صفحه 59 از 62 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza03222 نمایش پست ها
    هر کاری که میکنم عکس فرستاده نمیشه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    http://s9.picofile.com/file/8361219068/DSC_0068.JPG
    http://s8.picofile.com/file/8361219150/DSC_0069.JPG

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0016 نمایش پست ها
    عکس نتیجه اکو رو بزار
    http://s9.picofile.com/file/8361219068/DSC_0068.JPG
    http://s8.picofile.com/file/8361219150/DSC_0069.JPG

آدرس عکسارو گذاشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza03222 نمایش پست ها
    نه،طبق این اکو قلب شما هیچ مشکلی نداره و معاف از رزم هم نمیشی چه برسه معافیت دائم

Junior Member

سلام بچه ها خسته نباشید من خیلی از پیاماتونو خوندم ولی سوال پیش اومده واسم من لیسانس دارم واسه معافیت کفالت رفتم نظام وظیفه بهم گفتن پدرتو ببر پیش پزشک که پزشک معتمدشون بود که جداب اکوی پدرم زده بود mild Ai mild nr mild tr و lvef=20_25% هستش بنظرتون با این پرونده پزشکی پدرم که ۶۷ سالشه برم دنبال کارای معافیت یا نه اصلا امیدی نیست بهم معافیت نمیدن لطفا جواب بدین چون همه واسه قلب و عروق خودشون رفته بودن واسه اقدام معافیت وایه من بخاطر پدرمه . ممنونم از شما
    سپاس 💙

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_y نمایش پست ها
    سلام بچه ها خسته نباشید من خیلی از پیاماتونو خوندم ولی سوال پیش اومده واسم من لیسانس دارم واسه معافیت کفالت رفتم نظام وظیفه بهم گفتن پدرتو ببر پیش پزشک که پزشک معتمدشون بود که جداب اکوی پدرم زده بود mild Ai mild nr mild tr و lvef=20_25% هستش بنظرتون با این پرونده پزشکی پدرم که ۶۷ سالشه برم دنبال کارای معافیت یا نه اصلا امیدی نیست بهم معافیت نمیدن لطفا جواب بدین چون همه واسه قلب و عروق خودشون رفته بودن واسه اقدام معافیت وایه من بخاطر پدرمه . ممنونم از شما
    سپاس
    Efقلب پدرتون پایینه و نارسایی قلبی تلقی میشه
    به نظرم ارزش داره پیگیری کنی

Junior Member

سلام به همه دوستان شاید میشه گفت تمام 59 صفحه رو خوندم
    یه سوال داشتم درباره مشکلم
    من دریچه میترالم افتادگی داره
    فشارخونمم ارثی بالاست اما نه در حدی که تو ایین نامه زده
    2بار هم دچار سنکوپ قلبی شدم و بیهوش شدم
    تست تیلت همم مثبت بوده البته بعد از تحریک( که داروی گشاد کننده عروق رو بهم دادن)
    طبق بند 15 ایین نامه معافیت
    سنکوپ قلبی بدون تحریک دارویی معافیت دائم میدن.
    میخواستم بدونم با توجه به وضعیت من که توی تست تیلت بعد از تحریک دارویی دچار بیهوشی شدم؛ بهم معافیت میدن یا نه؟ چند درصد احتمالش هست ک بتونم بگیرم؟
    اگه کسی با موشکا سنکوپ قلبی اقدام کرده یا معاف شده یا اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم مشورت بده.
    راستی مدرکمم لیسانسه 26 سالمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidkrg نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان شاید میشه گفت تمام 59 صفحه رو خوندم
    یه سوال داشتم درباره مشکلم
    من دریچه میترالم افتادگی داره
    فشارخونمم ارثی بالاست اما نه در حدی که تو ایین نامه زده
    2بار هم دچار سنکوپ قلبی شدم و بیهوش شدم
    تست تیلت همم مثبت بوده البته بعد از تحریک( که داروی گشاد کننده عروق رو بهم دادن)
    طبق بند 15 ایین نامه معافیت
    سنکوپ قلبی بدون تحریک دارویی معافیت دائم میدن.
    میخواستم بدونم با توجه به وضعیت من که توی تست تیلت بعد از تحریک دارویی دچار بیهوشی شدم؛ بهم معافیت میدن یا نه؟ چند درصد احتمالش هست ک بتونم بگیرم؟
    اگه کسی با موشکا سنکوپ قلبی اقدام کرده یا معاف شده یا اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم مشورت بده.
    راستی مدرکمم لیسانسه 26 سالمه
    سلام طبق چیزی که خودتون گفتین خیلی خیلی بعیده معافیت مخصوصا با تغییرات جدید که از بعد عید دادن
    مدرکتونم کارتونو سخت کرده
    اگر دریچه میترال نارسایی متوسط رو به شدید باشه فقط معاف میشید وگرنه معاف از رزم که اصلا ارزش نداره و کار اشتباهی هست برای معاف از رزم اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0016 نمایش پست ها
    سلام طبق چیزی که خودتون گفتین خیلی خیلی بعیده معافیت مخصوصا با تغییرات جدید که از بعد عید دادن
    مدرکتونم کارتونو سخت کرده
    اگر دریچه میترال نارسایی متوسط رو به شدید باشه فقط معاف میشید وگرنه معاف از رزم که اصلا ارزش نداره و کار اشتباهی هست برای معاف از رزم اقدام کنید

