صفحه 51 از 363 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Banned

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

بله منم از صبح تا حالا با چندتا از دوستام مشورت کردم در مورد دکتر خوب ! راستش منم تا امروز صبح جدی نمیگرفتمش و فکر میکردم نهایتا با لنز ساده حل بشه اما امروز این آقای دکتر (امان زاده! بیمارستان نور) همچین گفت یکیش رو باید رینگ داخل چشمی بذاری ، 50% دیدت کم شده و نهایتا تازه با رینگ 10% بهبود پیدا میکنه منو کلا ریخت به هم!!

توی اینترنتم خیلی گشتم (چه فارسی چه انگلیسی) و انگار رینگ مرحله آخره (البته بعدش دیگه میشه پیوند قرنیه) . اما من اصلا دلم راضی نیست رینگ رو انجام بدم و فکر میکنم برای اون یکی چشمم هم همون CXL رو انجام بدم . همین که روند رشد بیماری متوقف بشه واسم کافیه و دید بهتر نمیخوام!!!(به نظرم نمی ارزه آدم یک تیکه شیشه بکنه توی چشمش که 10% - اصلا 50% دیدش بهتر شه!!)

یه مورد جالب دیگه درمورد بیمارستان نور تعداد بالای مراجعه و ویزیت 5 دقیقه ای این آقای دکتر بود!!! واقعا حس کردم کیلویی دارند ویزیت میکنند و برای همین دنبال یه متخصص با وجدان با پدر و مادر میگردم که حداقل قدر پول گزافی که میگیره سلامت بیمار واسش مهم باشه!

ضمنا برگه رضایت نامه عملشون هم خیلی جالبه و کلا همه نوع سلب مسئولیت چه در تشخیص و درمان و چه عوارض انجام دادند و امضا میگیرند که کور هم شدی صدات نباید دربیاد و حق هیچگونه شکایتی نداری!!! این واقعا جالب بود واسم!!!!!!!!

توی اینترنت دیدم از دکتر حسن هاشمی (که البته ایشونم توی نور هست اما انگار کارش خیلی خوبه و موسس و رییس نوره) تعریف شده و همچنین یکی دیگه از دوستام دکتر محمدرضا جعفری نسب رو معرفی کرد که گفت اونم خیلی عالیه (و منم صفحه اینترنتیش رو دیدم و نزدیک 100 مقاله و ... داشته) و یکی دیگه هم دکتر محمود جباروند در بیمارستان فارابی که همین عمل رینگ رو برای مادربزرگم انجام داده بود .

نمیدونم پیش کدوم یکی برم! بیشتر بین اون 2 تای اولی مردد هستم .

Junior Member

سلام دوستان
    نمره نزديك بين هر چشم من 8 و نمره آستيگمات هم تقريبا 2 است كه مجموع براي هر چشم برابر 10 ميشود. جمع هر دو چشم هم تقريبا 20 است.
    مدرك تحصيلي من دكتري است و روز اول بعد از عيد به بيمارستان سجاد معرفي شده ام.
    آيا با اين شرايط بطور قطعي معاف مي شوم يا به دليل مدرك دكتري، گرفتن معافيت سخت ميشه؟
    پيشاپيش ممنون و سال نو مبارك

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanrv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمره نزديك بين هر چشم من 8 و نمره آستيگمات هم تقريبا 2 است كه مجموع براي هر چشم برابر 10 ميشود. جمع هر دو چشم هم تقريبا 20 است.
    مدرك تحصيلي من دكتري است و روز اول بعد از عيد به بيمارستان سجاد معرفي شده ام.
    آيا با اين شرايط بطور قطعي معاف مي شوم يا به دليل مدرك دكتري، گرفتن معافيت سخت ميشه؟
    پيشاپيش ممنون و سال نو مبارك
    با این نمره چشم شما صد در صد معافی البته اگه قطره بریزی حداکثر 2 نمره از مجموعش کم میشه که بازم با نمره 18 معافی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی تربیت مدرس

