صفحه 337 از 363 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييت داداش من يك تير برام اعزام زده فردا ده روز از كميسيونم گذشته و ميخوام اعتراض بزنم حالا چقد طول ميكشه تا جواب اعتراضه بياد چون اگه زودتر از يكم بياد و قبول نباشه اعتراضم بايد برم درسته ؟ منتها فك نكنم تا يكم جواب اعتراض بياد نظر شما چيه
    وقتی اعتراض داری باید رسیدگی کنند جواب نداره که معرفی میکنن بیمارستان جدید ...فقط فوری بزن چون میگن نباید از 10 روز بیشتر بشه... تا بری بیمارستان و کمیسیون شورای عالی 2 ماه طول میکشه. درخواست بدی بعد از چند روز SMS مراجعه به بیمارستان میاد و بررسی نداره و ربطی نداره شما اعزامت کی هست وقتی اعتراض بزنی اعزامت باطل میشه فوری و دوباره میری تو پروسه معافیت پزشکی...
    ویرایش توسط hamed2004 : June 17th, 2018 در ساعت 08:14 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    وقتی اعتراض داری باید رسیدگی کنند جواب نداره که معرفی میکنن بیمارستان جدید ...فقط فوری بزن چون میگن نباید از 10 روز بیشتر بشه... تا بری بیمارستان و کمیسیون شورای عالی 2 ماه طول میکشه. درخواست بدی بعد از چند روز SMS مراجعه به بیمارستان میاد و بررسی نداره و ربطی نداره شما اعزامت کی هست وقتی اعتراض بزنی اعزامت باطل میشه فوری و دوباره میری تو پروسه معافیت پزشکی...
    سلام
    منم همین سوال رو دارم، بعد از اعتراض قطعا میفرستن یه بیمارستان جدید دیگه یا با همون مدارک قدیمی دوباره میفرستن شورا؟ و اینکه اگه بفرستن بیمارستان جدید، شما میدونید کدوم بیمارستان میفرستند؟ من تهران هستم، دفه اول فرستادن بیمارستان امام سجاد، بعد از اعتراض به نظر شما کدوم بیمارستان میفرستند؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein8 نمایش پست ها
    سلام
    منم همین سوال رو دارم، بعد از اعتراض قطعا میفرستن یه بیمارستان جدید دیگه یا با همون مدارک قدیمی دوباره میفرستن شورا؟ و اینکه اگه بفرستن بیمارستان جدید، شما میدونید کدوم بیمارستان میفرستند؟ من تهران هستم، دفه اول فرستادن بیمارستان امام سجاد، بعد از اعتراض به نظر شما کدوم بیمارستان میفرستند؟
    با تشکر
    سلام
    به مدارک قبلی کاری ندارند...با برگه معاینه بیمارستان جدید میرید شورای عالی پزشکی.خودشون انتخاب میکنند بیمارستان رو ولی احتمالا بیمارستان نجمیه.

Junior Member

ممنون از شما
    به نظر شما راهی داره بفرستن ارتش خانواده؟؟
    سلام
    به مدارک قبلی کاری ندارند...با برگه معاینه بیمارستان جدید میرید شورای عالی پزشکی.خودشون انتخاب میکنند بیمارستان رو ولی احتمالا بیمارستان نجمیه.

Junior Member

ممنون داداش امروز رفتم برا اعتراض زدن با اينكه ١٠ روز گذشته گفتن سيستم اجازه نميده اين ده روز بايد ده روز كاري باشه يا ده روز عادي گفت سي اوم بيا استرس گرفتم بد جور جون سيستم قبول نكنه اعزامم

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein8 نمایش پست ها
    ممنون از شما
    به نظر شما راهی داره بفرستن ارتش خانواده؟؟
    رندوم هر بیمارستانی که خالی باشه و مناسب بیماری شما میفرستن...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbei نمایش پست ها
    ممنون داداش امروز رفتم برا اعتراض زدن با اينكه ١٠ روز گذشته گفتن سيستم اجازه نميده اين ده روز بايد ده روز كاري باشه يا ده روز عادي گفت سي اوم بيا استرس گرفتم بد جور جون سيستم قبول نكنه اعزامم
    30 ام دیره همین فردا برید پلیس +10 پل چوبی و اونجا هم نتونست اعتراض بزنه نامه بگیرید ازشون برید میدان سپاه از داخل نظام وظیفه براتون اعتراض ثبت کنند.

Junior Member

30 ام دیره همین فردا برید پلیس +10 پل چوبی و اونجا هم نتونست اعتراض بزنه نامه بگیرید ازشون برید میدان سپاه از داخل نظام وظیفه براتون اعتراض ثبت کنند.
    خيلي ممنون عزيز حق با شماست

Junior Member

دوستان امروز تونستم اعتراض بزنم ولي تو برگه نوشته اين كه اعتراضت بررسي ميشه و از طريق پيامك اطلاع ميديم ظرف يه هفته حالا فك كنم اعزامم باطل ميشه برا يك تير اگه تا قبلش اس ام اس نياد كه قبول نيس اعتراضت درسته ؟ خداروشكر ميخوريم به تعطيلات اخر هفته تا يك تير فكر نكنم اس ام اسي بياد تا اعزام

سلام دوستان اگه در مهلت یک ساله اقدام کنیم و بعد بفرستنمون کمسیون پزشکی وتا اینکه کمسیون پزشکی جوابش بیاد مهلت یکساله تموم بشه وارد غیبت نمیشیم؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید خیلی استرس دارم