صفحه 8 از 363 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3630

موضوع: بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام رفیق بهتره بعد از لیسانس به فکرش باشی (یعنی هنوز ارشدو نگرفته) چون بعدا سخت تر میشه
    ببخشید منظور از سخت تر شدن چیه؟؟ مطابق آیین نامه فوق دیپلم به بالا واسه چشم یکسانه دیگه و فرقی بین لیسانس و فوق نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_629 نمایش پست ها
    ببخشید منظور از سخت تر شدن چیه؟؟ مطابق آیین نامه فوق دیپلم به بالا واسه چشم یکسانه دیگه و فرقی بین لیسانس و فوق نیست.
    عزیز برادر اونا که به این چیزا کار ندارن!!! وقتی بری نظام وظیفه متوجه میشی که فرق داره!

Junior Member

سلام
    من براي معاينه چشم با قطره مراجعه كردم بيمارستان سجاد اما هر كاري كردم قبول نكرد برام انجام بده
    لطفا راهنمايي كنيد كجا ميتونم اين كارو انجام بدم
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط omid4622 نمایش پست ها
    سلام
    من براي معاينه چشم با قطره مراجعه كردم بيمارستان سجاد اما هر كاري كردم قبول نكرد برام انجام بده
    لطفا راهنمايي كنيد كجا ميتونم اين كارو انجام بدم
    ممنون
    سال پیش هم که من بیمارستان سجاد بودم این کار و انجام نمیداد و حتما نامه معرفی به بیمارستان میخواست.
    من بیمارستان بقیه اله معاینه کردم با قطره. البته سال قبل بود. فردا صبح زود ساعت 8 تماس بگیرید و بگید میخوابد بینایی سنجی با قطره انجام بدید ببینید چی میگن بهتون.
    به مطب چند تا چشم پزشک هم زنگ بزنید و بپرسید که با قطره معاینه میکنن یا نه. معمولا همشون قطره دارن ولی چون 15-20 طول میکشه حال و حوصلشون نمیکشه که با قطره معاینه کنن.

Junior Member

سلام . من چشم راستم قوز قرنیه شدید داره و چشم چپم هم درگیره قوز قرنیه است ولی کمتر . قبل از عید عمل کراس لینکینگ کردم والان از لنز سخت استفاده میکنم . میخاستم ببینم من معاف میشم یا نه؟ مدرکم لیسانسه . الان فقط دفترچه خدمتو گرفتم . باید چیکار کنم ؟ دوسال پیش با مدرک کاردانی واکسن زدم باز هم باید بزنم ؟ متشکر .
    ویرایش توسط manager_66 : April 30th, 2012 در ساعت 05:20 PM

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manager_66 نمایش پست ها
    سلام . من چشم راستم قوز قرنیه شدید داره و چشم چپم هم درگیره قوز قرنیه است ولی کمتر . قبل از عید عمل کراس لینکینگ کردم والان از لنز سخت استفاده میکنم . میخاستم ببینم من معاف میشم یا نه؟ مدرکم لیسانسه . الان فقط دفترچه خدمتو گرفتم . باید چیکار کنم ؟ دوسال پیش با مدرک کاردانی واکسن زدم باز هم باید بزنم ؟ متشکر .
    واکسن را باید بزنی. بقیش یکم تخصصیه و من نمیدونم.

ولی قوانین مربوط به معافیت چشم را بخون یا پرینت بگیر و ببر پیش دکترت و ازش بپرس که شامل تو میشه یا نه.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

سلام بچه ها من رفتم بیمارستان قطره ریختن .............. 2 تا دکتر هم دیدن منو و هر دو بهم گفتن معافی........... حالا باید برم دیگه کمیسیون......... من حدود 1 سال و نیم غیبت دارم .............به نظرتون مشکلی پیش نمیاد واسم از این جهت ؟؟؟ ...... با توجه به اینکه غیبت ها هم بخشیده شده.........

مرسی از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi70 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من رفتم بیمارستان قطره ریختن .............. 2 تا دکتر هم دیدن منو و هر دو بهم گفتن معافی........... حالا باید برم دیگه کمیسیون......... من حدود 1 سال و نیم غیبت دارم .............به نظرتون مشکلی پیش نمیاد واسم از این جهت ؟؟؟ ...... با توجه به اینکه غیبت ها هم بخشیده شده.........

مرسی از کمکتون
    اگه بخشیده شده که دیگه مشکلی نیست

Junior Member

سلام
    دوستان من برای باره دوم رفتم معاینه چشم سجاد با قطره شدم 10.25. به نظرتون تو کمسیون چی می شه؟ فوق لیسانس هستم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط mah5513 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای باره دوم رفتم معاینه چشم سجاد با قطره شدم 10.25. به نظرتون تو کمسیون چی می شه؟ فوق لیسانس هستم.
    فکر میکنم معاف میشید با توجه به اینکه دفعه دوم هستش که معاینه میشید. البته برای بار سوم هم اتفاق افتاده که به بیمارستان معرفی کنن.
    پست قبلیتون رو دیدم نوشتید 11.5 بوده شماره چشمتون بدون قطره. فکر میکنم اندفه معاف میشید ایشالا.