صفحه 11 از 62 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط boli نمایش پست ها
    سلام نظر دوستان چیست برای معافی
    دوست عزیز با این درجه بیماری(mild mr) همون طور که دوستان در پست های قبلی گفتن احتمال معافی 50-50 است اون قسمت سبز رنگی هم که در اکو مشخص شده خونی هست که از دریچه پس زده میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh_sepehri نمایش پست ها
    آقا کسی نیست جواب ما رو بده ؟ تو روخدا . میخام برا نظام وظیفه اقدام کنم . آخه میدونید اگه بخوام اکو بشم هزینش بالاست .منم تازه بیمه ندارم.
    دوست عزیز درجه بیماری شما اگه اشتباه نکنم توی اکوی اول mild mr تعیین شده که معافیت برای اون 50 -50 است البته چون شما مبتلا به رماتیسم هم بودبد این شانس شما رو برای معافیت خیلی بالا می بره. هر وقت که خواستید به کمیسیون یا پیش پزشک برای معاینه برید مدارک مربوط به رماتیسم تون رو هم ببرید.اینشا اله معاف میشید
    در ضمن من خودم از متخصص قلب پرسیدم گفتن امکان بهبود وجود نداره

با سلام من مدت 2 ماه و نیم است که به دنبال معافیت از این بیمارستان به اون بیمارستانم باور کنید 8 کیلو کم کردم هر روز 5 صبح بیدار برو به سمت فلان بیمارستان

کارکنان و دکتر بیمارستان ها هم تا میفهمند برای معافیت اومدی رفتارشون ازین رو به اون رو میشه=بی ادب میشن داد میزنن

با این نظراتی هم که از دوستان خوندم دیدم خیلی ها از من بدتراش معاف نشدن

ولی با این حال لطفا جواب بدید

من پرولاپس mvp و شلی خفیف دریچه پرولاپس دارم و صافی 90 درصد پا و انحراف انگشت ها

نمیدونم چرا تو حوضه دفعه اول دکتر نظام وظیفه وقتی از بیمارستان اول که رفته بودم پیشش معاینه مجدد قلبی واسم نوشت /پرسیدم چرا؟ گفت چون تو اکوت نوشته سالمی اما دکتر چیز دیگه ای نوشته و فرستاده(منظورش همون پرولاپس و شلی خفیف بود)

اخه من از دکتر معاینه کننده خیلی خواهش کردم برام الکی یه چیز بزنه(انگار نوشته بود اونم)

به دکتر حوضه نظام گفتم ایا نتیجه میگیرم برم دنبالش؟ گفت اگه اینی که نوشته باشه اره اما این جواب اکوت نه(ایا منظورش معافیت دایم بوده؟)

حالا اکو دادم میبینم واقعا اون بیماری ها رو دارم گویا اکو قبلی کیفیت نداشته

نظر شما درین باره چیه؟
    به خدا اونقدر اعصابم خورده قصم خوردم اگه بگن معاف نیستی بزنم زیر میزشون مسخره ها

اینم عکس اکوم دوست من

نقل قول نوشته اصلی توسط raminpro2009 نمایش پست ها
    با سلام من مدت 2 ماه و نیم است که به دنبال معافیت از این بیمارستان به اون بیمارستانم باور کنید 8 کیلو کم کردم هر روز 5 صبح بیدار برو به سمت فلان بیمارستان

کارکنان و دکتر بیمارستان ها هم تا میفهمند برای معافیت اومدی رفتارشون ازین رو به اون رو میشه=بی ادب میشن داد میزنن

با این نظراتی هم که از دوستان خوندم دیدم خیلی ها از من بدتراش معاف نشدن

ولی با این حال لطفا جواب بدید

من پرولاپس mvp و شلی خفیف دریچه پرولاپس دارم و صافی 90 درصد پا و انحراف انگشت ها

نمیدونم چرا تو حوضه دفعه اول دکتر نظام وظیفه وقتی از بیمارستان اول که رفته بودم پیشش معاینه مجدد قلبی واسم نوشت /پرسیدم چرا؟ گفت چون تو اکوت نوشته سالمی اما دکتر چیز دیگه ای نوشته و فرستاده(منظورش همون پرولاپس و شلی خفیف بود)

اخه من از دکتر معاینه کننده خیلی خواهش کردم برام الکی یه چیز بزنه(انگار نوشته بود اونم)

به دکتر حوضه نظام گفتم ایا نتیجه میگیرم برم دنبالش؟ گفت اگه اینی که نوشته باشه اره اما این جواب اکوت نه(ایا منظورش معافیت دایم بوده؟)

