صفحه 339 از 363 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

سلام
    خسته نباشید
    چشم راستم _6/5 میوپی و _3/5 آستیگمات داره!(باقطره)
    مدرکم هم لیسانسه
    معاف میشم ؟

دوستان اگر کسی تجاربی داره از کمیسیون لطفا راهنماییم کنه

_
    _
    _

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_ نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    چشم راستم _6/5 میوپی و _3/5 آستیگمات داره!(باقطره)
    مدرکم هم لیسانسه
    معاف میشم ؟

دوستان اگر کسی تجاربی داره از کمیسیون لطفا راهنماییم کنه

_
    _
    _
    طبق آیین نامه که معافی

Junior Member

دوستان سلام

بنده امروز کمیسون پزشکی داشتم برای قوز قرنیه. گفتن معاف از رزم میشم. حالا میخوام اعتراض بزنم. حالا اصلا اومدیم و اعتراض زدیم باز هم گفتن معاف از رزم. با توجه که تا 30 بهمن 97 مهلت 1 ساله دارم، آیا بعد از رای کمیسیون اعتراض میتونم اقدام کنم برای گرفتن پذیرش دانشجویی ؟

سلام دوستان.
    من سال 95 برای معافیت پزشکی چشم اقدام کردم (مقطع کارشناسی) و با نمره چشم چپ 5 و چشم راست 5.5 و 2.5 میلیمتر لک قرنیه «معاف از رزم» شدم.
    حالا (سال 97) کارشناسی ارشدم رو تموم کردم و میخوام بدونم آیا قوانین معافیت پزشکی چشم تغییر کرده و من با همین وضعیت مجددا میتونم برای معافیت دائم اقدام کنم یا خیر.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان
    با میوپی دو چشم بالاتر از 10
    میتونم معاف بشم ؟

دوستان قانون چشم سال 93 تغییر پیدا کرده من هم 4 ساله تو غیب هستم الان فقط یک چشم مهمه برای نزدیک بینی یا دوربینی یا آستیگمات
    الان من هفته ای یه بار یا دوبار میام که قانونی تغییری نکرده این تاپیک وافعا خلوت شده خیلی چون شرایط خیلی سخت کردن خیلی
    دوستان لینک زیر رو ببینید شرایط گفته دقیق:
    http://vazifeh.police.ir/index.jsp?pageid=5296&p=1
    این هم بیمارستان نور:
    https://www.noorvision.com/fa/26035/...A7%D8%B2%D9%8A

Junior Member

سلام دوستان بنده قوز قرنیه دارم ک به چند دکتر رفتم گفتن قوز قرنیه دارم وعینکم ندادن بهم یبارم عمل کراس لینک انجام دادم به چشم راستم.الانم منتظر وقت کمیسیونم معاینه رو گذروندم.چشم راستم +0/5و آستیکمات5/50-میباشد چشم چپم دوربین-0/5وآستیکمات -2هستش.مدرکم هم کارشناسی بنظرتون معاف دائم میشم یا ن؟....................

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_r2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من سال 95 برای معافیت پزشکی چشم اقدام کردم (مقطع کارشناسی) و با نمره چشم چپ 5 و چشم راست 5.5 و 2.5 میلیمتر لک قرنیه «معاف از رزم» شدم.
    حالا (سال 97) کارشناسی ارشدم رو تموم کردم و میخوام بدونم آیا قوانین معافیت پزشکی چشم تغییر کرده و من با همین وضعیت مجددا میتونم برای معافیت دائم اقدام کنم یا خیر.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام مجدد، برای خدمت اقدام کردم اما پلیس +10 مجددا برای معاینه پزشکی منو ارجاع داد به پزشک عمومی و دوباره برای معاینه چشم فرستادنم بیمارستان سجاد. نظر پزشک بیمارستان سجاد خیلی مفهوم نبود (نمیخواستن معافم کنن!) و در کمیسیون نظام وظیفه نظر بر این شد که در بیمارستان 501 ارتش دوباره معاینه بشم!
    سرتون رو درد نیارم که همه معافیت به شانسه و نظر دکترها و حتی نتیجه دستگاه های پزشکی هربار خیلی با دفعه قبل فرق می کنه (من تا به حال 2 بار از طرف نظام وظیفه در بیمارستان سجاد و یک بار بیمارستان 501 ارتش معاینه چشم انجام دادم).
    حالا نظر نهایی پزشک بیمارستان 501 ارتش رو حدود 20 روز دیگه کمیسیون پزشکی نظام وظیفه باید در موردش نظر بده رو آپلود میکنم و به نظر شما طبق بند 8 (لک قرنیه) بخش سیزدهم آیین نامه مربوط به بیماری های چشم احتمال معافیت دائم چقدر هست؟ (لک مرکزی قرنیه: الف: در صورتیکه وسیع باشد و مرکز قرنیه را اشغال نموده باشد -لک وسیع در موقعی است که «بیش از 3 میلیمتر مربع» سطح قرنیه را پوشانیده باشد: معاف دائم.) مدرکم کارشناسی ارشد هست، ممکنه به خاطر اون عبارت «بیش از 3 میلیمتر» معافیت ندن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_r2 نمایش پست ها
    سلام مجدد، برای خدمت اقدام کردم اما پلیس +10 مجددا برای معاینه پزشکی منو ارجاع داد به پزشک عمومی و دوباره برای معاینه چشم فرستادنم بیمارستان سجاد. نظر پزشک بیمارستان سجاد خیلی مفهوم نبود (نمیخواستن معافم کنن!) و در کمیسیون نظام وظیفه نظر بر این شد که در بیمارستان 501 ارتش دوباره معاینه بشم!
    سرتون رو درد نیارم که همه معافیت به شانسه و نظر دکترها و حتی نتیجه دستگاه های پزشکی هربار خیلی با دفعه قبل فرق می کنه (من تا به حال 2 بار از طرف نظام وظیفه در بیمارستان سجاد و یک بار بیمارستان 501 ارتش معاینه چشم انجام دادم).
    حالا نظر نهایی پزشک بیمارستان 501 ارتش رو حدود 20 روز دیگه کمیسیون پزشکی نظام وظیفه باید در موردش نظر بده رو آپلود میکنم و به نظر شما طبق بند 8 (لک قرنیه) بخش سیزدهم آیین نامه مربوط به بیماری های چشم احتمال معافیت دائم چقدر هست؟ (لک مرکزی قرنیه: الف: در صورتیکه وسیع باشد و مرکز قرنیه را اشغال نموده باشد -لک وسیع در موقعی است که «بیش از 3 میلیمتر مربع» سطح قرنیه را پوشانیده باشد: معاف دائم.) مدرکم کارشناسی ارشد هست، ممکنه به خاطر اون عبارت «بیش از 3 میلیمتر» معافیت ندن؟

برگرو چطوری عکس گرفتی نمیزارن ادم حتی ببینه
    1 سوال،اون 13 تومن روز کمیسیون رو بانک واریز کردی یا خود نظام وظیفه کارت کشیدی؟
    در مورد مشکلتم خودت خوب میدونی همه چی ربط به شانست داره اون روز فاز دکترا چی باشه ولی مدرکت بیشتر کارتو سخت کرده از مشکلت

والا برگه رو دو سال پیش هم توو بیمارستان سجاد یه مدت کوتاهی دست گرفتم! ولی این دفعه اصلا توو بیمارستان سجاد به خودم ندادنش، خوندمش و میدونستم چی توشه، اما نزاشت عکس بگیرم. این یکی هم که واسه 501عه، منشی (که خدا لعنتش کنه خیلی اذیتم کرد) رفته بود بیرون اسم صدا کنه منم خوندمش و گذاشتم رو میز عکس گرفتم.

در مورد سؤال شما: من روز کمیسیون پولی (13 تومنی) پرداخت نکردم، ایشالا اگر معاف کنن (که امیدوارم بقیه دوستان هم نظر بدن) یه مبلغی رو باید پرداخت کنیم گویا.

منم یک سؤال: میشه روز کمیسیون اگر پرسیدن مدرکت چیه، بگم فوق دیپلم؟؟ دفعه قبل پرسیدن، گفتم فوق، بعد ترسیدم بد بشه سریع گفتم فوق لیسانس! ولی دکترها به چیزی جز همین برگه دسترسی ندارن که بفهمن مدرکم چیه