صفحه 12 از 62 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط Enzo87 نمایش پست ها
    سلام ،من امروز چهارشنبه ساعت 12 تا 14 شورای پزشکی داشتم ، ساعت 11 رفتم بیمارستان امام سجاد ،پذیرش یه مهر زد پشت دستم گفت ساعت 14 برو صندوق قبض بگیر برو درمانگاه داخلی ، در حالیکه من مشکل نارسایی دریچه میترال دارم ،بهش گفتم متخصص داخلی که ربطی به قلب و عروق نداره ،گفت اینجا همین ثبت شده (البته پلیس +10 برای من بیماریهای ریه و قفسه صدری نوشته بود ،اون موقع میخواستم واسه آسم اقدام کنم ولی الان فکر می کنم شانسم توی MVP بیشتره) خلاصه بهم گفت اگر نمی خوای امروز نرو پیش متخصص داخلی ،شنبه 10 صبح بیا با مسئولش صحبت کن شاید برات درستش کنه بری واسه قلب وعروق ،گفتم می تونم امروز برم پیش داخلی شنبه هم بیام صحبت کنم برم واسه قلب وعروق که گفت اینم میشه ، ولی پیش خودم فکر کردم شاید اگه الان برم داخلی دیگه قلب وعروق رو قبول نکنن مخصوصا که فهمیدم دفترچه بیمه قبول نمیکنن (حتی بیمه نیروهای مسلح ) ویزیت خالی واسه 2 تا دکتر شورا باید 31 هزار تومان بدی حالا دیگه آزمایش و ایناش بماند ،بی خیال متخصص داخلی شدم گذاشتم واسه شنبه برم باهاشون صحبت کنم واسه قلب وعروق پذیرش بگیرم .
    حالا میترسم شنبه بهم بگن تو اصلا سر تاریخ نیومدی و دردسر بشه پروندم رو ببندن بگن برو اعزامی ، میخوام مهر پشت دستمو نگه دارم مدرک داشته باشم
    دوستان کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟
    من هم برای دو تا بیماری اقدام کردم (قلب و عروق و بیماری گوارش ) اما توی دعوتنامه یه بیماری رو زده بود . اونجا (بیمارستان سجاد ) که رفتم گفتم گفت فردا بیا با آقایی که الان اسمش یادم نیست بیا صحبت کن . منم که دیگه حوصله نداشتم گفتم هرچه بادا باد و فرداش نرفتم . اما شما حتما برو . اگر هم گفت چرا الان اومدی بگو فلانی گفت .

دوست عزیز نترس تا جایی که من ازینا فهمیدم اصلا وقت ی نیست شما 1 ماه دیگه هم بری بیمارستان معاینت میکنن //اینا همش فیلمه
    اونجا هرچی بیماری داری به مسئولش بگو تا همه رو معینه کنن و بنویسن تو معرفی نامه
    مثل اسم و یا هرچی دیگه
    خلاصه بگم از زندگی سیرت میکنن که خودت بری بگی اقا نخواستیم اعزامم کنید اما نا امید نشو
    منم خودم همین 4 شنبه کمیسیون دارم بعد از 3 ماه برام دعا کنید دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh_sepehri نمایش پست ها
    به خواست خدا من با یک بار معاینه معاف شدم . شرایط من اینجوری بود :MPV +Mr +Tr البته من سابقه بستری توی بیمارستان به مدت یک هفته رو هم داشتم . ( حدود 15 سال قبل ) که کپی خلاصه پرونده رو از بیمارستان مربوطه گرفتم و به همراه اکو هام به کمسیون پزشکی بردم .
    جا داره همین جا از تمامی دوستانی که من رو راهنمایی کردند تشکر کنم . موفق باشید

خوش به حالت داداش منم دقیقا همین مشکلات تو رو دارم که مال من یه چیز دیگم دارم mild pi

Junior Member

شنبه رفتم طبقه سوم امام سجاد با آقای یوسفی صحبت کردم ،درمانگاه قلب و نورولوژی هم برام اضافه کرد + همون داخلی ریه که از قبل ثبت شده بود.
    اول رفتم درمانگاه قلب ،دکتر پلاسعیدی اکو قلب گرفت فقط ازم پرسید چند وقته ناراحتی داری ، منم که تازه متوجه این بیماریم شدم گفتم 7،8 ساله که تپش قلب و درد قفسه سینه دارم مادرم هم ناراحتی میترال داره. ( الان که فکر می کنم این درد از بچگی باهام بوده ولی هیچوقت دکتر نرفتم)
    برام نوشت :MVP ,MR+(+) ,TR+ ,PAD zs ( اون + داخل پرانتز شبیه 2 هم بود نتونستم درست بخونم ،شایدم منظورش یک و نیم پلاس بوده یا شک داشته دومیش رو تو پرانتز گذاشته ) دکتر دوم خانم فرشیدفر دیگه اکو نکرد ، عین همون چیزی که دکتر قبلی نوشته بود نوشت، فکر کنم به عکس اکوم هم نگاه نکرد ،احتمالا دکتر اولی رو خیلی قبول داشته به احترام اون نظرش رو تایید کرده. هزینش هم شد 95 هزار تومان (31 تومان ویزیت 2تا دکتر 64 تومان هم هزینه ی اکو)
    دکتر نورولوژی گفت مشکل نداری دیگه پیش دکتر دومش نرفتم ، دکتر ریه هم همینطور فقط نوشت تنگی نفس و یه چیزای دیگه ولی گفت ریه ات مشکل نداره .
    از دکتر قلب نپرسیدم معاف میشم یا نه ولی دکتر نورولوژی و ریه هر دوتاشون گفتن احتمالا برای قلبت معاف میشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminpro2009 نمایش پست ها
    منم خودم همین 4 شنبه کمیسیون دارم بعد از 3 ماه برام دعا کنید دوستان
    یعنی بعد از اینکه کار معاینت تموم شد 3 ماه طول کشید نامه ی کمیسیونت بیاد در خونه؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینا که یه سری می گفتن 10 روز دیگه یه سری هم می گفتن یه ماه دیگه دعوت نامه ی کمیسیونت میاد در خونه
    من ارشد قبول شدم شهریور ثبت نام دارم ، میخوام تا قبلش تکلیف معافیم روشن بشه که بتونم ثبت نام کنم.

