صفحه 359 از 363 نخستنخست ... 259309349350351352353354355356357358359360361362363 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,581 تا 3,590 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjd95 نمایش پست ها
    تقریبا چقد زمان میبره تا اس ام اس شوزرا بیاد ؟؟

بین دو هفته تا یک ماه.
    مونده به بیمارستان که کی پروندتو بفرسته نظام وظیفه.

Junior Member

سلام من کارای معافیتم پزشکی رو توی اصفهان انجام دادم و حدود دوماه طول کشید تا اینکه بلاخره 3 مهر معاف شدم .من نظرات و تجربه های بقیه رو توی این فروم رو خوندم واقعا کمکم کرد و از دوستای خوبم که جواب سوالاتمو دادن و کمکم کردن تشکر میکنم ایشالله همیشه موفق باشن تو زندگیشون.

فقط من یه موضوعی هست میخواستم بپرسم اینه که تاریخ 6 مهر وضعیتم رو چک کردم نوشته معرفی جهت صدور کارت .دوستان نمیدونین تا کی کارت معافیت دستم میرسه چون برا ثبت نام دانشگاه ازم تعهد گرفتن که تا دوهفته دیگه باید کارت معافیتو بیارم براشون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisezar نمایش پست ها
    فقط من یه موضوعی هست میخواستم بپرسم اینه که تاریخ 6 مهر وضعیتم رو چک کردم نوشته معرفی جهت صدور کارت .دوستان نمیدونین تا کی کارت معافیت دستم میرسه چون برا ثبت نام دانشگاه ازم تعهد گرفتن که تا دوهفته دیگه باید کارت معافیتو بیارم براشون.
    معمولا یک ماه طول می کشه ..... دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره .... دانشگاه هم معمولا وقت میدن ، نترس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisezar نمایش پست ها
    سلام من کارای معافیتم پزشکی رو توی اصفهان انجام دادم و حدود دوماه طول کشید تا اینکه بلاخره 3 مهر معاف شدم .من نظرات و تجربه های بقیه رو توی این فروم رو خوندم واقعا کمکم کرد و از دوستای خوبم که جواب سوالاتمو دادن و کمکم کردن تشکر میکنم ایشالله همیشه موفق باشن تو زندگیشون.

دوست عزیز لطف میکنید پیغام خصوصیتونو چک کنید.مرسی

Junior Member

سلام دوستان بنده امروز معاف كامل شدم،و با توجه به اينكه اين فروم خيلي كمك كرد،لازم ديدم بيام تشكر كنم،و اگر كسي سؤالى داشت در خدمتم

سلام دوستان منم بعد از یک ماه دیروز شورا برام تشکیل شد خداروشکر معاف دائم شدم. ممنون از جوابی که به سوالایه بنده دادید. همگی موفق باشید

Junior Member

با سلام و وقت بخیر
    دوستان بنده شمکل قوز قرنیه دارم
    تحصیلاتم لیسنانس هستش و تا لان نه اقدام به معافیت و نه سربازی کردم الان نزدیک به یک سال و خورده ای شامل غیبت شدم (بهمن ماه 95 فارغ التحصیل شدم)

مشکل قوز قرنیه دارم ولی نمیدونم در حد معافیت هستش یا نه (معافیت دائم)

چشمم هم ضعیف هستش چشم راست 4 و چشم چپ 2.5

چند روز پیش تست قوز قرنیه گرفتم که فوق تخصص گفت شدید هستش و باید لیزر بشه
    پرسدیم میخام واسه معافیت اقدام کنم ایشون گفتن شامل معافیت هست ولی الان سخت میگیرن امکانش هست رد بشی بخوان اذیت کنن :|)

قبلا پیش دو سه بینایی سنج هم که رفتم از رو همون دستگاهی که بالون نشون میده هم تشخیص دادن قوز قرنیه دارم
    در شب دیدم کم میشه و همه چیز رو واضح نمیبینم (با عینک) و همچنین نور خورشید خیلی اذیتم میکنه
    در هنگام رانندگی هم بسیار مشکل دارم و دید کامل ندارم
    در کل با عینک واضح واضح دید ندارم !

الان به نظر شما با این مسزان قوز قرنیه میتونم معاف بشم ؟ معاف دائم؟

عکس آزامیشمو گذاشتم دوستان ممنون میشم راهمایی کنید

http://s9.picofile.com/file/8359848176/001121211.JPG

سپاس

Junior Member

سلام خسته نباشید. من ساکن تهران هستم. میشه راهنمایی کنید چجوری دکتر نظام وظیفه رو که قراره معاینم کنه پیدا کنم؟ چون میخوام تقریبا مطمئن شم میتونم معاف شم بعدش از دانشگاه انصراف بدم و اقدام کنم.

سلام دوستان من 12 مهر شورا داشتم رفتم گفتن معاف دائم هستم و فیش های واریزی رو هم ریختم بعد دوباره امروز برام شورا گذاشتم رفتم گفتن معاینه مجدد باید برم. الان تکلیف چیه دوستان که براشون پیش اومده ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alishah515 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 12 مهر شورا داشتم رفتم گفتن معاف دائم هستم و فیش های واریزی رو هم ریختم بعد دوباره امروز برام شورا گذاشتم رفتم گفتن معاینه مجدد باید برم. الان تکلیف چیه دوستان که براشون پیش اومده ممنون
    سلام
    دوباره معاینه میشید و شورا تشکیل میشه...فکر کنید از اول دارید کاراتونو انجام میدید