مرسی علی اقا
    این تغییراتی که میگی چی هست؟ از کجا میتونم متوجه بشم که این تغییرات چ چیزهایی بوده؟
    من سابقه پرونده پزشکی قلبم تقریبا 8 ساله اگه موقع توضیح دادن حالاتم یکم پیاز داغشو بیشتر کنم به نظرت فایده ای داره یا نه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidkrg نمایش پست ها
    مرسی علی اقا
    این تغییراتی که میگی چی هست؟ از کجا میتونم متوجه بشم که این تغییرات چ چیزهایی بوده؟
    من سابقه پرونده پزشکی قلبم تقریبا 8 ساله اگه موقع توضیح دادن حالاتم یکم پیاز داغشو بیشتر کنم به نظرت فایده ای داره یا نه؟!
    سلام،خواهش میکنم
    تغییرات که باید بری ایین نامه قدیم رو پیدا کنی
    1 بار سال 92 تغییر کرد سخت تر شد
    الانم که امسال سخت ترش کردن و ایین نامه بروز تو سایت نظام وظیفه هست تمام بخش ها و...
    در مورد بیماریت اگر اخرین اکو قلبتو داری بزار ببینم بهت بگم
    در مورد توضیح هم اصلا شما حرف نمیزنی که بخواهی توضیح بدی،میری داخل پروندتو میخونن اگر معاف باشی ازت توضیح میخواهن مثلا بگی چه مشکلاتی داری اگر مشکوک باشن میفرستن معاینه مجدد اگرم معاف نباشی فقط نگاهت میکنن و میگن مشکلت چیه تا بگی قلبم فلانه و... میگن باشه بیرون تشریف داشته باشین نتایج اعلام میشه،تمام روند معافیت همینه
    تو معافیت پزشکی تنها جایی که صحبتت اثر میکنه پیش دکتر بیمارستانه،هرچی اونا بنویسن همونه و اونا هم 99 درصد اصلا نمیزارن حرف بزنی معاینه میکنن و از اتاق بیرون میکنن و نمیزارن ببینی چی نوشتن برات ولی اگر این وسط حداقل 2 تا بیمارستان رو مخ دکتراشو از قبل بزنی راحت معافی
    الان قلب عموما 3 تا بیمارستان معاینه میشه
    اولی امام سجاد که اصلا راه نداره مخ زنی و...
    بعد اگر معاف نشدی اعتراض میزنی احتمال 80 درصد میوفتی بیمارستان امام رضا اونجا دکترش خیلی خوبه و ادم عقده ای نیست میتونی روش حساب کنی
    بعد اگر شورا باز شک کنه یا میفرسته 502 که دکتر اونجا هم حدودا مثل امام سجاده،اصلا حرف نمیزنه فقط معاینه و خدافظ یا میفرستن بعثت که من نرفتم نمیدونم
    در کل این چندتا تا بیمارستان بری دکتری که مشمولین رو میبینه رو راحت شناسایی میکنی میتونی ازاد قبل پروسه معافیت بری پیششون معاینه بشی مخشون بزنی جواب اکوهاشونم نگهداری روز معاینه های معافیت با خودت ببری دیگه نمیتونن معاینه قبلی خودشونو کمتر بنویسن و احتمالا همونو مینویسن برات
    درکل داستان معافیت همینه،کسی زرنگ باشه و حداقل 1 سال زمان بزاره میتونه 80 درصد موفق بشه

Junior Member

سلام،متاسفانه در اخر منم معاف از رزم کردن و معافیت ندادن
    بیمارستان امام سجاد برام mild to modreate tr نوشت
    بیمارستان امام رضا mild mr ,modreate tr
    بیمارستان 502 trevial mr ,mild tr
    و همین نتیجه اخر باعث شد معاف از رزم بشیم و اعزام 19 مرداد
    حالا واقعا نمیدونم برم خدمت یا تو غیبت باقی بمونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)