حالا اکو دادم میبینم واقعا اون بیماری ها رو دارم گویا اکو قبلی کیفیت نداشته

نظر شما درین باره چیه؟
    به خدا اونقدر اعصابم خورده قصم خوردم اگه بگن معاف نیستی بزنم زیر میزشون مسخره ها
    نه تنها در معافی از خدمت بلکه در همه جای زندگی صبر حرف اول رو میزنه دوست عزیز . شما باید برای رسیدن به هدف خودتون پشتکار ، ایمان و صبر داشته باشید . این چیزیه که من بهش رسیدم .
    در مورد معافی شما باید بگم که یه دوست عزیز دیگه ای که توی همین فروم بود و شرایطش مثل شما بود ، نوشته بود که شش بار معاینه شده و شش بار به کمسیون رفته . بعد معاف شده . پس اگه گفتند شما معاف نیستید ، اول خونسردی خودتون رو حفظ کنید و نزنید زیر میزشون و بگید بفرستنتون معاینه مجدد . و هر چی که مدارک دارید ببرید اونجا .
    اون طور که من متوجه شدم تعداد دفعاتی که شما به کمسیون میرید در سهولت معافی شما تاثیر داره .
    منم مشکل شما رو دارم و میخام معاف بشم . ایشالا که معاف میشیم با هم .

ممنون دوست عزیز که جواب دادید راستی من نارسایی خفیف هم دارموقتی معاینه شدم جوابش رو میگم بهتون که اگه تو اینده کسی مشکلش شبیه من بود بدونه

Junior Member

سلام
    من برای کمسیون پزشکی اقدام کردم . اونجا ازم اکو گرفتم .
    برگه اکو گزینه های زیادی داشت ...ا
    برای من :
    Aortic
    mr
    po...
    آخریو یادم نیست . تیک زدن میخواستم بدونم نتیجش چی میشه . البته اینا مادر زادی هستن . و سابقه درد شدید هم داشتم .
    ممنون

Junior Member

من الان روی 4 تا بیماری شک دارم ،هنوز بعد از یک هفته از درخواست معافیم ،تاریخ شورای پزشکیم نیومده
    1.کم خونی (هموگلوبین زیر 10 یا کم خونی مگالوبلاستیک)
    2.پرکاری تیروئید (هیپرتیروئید)
    3.پرولاپس دریچه میترال دارم (هنوز نمیدونم نارسایی داره یا نه)
    4.آسم متوسط (دکتر هنوز عکس ریم رو ندیده)

باید یکیشو انتخاب کنم یا واسه هر کدوم باید به نوبت درخواست بدم؟؟

لطفا راهنمایی کنید ،ممنون

به خواست خدا من با یک بار معاینه معاف شدم . شرایط من اینجوری بود :MPV +Mr +Tr البته من سابقه بستری توی بیمارستان به مدت یک هفته رو هم داشتم . ( حدود 15 سال قبل ) که کپی خلاصه پرونده رو از بیمارستان مربوطه گرفتم و به همراه اکو هام به کمسیون پزشکی بردم .
    جا داره همین جا از تمامی دوستانی که من رو راهنمایی کردند تشکر کنم . موفق باشید

Junior Member

سلام ،من امروز چهارشنبه ساعت 12 تا 14 شورای پزشکی داشتم ، ساعت 11 رفتم بیمارستان امام سجاد ،پذیرش یه مهر زد پشت دستم گفت ساعت 14 برو صندوق قبض بگیر برو درمانگاه داخلی ، در حالیکه من مشکل نارسایی دریچه میترال دارم ،بهش گفتم متخصص داخلی که ربطی به قلب و عروق نداره ،گفت اینجا همین ثبت شده (البته پلیس +10 برای من بیماریهای ریه و قفسه صدری نوشته بود ،اون موقع میخواستم واسه آسم اقدام کنم ولی الان فکر می کنم شانسم توی MVP بیشتره) خلاصه بهم گفت اگر نمی خوای امروز نرو پیش متخصص داخلی ،شنبه 10 صبح بیا با مسئولش صحبت کن شاید برات درستش کنه بری واسه قلب وعروق ،گفتم می تونم امروز برم پیش داخلی شنبه هم بیام صحبت کنم برم واسه قلب وعروق که گفت اینم میشه ، ولی پیش خودم فکر کردم شاید اگه الان برم داخلی دیگه قلب وعروق رو قبول نکنن مخصوصا که فهمیدم دفترچه بیمه قبول نمیکنن (حتی بیمه نیروهای مسلح ) ویزیت خالی واسه 2 تا دکتر شورا باید 31 هزار تومان بدی حالا دیگه آزمایش و ایناش بماند ،بی خیال متخصص داخلی شدم گذاشتم واسه شنبه برم باهاشون صحبت کنم واسه قلب وعروق پذیرش بگیرم .
    حالا میترسم شنبه بهم بگن تو اصلا سر تاریخ نیومدی و دردسر بشه پروندم رو ببندن بگن برو اعزامی ، میخوام مهر پشت دستمو نگه دارم مدرک داشته باشم
    دوستان کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)