اشاره داشتن که باید ave بالای ۵۰ باشه. کسی اطلاع داره تو عکس های پنتاکم این مقدار کجا نوشته شده؟
    دوست عزيز فقط نگاه به مدرك بيمارستانت ميكنن كه خودشون معرفيت كردن الكيم خرج ديگه ايي نكن من حتي كراتومتري اون بيمارستاني كه خودم رفتم غير از خود نظام وظيفه طبق بند الف بيماريمون ، با كراتومتري هم تشخيص داده نشد يني طبق اون بند هم معاف بودم منتها دستگاها متفاوته تو كراتومتري كه نگا ميكني گاهي اوقات يه خونه ميبيني گاهي يه بالن اخر يه جاده كه من تو بيمارستان نظام وظيفه يه خونه ديدم كه به مراتب ازون بالنه نزديك تر حسش ميكني و همين باعث شد كراتومتري تشخيص بده ولي بيمارستانه رسول اكرم اون بالن اصلا برام واضح نبود دستگاهم تشخيص نداد ميخوام بگم هرچي تو مدارك بيمارستان نظام وظيفته همون مد نظره حالا لازم بدونن معاينه مجدد ميزنن برات

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    سلام دادا نوكرم به قول خودت اعتراض ديدم فايده ايي نداره دكتره اصن نذاشت حرف بزني روزي كه رفتمم پشت در اتاق كميسيون كه چندتا دكتر نشسته بودن شنيدم گفت اين قوزقرنيه داره 49ئه فهميدم نميشم وقتي اونو گفت صدام زد رفتم تو تا اومدم حرف بزنم يادو گفت مدركت چèيه گفتم ليسانس گفت برو بيرون گفتم مدارك ديگم هست گفت نه برو خبرت ميكنيم فك كنم بخاطر يدونه معاف نشدم ليسانس و فوق ليسانس هردو پنجان گمونم شايد اگه ديپلم بودم معاف بودم ..بعد رفتم پليس به اضافه ده برگرو گرفتم دومم هم اعزامم شما اعتراض زدين ؟
    دوم تیر اعزام زدن؟؟ من دیدم تیر ماه گرمه، اعتراض زدم که یکم عقب بیفته هوا خنک تر شه
    پروسه اعتراض تا اونجا که من فهمیدم اینطوریه که میری میگی به رای کمیسیون اعتراض دارم، اونا بررسی میکنن که اعتراضت وارد هست یا نه، معمولا تا یه هفته جوابش میاد
    اگه اعتراضتو قبول نکنن که میری خدمت، اگه قبول کنن حدود 20 روز معطل میشی تا بگن که لازمه بری بیمارستان ازاول معاینه بشی یا اینکه با همون مدارک پزشکی قبلیت دوباره میری شورای عالی، که اونجا هم درهر صورت 99 درصدهمون رای رو تایید میکنند و دوباره اعزام میشی! میگم من فقط بخاطر گرمی هوا اعتراض زدم چون دوستام تو گرما رفته بودن شاکی بودن
    خب تو الان کمیسیون رفتی، دیدی جای حرف زدن برای مشمول نیست، نه پناکم نگاه میکنن نه ایین نامه نگاه میکنن نه هیچی، حالا به نظرم مثه پست صفحه 334 من تو هم یه پست بذار و پروسه ای که رفت و معاف نشدی و اتفاقاتیکه افتاد رو توضیح بده شاید بقیه دیگه گول معافیت قوز قرنیه رو نخورن و کسی روش حساب نکنه، البته میل خودته

توجه:
    دوستان قوز قرنیه توجه کنند، ظاهرا معافیت قوز قرنیه خیلی سخت شده، به نظرم دیگه کسی دنبالش نباشه و بهش دل خوش نکنه، پست های قدیمی با قوانین قدیمی نوشته شدن، امروز دیگه قوانین عوض شده و به نطر میاد دیگه کسی رو معاف نمیکنن، نمیگم کسی دنبالش نره ولی هرکی خواست بره خیلی حواسشو جمع کنه، پست های قدیمی این تاپیک دیگه معتبر نیستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein8 نمایش پست ها
    داداش چطوری باید پیام خصوصی بهت بدم؟
    عزيز جوابتو دادم نميدونم اومد يا نه دو سه بار سند كردم خصوصي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان
    من تو صفحه 335 عکسای مربوط به قوز قرنیمو قرار دادم.پس فردا کمیسیونمه.ممنون میشم ببینیدش بگید طبق تجربتون معاف میشم یا نه
    پزشک نظام وظیفه نوشت هر دو چشم قوز قرنیه متوسط دارد. گفتم بنویس حاد. گفتن بنویسم حاد یعنی پیوند قرنیه. اینم واسه معاینه اولیست(عکسم صفحه 335 هست)
    ویرایش توسط milania : June 16th, 2018 در ساعت 06:22 PM

Junior Member

سلام، فقط نظرمو میگم، اگه فکر میکنید تو روحیه شما تاثیر بدی میذاره نخونید!! نظرم اینه که معاف نمیشید، معاف از رزم میکنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط milania نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو صفحه 335 عکسای مربوط به قوز قرنیمو قرار دادم.پس فردا کمیسیونمه.ممنون میشم ببینیدش بگید طبق تجربتون معاف میشم یا نه
    پزشک نظام وظیفه نوشت هر دو چشم قوز قرنیه متوسط دارد. گفتم بنویس حاد. گفتن بنویسم حاد یعنی پیوند قرنیه. اینم واسه معاینه اولیست(عکسم صفحه 335 هست)

Junior Member

دوستان ميگم من الان ميخوام به راي كميسيون اعتراض بدم كه معاف از رزم شدم ، هنوز ده روز نشده تاريخ اعزامو اينام اومده حالا اعتراض بزنم وضعيت چي ميشه بايد برم خدمت منتظر شم جواب بياد يا نميرم تا جواب بياد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    دوستان ميگم من الان ميخوام به راي كميسيون اعتراض بدم كه معاف از رزم شدم ، هنوز ده روز نشده تاريخ اعزامو اينام اومده حالا اعتراض بزنم وضعيت چي ميشه بايد برم خدمت منتظر شم جواب بياد يا نميرم تا جواب بياد ؟
    اعتراض بزنید دیگه خدمت نمیرید تا تکلیف مشخص بشه و برید بیمارستان جدید دوباره معاینه بشید و شورای عالی برید... حدود 2 ماه حداقل طول میکشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    اعتراض بزنید دیگه خدمت نمیرید تا تکلیف مشخص بشه و برید بیمارستان جدید دوباره معاینه بشید و شورای عالی برید... حدود 2 ماه حداقل طول میکشه...
    ممنون از راهنماييت داداش من يك تير برام اعزام زده فردا ده روز از كميسيونم گذشته و ميخوام اعتراض بزنم حالا چقد طول ميكشه تا جواب اعتراضه بياد چون اگه زودتر از يكم بياد و قبول نباشه اعتراضم بايد برم درسته ؟ منتها فك نكنم تا يكم جواب اعتراض بياد نظر شما چيه