صفحه 53 از 363 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamrezayi نمایش پست ها
    سلام به دوستان گلم.
    من اطلاعات چشمم به صورت زیر هست:
    O.D.: -4.00 -0.75 *165
    O.S: -4.00 -0.75 *25
    به نظرتون معاف میشم؟ کلاً ارزششه داره که اقدام کنیم برای معافی؟ چون که دارم برای امریه هم همزمان اقدام میکنم که اگه معافی جور نشد، برم امریه.
    راستی این معاف از رزم، چیز خوبیه یا نه؟ میشه اگه معاف از رزم شدیم، به دکتره بگیم که این مورده قید نکنه و مثه یه سرباز معمولی بریم سربازی؟
    ممنون
    شماره چشم شما 9.5 هست اگه قطره بيشتر از يك نمره پايين نياره معاف ميشيد البته براي ديپلم !
    طبق گفته دوستان معاف از رزم چندان به درد نميخوره
    خير ... هر چي باشه دكتر اونو مينويسه و اصلاااا به گفته شما توجه نميكنه
    موفق باشين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه آدرس کمیسیون شاهرود رو بگید؟
    من الان از پیش دکتر محمد نژاد توی شاهرود دارم میام (اگر دوستانی ایشون رو میشناسند بگند) و ایشون بعد از چند بار معاینه گفتن که مشکوک به غوز قرنیه هستم و انگار که پیش رونده هم هست (تو واقعیت هم وضع چشمام هر روز داره خرابتر میشه انگار ) و گفتن باید برم کلینیک نور توی خیابون مطهری تهران و اونجا معاینه و آزمایشات لازمه صورت بگیره !

تا شماره 3.5 عینک هم روی چشمام گذاشت ولی هیچ تاثیری نداشت! و خودشم گفت که مشکلت ضعیفی چشم نیست و عینک هم هیچ تاثیری نداره و آستیگمات و غوزقرنیه داری .

میخواستم از کسانی که به خاطر غوز قرنیه معاف شدند بپرسم مشکل اونها به چه صورت بوده و آیا برای غوز قرنیه هم ششرط میذارند یا نه ؟ آیا هر دو چشم باید باشه یا تک چشم؟

و مهمتر اینکه برم دنبال درمانش یا اول وایسم معافی رو بگیرم؟ (راستیتش وضع دیدم هم خیلی خراب شده و من که تابستون چشمم 10/10 بدون هیچ مشکلی بود الان همه چی واسم سایه دار و چنتایی شده و خیلی غصبیم میکنه ! از طرفیم میترسم بدتر شه هر روز! )

چه کنم من ؟
    تا جايي كه من ميدونم قوز قرنيه اگه تو عكسي كه گرفته ميشه( از چشم) معلوم باشه ( اينو دكترا تشخيص ميدن) معاف هستين
    معلومه اول بايد معافي بعد درمان چون فوقش 3 ماه بعد عمل ميكني البته تصميم با خودتون و دكترا هست
    موفق باشين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h9070 نمایش پست ها
    بله دكتر اشتباه جمع كرده /
    دکتر اشتباه جمع نزده. نمره عینک شمارو تعیین کرده. نمره عینک با شماره چشم فرق می کنه. برای تعیین نمره عینک آستیکمات رو نصف میکنن.
    اگه شهرستان برای گرفتن معافیت اقدام می کنید حواستون باشه بعضی از متخصصینی که برای این کار معرفی میشن این دو شماره رو اشتباه می کنن. این مسئله برای من هم پیش آمد و کلی دردسر درست کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط flights نمایش پست ها
    دکتر اشتباه جمع نزده. نمره عینک شمارو تعیین کرده. نمره عینک با شماره چشم فرق می کنه. برای تعیین نمره عینک آستیکمات رو نصف میکنن.
    اگه شهرستان برای گرفتن معافیت اقدام می کنید حواستون باشه بعضی از متخصصینی که برای این کار معرفی میشن این دو شماره رو اشتباه می کنن. این مسئله برای من هم پیش آمد و کلی دردسر درست کرد.
    دوست عزيز
    اگه دقت كنين تو كاغذ ( با قطره ) با خودكار نوشته
    وقتي برا تعيين شماره عينك ميريد هيچ وقت دكتر از قطره استفاده نميكنه مگر اينكه اولين بار باشه كه به چشم پزشك مراجعه ميكنيد كه با اين شماره ها محاله اولين بار باشه

موفق باشين

Junior Member

سلام دوستان الان از کمیسیون اومدم و معاف دایم شدم، همتون موفق باشین مرسی از راهنمایی های همتون

Banned

دوستان اگر کسی از طریق چشم معاف دائم بشه دیگه هیچ ارگان دولتی استخدامش نمیکنه؟
    آیا در آینده میتونه عضو شورای شهر و یا نماینده مجلس و یا حتی رییس جمهور بشه یا کلا دیگه واسه هیچکدوم از اینها نمیتونه اقدام کنه؟!!
    بازم موانع و محدودیت هایی در سایر امور داره یا نه؟

( آخه من به هرکسی میگم ، میگه که اینکارو نکن و حتما برو خدمت!!! منم دچار شک و تردید کردند!)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی از طریق چشم معاف دائم بشه دیگه هیچ ارگان دولتی استخدامش نمیکنه؟
    آیا در آینده میتونه عضو شورای شهر و یا نماینده مجلس و یا حتی رییس جمهور بشه یا کلا دیگه واسه هیچکدوم از اینها نمیتونه اقدام کنه؟!!
    بازم موانع و محدودیت هایی در سایر امور داره یا نه؟

( آخه من به هرکسی میگم ، میگه که اینکارو نکن و حتما برو خدمت!!! منم دچار شک و تردید کردند!)
    سلام دوست عزیز تنها بدی معافیت چشم اینه که شما نمیتونه وارد سپاه و وزارت دفاع بشی، و بعضی بانک ها. همین اگه برنامت برای این جاهاست برو خدمت ولی به نظرم معافی بگیری بهتره

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    اینم آخرین معاینه چشم من بدون قطره:
    Eye.jpg
    تا یکی دو ماه دیگه ارشدو تموم می کنم. تصمیم دارم برا معافی اقدام کنم. فکر می کنم شانس خوبی داشته باشم. نظر دوستان چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط siso1368 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تنها بدی معافیت چشم اینه که شما نمیتونه وارد سپاه و وزارت دفاع بشی، و بعضی بانک ها. همین اگه برنامت برای این جاهاست برو خدمت ولی به نظرم معافی بگیری بهتره
    دوست عزیز شما یقین دارید؟
    آخه من شنیدم معافیت پزشکی (حالا با هر دلیلی) نمیتونه استخدام دولت بشه(حالا توی هر ارگانی)

میشه اگر قانونی چیزی داره آدرسش رو قرار بدید ؟

ممنون

Banned

کسی تا با حال با معافیت چشم استخدام رسمی شرکت نفت شده؟ آخه من شرایط مناسبی برای استخدام در نفت دارم