سلام به دوستان گلم.
    من اطلاعات چشمم به صورت زیر هست:
    O.D.: -4.00 -0.75 *165
    O.S: -4.00 -0.75 *25
    به نظرتون معاف میشم؟ کلاً ارزششه داره که اقدام کنیم برای معافی؟ چون که دارم برای امریه هم همزمان اقدام میکنم که اگه معافی جور نشد، برم امریه.
    راستی این معاف از رزم، چیز خوبیه یا نه؟ میشه اگه معاف از رزم شدیم، به دکتره بگیم که این مورده قید نکنه و مثه یه سرباز معمولی بریم سربازی؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    بستگی به مدرک تحصیلی شما داره.
    با توجه به اینکه گفتید امریه می گیرید، باید لیسانس یا فوق داشته باشین.
    با این نمره (9.5) معافیت مشکل میشه چراکه نمره 10.25 به بالا برای لیسانس و بیشتر ملاک هست و معمولا لب مرز رو کمی سخت می گیرند.
    پیشنهاد می کنم برای معافیت اقدام کنید و امریه رو هم حتما به موازات اون دنبال کنید.
    بصورتی زمان بندی کنید که اگر معافیت نشد، امریه تائید شده باشه و آماده باشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من برام اسفند نامه معرفی به بینارستان اومد و رفتم اونجا با قطره چشمام نمره اش اینطور شد،به نظرتون معاف می شم؟ کسی میدونه نامه کمیسیون کی میاد؟
    راست -6.75 با آستیگمات -1

چب -5 با آستیگمات -1

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siso1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برام اسفند نامه معرفی به بینارستان اومد و رفتم اونجا با قطره چشمام نمره اش اینطور شد،به نظرتون معاف می شم؟ کسی میدونه نامه کمیسیون کی میاد؟
    راست -6.75 با آستیگمات -1

چب -5 با آستیگمات -1
    جمع شماره چشمات میشه -13.75 و به احتمال زیاد معافی.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

سلام علیکم
    ببخشید از دوستانی که معافیت دائم شدن(معاف پزشکی) میخواستم بپرسم که من قبل اینکه دفترچه پست کنم برای معافی رفتم چشم پزشک معاینه کرد ،چشمام بدون قطره 10.75 با قطره میشه 10
    مدرک تحصیلیم هم معادل فوق دیپلمه
    الان در مرحله کمسیون هستم،قرار فردا یا شنبه برم کمسیون؛12 اسفند رفتم تهران، بیمارستان امام سجاد(ع)؛دکترای اونجا چیزی نگفتن که معاف میشم یا نه
    خواهشا دوستانی که میدونن راهنماییم کنن
    ببخشید یادم رفت بگم؛من قبلا که عینک میزدم شیشه هاش فوتو بود ،همونی که تویه آفتاب دودی میشن،پرسیدم گفتن یعنی چشمام آستیگمات،میخواستم بدونم تاثیری داره رویه شماره چشمام؟منظورم اینکه به اون شماره ای که گفتم اضافه میشه یا نه؟
    لطفا بگید با این شرایطی که من دارم معاف دائم میشم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monji110 نمایش پست ها
    سلام علیکم
    ببخشید از دوستانی که معافیت دائم شدن(معاف پزشکی) میخواستم بپرسم که من قبل اینکه دفترچه پست کنم برای معافی رفتم چشم پزشک معاینه کرد ،چشمام بدون قطره 10.75 با قطره میشه 10
    الان در مرحله کمسیون هستم،قرار فردا یا شنبه برم کمسیون؛12 اسفند رفتم تهران، بیمارستان امام سجاد(ع)؛دکترای اونجا چیزی نگفتن که معاف میشم یا نه
    با این شرایطی که من دارم معاف دائم میشم یا نه؟
    مطمئن نیستم، ولی فکر کنم فوق دیپلم همون 10 رو بخواد واسه معافی.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط monji110 نمایش پست ها
    سلام علیکم
    ببخشید یادم رفت بگم؛من قبلا که عینک میزدم شیشه هاش فوتو بود ،همونی که تویه آفتاب دودی میشن،پرسیدم گفتن یعنی چشمام آستیگمات،میخواستم بدونم تاثیری داره رویه شماره چشمام؟منظورم اینکه به اون شماره ای که گفتم اضافه میشه یا نه؟
    لطفا بگید با این شرایطی که من دارم معاف دائم میشم یا نه؟

سلام
    فتوکرومیک بودن عینک لزوما به معنی آستیگمات بودن چشم نیست.
    آستیگمات اگر با درجه چشم هم علامت باشه جمع میشه و اگر غیر هم علامت باشه هر کدوم جدایی حساب میشن و بزرگتره مد نظر قرار میگیره.
    برای این که مطمئن شید میتونید تصویر شماره هاتون رو اینجا آپلود کنید تا دوستان نظر بدن.
    برای فوق دیپلم باید ده و بالاتر باشید؛ که در صورت لب مرز بودن به احتمال زیاد معرفی مجدد به بیمارستان میشید.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند