نقل قول نوشته اصلی توسط Enzo87 نمایش پست ها
سلام ،من امروز چهارشنبه ساعت 12 تا 14 شورای پزشکی داشتم ، ساعت 11 رفتم بیمارستان امام سجاد ،پذیرش یه مهر زد پشت دستم گفت ساعت 14 برو صندوق قبض بگیر برو درمانگاه داخلی ، در حالیکه من مشکل نارسایی دریچه میترال دارم ،بهش گفتم متخصص داخلی که ربطی به قلب و عروق نداره ،گفت اینجا همین ثبت شده (البته پلیس +10 برای من بیماریهای ریه و قفسه صدری نوشته بود ،اون موقع میخواستم واسه آسم اقدام کنم ولی الان فکر می کنم شانسم توی MVP بیشتره) خلاصه بهم گفت اگر نمی خوای امروز نرو پیش متخصص داخلی ،شنبه 10 صبح بیا با مسئولش صحبت کن شاید برات درستش کنه بری واسه قلب وعروق ،گفتم می تونم امروز برم پیش داخلی شنبه هم بیام صحبت کنم برم واسه قلب وعروق که گفت اینم میشه ، ولی پیش خودم فکر کردم شاید اگه الان برم داخلی دیگه قلب وعروق رو قبول نکنن مخصوصا که فهمیدم دفترچه بیمه قبول نمیکنن (حتی بیمه نیروهای مسلح ) ویزیت خالی واسه 2 تا دکتر شورا باید 31 هزار تومان بدی حالا دیگه آزمایش و ایناش بماند ،بی خیال متخصص داخلی شدم گذاشتم واسه شنبه برم باهاشون صحبت کنم واسه قلب وعروق پذیرش بگیرم .
حالا میترسم شنبه بهم بگن تو اصلا سر تاریخ نیومدی و دردسر بشه پروندم رو ببندن بگن برو اعزامی ، میخوام مهر پشت دستمو نگه دارم مدرک داشته باشم
دوستان کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟
من هم برای دو تا بیماری اقدام کردم (قلب و عروق و بیماری گوارش ) اما توی دعوتنامه یه بیماری رو زده بود . اونجا (بیمارستان سجاد ) که رفتم گفتم گفت فردا بیا با آقایی که الان اسمش یادم نیست بیا صحبت کن . منم که دیگه حوصله نداشتم گفتم هرچه بادا باد و فرداش نرفتم . اما شما حتما برو . اگر هم گفت چرا الان اومدی بگو فلانی گفت .