صفحه 343 از 363 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum engineering

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhi13 نمایش پست ها
    کسانی معاف شدن با لند سه پاسخ بدید لطفا ایا استیگمات منفی با نزدیک بینی منفی در بند سه جمع میشود؟بند 3:
    آستيگماتيسم ساده ، مركب يا مخلوط با سيكلوپلژي كامل :
    (درآستيگماتيسم ساده، يا مركب يا مخلوط ميزان آستيگماتيسم بايستي بيش تر از اسفر باشد)
    الف) مجموع ديوپتر آستيگمات ساده ، مركب يا مخلوط بالاي 5 ديوپتر يک چشم : معاف دائم
    تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر مجموع ديوپتر آستيگمات ساده ، مركب يا مخلوط بالاي 7 ديوپتر يک چشم: معاف دائم
    ب) آستيگماتيسم ساده ، مركب يا مخلوط از3 تا 5 ديوپتر هر يك از چشمها : معاف از خدمات رزمي
    تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر آستيگماتيسم ساده ، مركب يا مخلوط از3 تا7 ديوپتر هر يك از چشمها : معاف از خدمات 7
    قائدتاً باید جمع بشه

Junior Member

شلام داداش سپهر عزیز
    برو یه سر نظام وظیفه
    هرچی شد اینجا بنویس
    انش الله ک معافی
    فقط یه چیزی داداش یه دکتر معتمد نظام معرفی کن ک برم پیشش برای معاینه تا مطمن بشم بجز بیمارستان امام سجاد.این دکتری ک رفتی پیشش نجمیه دکتر مصطفی نادری بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhi13 نمایش پست ها
    شلام داداش سپهر عزیز
    برو یه سر نظام وظیفه
    هرچی شد اینجا بنویس
    انش الله ک معافی
    فقط یه چیزی داداش یه دکتر معتمد نظام معرفی کن ک برم پیشش برای معاینه تا مطمن بشم بجز بیمارستان امام سجاد.این دکتری ک رفتی پیشش نجمیه دکتر مصطفی نادری بود؟
    آره خبری نشد باید یه سر برم، فکر کنم دکتر نقوی بود تو نجمیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_mrz نمایش پست ها
    آره خبری نشد باید یه سر برم، فکر کنم دکتر نقوی بود تو نجمیه
    الکی نرو نظام وظیفه،تنها جوابی که میده میگه تا 40 روز خبری نشد بعد بیا
    3 هفته بعد از شورا معمولا بری پلیس +10 جواب میاد نهایتا 4 هفته،اگر نیومد اونوقت با نظام وظیفه تماس بگیر ببین چی میگن،ارزش نداره تا اونجا بری نوبت بگیری همون 1 کلمه رو بگن چون خودم رفتم همین داستان بود

Junior Member

سلام دوستان در مورد قوز قرنیه کسی اطلاعات خواست در خدمتم از این طریق امروز خداروشکر معافیت دائم گرفتم، خوشحال میشم بتونم به کسایی که قوز داره چشمشون کمک کنم شمارمم میزارم چون اینجا ممکنه دیر دیر بیام. ۴ ماهه دنبالشم خیلی سختی کشیدم که اگه این تجربه که الان داشتمو قبلش داشتم نهایت از زمان اقدام تا معافیت ۴۵ روز بیشتر طول نمیکشید. پس شیرینی معافیتم در خدمتم اطلاعات خیلیی مفیدی بزارم در خدمتتون. 09366120806 لطفا تلگرام پیام بدید در خدمتم. با ارزوی معافیت همتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum engineering

سلام دوستان،

هنوز هیچ خبری از نتیجه کمیسیون عالی نیست نه پیامک نه تو سامانه سخا نه تو پلیس +10، تلفنی سازمان وظیفه هم گفت حضوری بیاید؛ این هفته خبری نشد حضوری میرم میدون سپاه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum engineering

سلام دوستان،
    بالاخره معاف دائم شدم.

امروز مراجعه کردم نظام وظیفه که هنوز جوابی نیومده بعد دو ماه، چک کرد گفت معاف دائمی برو پرداخت هاتو انجام بده که کفتم قبلا انجام دادم زمانی که اشتباها تو کمیسیون بدوی من رو معاف دائم اعلام کرده بودن و گفت برو داخل اداره پزشکی پیش آقای عموزاده، رفتم پیش و سند پرداخت هارو گرفت و تایید کرد فقط گفت چطور معاف دائم شدی تو که رزم بودی کفتم اعتراض دادم و توی شورای عالی و بررسی تخصصی دوم علاوه بر شماره چشم کاتارکت هم تشخیص داده شد.
    خلاصه کفت برو بخ سلامت کارت میاد دم منزل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_mrz نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بالاخره معاف دائم شدم.

امروز مراجعه کردم نظام وظیفه که هنوز جوابی نیومده بعد دو ماه، چک کرد گفت معاف دائمی برو پرداخت هاتو انجام بده که کفتم قبلا انجام دادم زمانی که اشتباها تو کمیسیون بدوی من رو معاف دائم اعلام کرده بودن و گفت برو داخل اداره پزشکی پیش آقای عموزاده، رفتم پیش و سند پرداخت هارو گرفت و تایید کرد فقط گفت چطور معاف دائم شدی تو که رزم بودی کفتم اعتراض دادم و توی شورای عالی و بررسی تخصصی دوم علاوه بر شماره چشم کاتارکت هم تشخیص داده شد.
    خلاصه کفت برو بخ سلامت کارت میاد دم منزل.
    خیلی خوشحال شدم
    مبارک باشه داداش
    خیلی این چند وقته کند شده کارا،منم هنوز منتظرم دعوت نامه کمیسیون عالی بیاد ببینیم چی میشه توکل به خدا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0016 نمایش پست ها
    خیلی خوشحال شدم
    مبارک باشه داداش
    خیلی این چند وقته کند شده کارا،منم هنوز منتظرم دعوت نامه کمیسیون عالی بیاد ببینیم چی میشه توکل به خدا
    ممنونم داداش، ایشالا برای تو هم چیزی که میخوای اتفاق میافته نامید نشو و پیگیر باش دقیقا همون چیزی که خودت به من گفتی

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرکم کارشناسی ارشد هست و یک سال و نیم هم غیبت دارم(نمیخواستم برم سربازی) تااینکه دکتر گفت قوز قرنیه داری میتونی معاف شی
    رفتم یه کلینیک فوق تخصصی چشم و عکس ارب اسکن گرفت که دکتر گواهی داد قوز قرنیه داری
    حالا رفتم بیمارستان امام سجاد عکس گرفت و تو عکسش یه عدد مینیمم داره و یه عدد ماکزیمم
    کدوم عددش ملاکه
    واقعا چشم راستم با عینک هم تار میبینه