صفحه 54 از 363 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    کسی تا با حال با معافیت چشم استخدام رسمی شرکت نفت شده؟ آخه من شرایط مناسبی برای استخدام در نفت دارم
    سلام من خودم برای آزمون شرکت نفت ثبت نام کردم، بابام هم توی شرکت نفته و تو خود دفترچه نوشته که معافیت پزشکی هم مورد قبوله. معمولا سازمان های دولتی خودشون میفرستن برای چک آپ ،پس نگران نباشید.
    اینم لینک دفترچه http://azmoon.nioc.ir/GetNotebook.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_629 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اینم آخرین معاینه چشم من بدون قطره:
    فایل پیوست 19441
    تا یکی دو ماه دیگه ارشدو تموم می کنم. تصمیم دارم برا معافی اقدام کنم. فکر می کنم شانس خوبی داشته باشم. نظر دوستان چیه؟
    سلام اگر اتفاق خاصی نیافته و قطره خیلی کم نکنه احتمال معافی تون هست. چون قطره معمولا میگن تا 0.5 نمره از هر چشم کم میکنه (برای چشم من که کم نکرد) اگر قطره تا یک نمره کم کنه معاف از رزم میشید. در غیر این صورت معاف دایم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_629 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اینم آخرین معاینه چشم من بدون قطره:
    فایل پیوست 19441
    تا یکی دو ماه دیگه ارشدو تموم می کنم. تصمیم دارم برا معافی اقدام کنم. فکر می کنم شانس خوبی داشته باشم. نظر دوستان چیه؟
    مجموع شماره چشم های شما ۱۴.۷۵ هست که ۱۰۰ درصد در هر شرایطی و با هر قطره ای معاف می شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h9070 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    اگه دقت كنين تو كاغذ ( با قطره ) با خودكار نوشته
    وقتي برا تعيين شماره عينك ميريد هيچ وقت دكتر از قطره استفاده نميكنه مگر اينكه اولين بار باشه كه به چشم پزشك مراجعه ميكنيد كه با اين شماره ها محاله اولين بار باشه

موفق باشين
    قطره برای تعیین نمره دقیق تر استفاده می شه. چون دستگاه های اندازه گیری خطا دارند و برای کاهش خطا باید مردمک چشم کامل باز باشه. شما اگر برای تعیین نمره عینک به متخصص ( نه اوپتومتریست) مراجعه کنید از قطره استفاده می کنه. خاصیت قظره هم گشاد کردن مردمک است.

Junior Member

سلام بر همه دوستان عزیز
    خیلی حالم گرفته شد؛امروز جلسه کمسیون داشتم،بهم گفتن چشمات رویه مرزه،شمارشون 10 بود؛ گفتن چون مدرکت فوق دیپلومه باید حداقل 10.25 میبود تا معاف بشی...
    خواهشا کمکم کنید؛اول اینکه بگید برم خدمت از اونجا اقدام کنم برای معافی،معاف میشم یا نه؟
    دوم هم اینکه میتونید بگید چیکار کنم که درجه چشمم حداقل 0.5 درجه ضعیفتر بشه یعنی الان که 10 بشه 10.5 ؟؟؟
    خواهشا هر کسی میتونه کمک کنه زودتر بهم بگه ...
    قبلا هم چند بار رفتم دکتر هر بار شمارشون همین بوده 10
    براتون شماره ها رو اینجا میذارم یه نگاهی کنید
    فقط خواهشا کمکم کنید
    یا علی

Scanned at 4-16-2013 19-04 PM.jpg

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monji110 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان عزیز
    خیلی حالم گرفته شد؛امروز جلسه کمسیون داشتم،بهم گفتن چشمات رویه مرزه،شمارشون 10 بود؛ گفتن چون مدرکت فوق دیپلومه باید حداقل 10.25 میبود تا معاف بشی...
    خواهشا کمکم کنید؛اول اینکه بگید برم خدمت از اونجا اقدام کنم برای معافی،معاف میشم یا نه؟
    دوم هم اینکه میتونید بگید چیکار کنم که درجه چشمم حداقل 0.5 درجه ضعیفتر بشه یعنی الان که 10 بشه 10.5 ؟؟؟
    خواهشا هر کسی میتونه کمک کنه زودتر بهم بگه ...
    قبلا هم چند بار رفتم دکتر هر بار شمارشون همین بوده 10
    براتون شماره ها رو اینجا میذارم یه نگاهی کنید
    فقط خواهشا کمکم کنید
    یا علی

Scanned at 4-16-2013 19-04 PM.jpg
    دوست عزیر با توجه به نسخه های سمت راستی شماره چشم شما بالاتر از ۱۰ است. اون شماره هایی که با خودکار آبی پررنگ شده قاعدتا نباید ملاک تعیین نمره چشم باشه (چون در تعیین آن ها آستیگماتیسم نصف شده). بقیه دوستان اگر در این خصوص اطلاع بیشتری دارند لطفا راهنمایی کنند.

با سپاس

Junior Member

اگر کمیسیون رفتید که فقط حق اعتراض دارید. اعتراض هم در اکثر موارد نتیجه ای ندارد.
    روال این طور هست که شما ابتدا به پزشک متخصص معرفی می شوید بعدا نتایج در کمیسیون بررسی می شوند.
    طبق قانون نظام وظیفه مجموع نمرات چشم شما ۵.۷۵ راست و ۵.۲۵ چپ که مجموعا می شه ۱۱ و معاف داذم می شوید.
    شماره ای که متخصص با خودکار نوشته نمره عینک است و این نمره ملاک نظام وظیف نیست.
    من با شماره کمتر از شما (۱۰.۲۵) معاف شدم.

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز من کمسیون رفتم،همونطور که در پست قبلی گفتم تویه جلسه کمسیون بهم گفتن شماره چشمات 10 و رویه مرزه
    بعد بهم گفتن 0.25 چشمات کم داره،یعنی اگه 10.25 بود معاف میشدم
    حالا من 2 تا سئوال ازتون دارم
    1.با توجه به توزیحات بالا اگه من برم خدمت و از اونجا در خواست معافیت کنم احتمال معاف شدنم هست یا نه؟چون شنیدم تویه خدمت راحتر معاف میکنن
    2. کسی میدونه من چیکار کنم که تویه کوتاه مدت حداقل نمره چشمم 0.5 بیشتر بشه یعنی الان که 10 بشه 10.5؟؟؟
    خواهشا زودتر کمکم کنید
    یا علی

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز من کمسیون رفتم،همونطور که در پست قبلی گفتم تویه جلسه کمسیون بهم گفتن شماره چشمات 10 و رویه مرزه
    1.با توجه به توزیحات بالا اگه من برم خدمت و از اونجا در خواست معافیت کنم احتمال معاف شدنم هست یا نه؟چون شنیدم تویه خدمت راحتر معاف میکنن
    2. کسی میدونه من چیکار کنم که تویه کوتاه مدت حداقل نمره چشمم 0.5 بیشتر بشه یعنی الان که 10 بشه 10.5؟؟؟
    خواهشا زودتر کمکم کنید
    یا علی
    حتما اعتراض کن چون مجموع چشماتو اشتباه نوشتن

سلام
    خواهشا زودتر کمکم کنید
    یا علی
    هیچ جور نمیشه مدرک رو پس داد!؟ یعنی که نمیدونم بگید مدرک رو نمیخواید و از اول کنکور بدید؟!!!
    اگه نه! اعتراض بدید. یا اگه میشه دوباره اقدام کنید.
    ویرایش توسط mjfadaee : April 20th, 2013 در ساعت 01:19 AM
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.