Junior Member

به خواست خدا من با یک بار معاینه معاف شدم . شرایط من اینجوری بود :MPV +Mr +Tr البته من سابقه بستری توی بیمارستان به مدت یک هفته رو هم داشتم . ( حدود 15 سال قبل ) که کپی خلاصه پرونده رو از بیمارستان مربوطه گرفتم و به همراه اکو هام به کمسیون پزشکی بردم .
    جا داره همین جا از تمامی دوستانی که من رو راهنمایی کردند تشکر کنم . موفق باشید
    منم دقیقا مشکل شمارو دارم البته واسه MR یه + جلوش نوشت یه + هم داخل پرانتز ،نمیدونم یعنی چی
    ولی من هیچ پرونده قدیمی ندارم ، کمیسیون مدارک قدیمی رو خودش از شما خواست؟ و دقیق نگاه کرد؟ یا فقط گفتید مدارکتون همراهتون هست؟

Junior Member

برای من نوشت MVP و mild MR(+) و تپش قلب. من فقط پیش دکتر فرشیدفر رفتم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Enzo87 نمایش پست ها
    منم دقیقا مشکل شمارو دارم البته واسه MR یه + جلوش نوشت یه + هم داخل پرانتز ،نمیدونم یعنی چی
    ولی من هیچ پرونده قدیمی ندارم ، کمیسیون مدارک قدیمی رو خودش از شما خواست؟ و دقیق نگاه کرد؟ یا فقط گفتید مدارکتون همراهتون هست؟
    اون موقعی که من میخواستم برم کمسیون توی برگه دعوت نامش نوشته بود با مدارکتون بیایند . البته چون من از قبل این فروم رو خوندم مدارک رو اماده داشتم . وقتی رفتم توی اتاق کمسیون گفت مدارک . همه رو رو ریختم رو میز . بعد گفت : آخرین اکو . گفتم : همش هست ( میخواستم قشنگ معاف بشم ) مسخره م کرد و گفت : میگه همش هست . البته من میدونستم همه مدارک اکو یه چیز رو نشون میده . فقط محض خود شیرینی بود . بعد گفتم دکی جون اینم مدارک بستری . اصلا نگفت خرت به چند بعد هم مارو انداختن بیرون و گفتن وایسا بهت میگیم چی میشه . وقتی اومدم بیرون به خودم گفتم چرا مدارک بستری رو نگاه نکرد ؟ اونوقت یاد اومد همین مدارک رو روز اکو هم برده بودم . خانم دکتره توی معاینه نوشت :سابقه بستری داره. خلاصه افسره اوم بیرون گفت : فردا بیا پولا رو بریز معافی .
    آخی !! به بعضی ها میگفت : سربازی . به سلامت . انقدر دلم براشون سوخت ... !
    حالا اگه شما ++mr دارید احتمال زیاد معافین چون من یکی مثبت داشتم . اگه فرستاد معاینه مجدد اصلا ناراحت نشین میخان معافتون کنن ، اما بیمارستان نظام وظیفه هم باید تامین بشه دیگه یا نه ؟ . اگرهم سابقه بستری دارید برید بیمارستانی که بستری بودین بگین یه کپی از خلاصه پرونده بدن .بعد ببرید اونجا

Junior Member

...اگرهم سابقه بستری دارید برید بیمارستانی که بستری بودین بگین یه کپی از خلاصه پرونده بدن .بعد ببرید اونجا
    ممنون بابت توضیحاتت ، ولی من تازه 2 هفته اس که به صورت کاملا اتفاقی متوجه شدم این بیماری رو دارم ، حالا می خوام تا روز کمیسیونم برم 2،3 تا بیمارستان دیگه مثل رجایی و بقیه الله، آزاد اکو بگیرم ( با بیمه هزینه اش زیاد نمیشه) اگر نتایجش به نفعم بود روز کمیسیون ببرم ، به نظرت میتونه کمک کنه؟ نمیگن چرا همه اکوهات مال همین چند روز اخیره؟
    نمیدونم چرا یه + جلو MR نوشت یکی هم توی پرانتز جلوش ، جلو TR فقط یه + گذاشت ، LVEF هم که مال من 55% هست اصلا ننوشت ، البته همه ی اینارو هم توی گزارش معاینه نوشت هم روی عکس اکوم که ضمیمه کرد ،دکتر دومی که خانم فرشیدفر بود هم عین نظرات دکتر اول رو توی برگه معاینه نوشت بدون معاینه.

سلام نظام وظيفه من رو معرفي كرد به بيمارستان بقيه الله قبلا ٣ تا متخصص برام mpv,MR+ ,AI+ تشخيص دادن اما دكتر بيمارستان گفت علت دريچه هات روماتيسمي هست و نوشت :
    MR+
    AI+
    Valve H.D
    R H.D
    ممكنه راهنماييم كنيد معاف ميشوم يا نه ؟ در حالت قبل از يكي از پزشكاي نظام وظيفه سوال كردم گفت دايم معافي اما اين پرولاپس ننوشت و به جاش روماتيسم نوشت كه خودش گفت محكم تره واسه معافي ، درسته ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)