صفحه 13 از 62 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط Enzo87 نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحاتت ، ولی من تازه 2 هفته اس که به صورت کاملا اتفاقی متوجه شدم این بیماری رو دارم ، حالا می خوام تا روز کمیسیونم برم 2،3 تا بیمارستان دیگه مثل رجایی و بقیه الله، آزاد اکو بگیرم ( با بیمه هزینه اش زیاد نمیشه) اگر نتایجش به نفعم بود روز کمیسیون ببرم ، به نظرت میتونه کمک کنه؟ نمیگن چرا همه اکوهات مال همین چند روز اخیره؟
    نمیدونم چرا یه + جلو MR نوشت یکی هم توی پرانتز جلوش ، جلو TR فقط یه + گذاشت ، LVEF هم که مال من 55% هست اصلا ننوشت ، البته همه ی اینارو هم توی گزارش معاینه نوشت هم روی عکس اکوم که ضمیمه کرد ،دکتر دومی که خانم فرشیدفر بود هم عین نظرات دکتر اول رو توی برگه معاینه نوشت بدون معاینه.
    تا اونجا که من میدونم تارخ اکو رو نگاه نمیکنند به من هم که گفت آخرین اکو .اگه رفتی اونجا بگو این آخرین اکومه . اگه خواستی قبلش باز اکو بگیری نیازه تا دکتر قلب ، قبلش ویزیتت کنه . می تونی همونجا ازشون مشاوره بگیری . بگو راهنماییت کنند. چون توی بیمارستان های نظام وظیفه هستند میدونند

یعنی بعد از اینکه کار معاینت تموم شد 3 ماه طول کشید نامه ی کمیسیونت بیاد در خونه؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینا که یه سری می گفتن 10 روز دیگه یه سری هم می گفتن یه ماه دیگه دعوت نامه ی کمیسیونت میاد در خونه
    من ارشد قبول شدم شهریور ثبت نام دارم ، میخوام تا قبلش تکلیف معافیم روشن بشه که بتونم ثبت نام کنم.
    نه دوست عزیز معمولا یک ماه طول میکشه از بیمارستان نامه شما رو پست کنن به حوضه سربازی
    و یه 4 یا 5 روزم تو حوضه واسط وقت میزنن که کی بیای واسه کمیسیون نهایی (کرج که اینطوریه دیگه نمیدونم)
    مال من فرق داشت اخه 2 بار منو واسه معاینه فرستادن
    منم معافیت رو واسه دانشگاه میخوام مگر نه به چه درد میخوره؟ خیلی ها دارن قابش کردن رو دیواره
    امیدوارم معاف شیم همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh_sepehri نمایش پست ها
    ...
    امروز یه اکو هم از بیمارستان رجایی گرفتم ،دکتر گفت معاف از رزم میشی
    MR+, TR+, PI+, MVP No, LVEF 55% فقط نمیدونم چرا MVP رو NO زده
    یه فکری به سرم زده ، روز کمیسیون بهشون بگم دکتری که معاینه ام کرده گفت معاف میشم (حتی دکتر مغز و اعصاب و ریه هم گفتن تو واسه قلبت معاف میشی دیگه جدی معاینه ام نکردن) منم دیگه رو حساب اون دنبال پرونده بستری 15 سال قبلم از بیمارستان نرفتم (الکی) ،چطوره؟
    اینم اکوی امروزم 20130305598.jpg نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

یه فکری به سرم زده ، روز کمیسیون بهشون بگم دکتری که معاینه ام کرده گفت معاف میشم (حتی دکتر مغز و اعصاب و ریه هم گفتن تو واسه قلبت معاف میشی دیگه جدی معاینه ام نکردن) منم دیگه رو حساب اون دنبال پرونده بستری 15 سال قبلم از بیمارستان نرفتم (الکی) ،چطوره؟

بنظر من هم با این اکو معاف از رزم میشید.
    شما هر چی مدرک داری ببر، پونزده سال قبل که هیچی شما بفرض مدرک بستری چند ماه پیش رو داشته باشی. میگن الان که چیزیت نیست نهایتش معاینه مجدد میزنن که اگر دوباره جواب اکو همین جوری باشه میگن معاف از رزم، اعزام، اگر حین خدمت با مشکل مواجه شدی از همونجا اقدام کن.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط raminpro2009 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز معمولا یک ماه طول میکشه از بیمارستان نامه شما رو پست کنن به حوضه سربازی
    و یه 4 یا 5 روزم تو حوضه واسط وقت میزنن که کی بیای واسه کمیسیون نهایی (کرج که اینطوریه دیگه نمیدونم)
    مال من فرق داشت اخه 2 بار منو واسه معاینه فرستادن
    منم معافیت رو واسه دانشگاه میخوام مگر نه به چه درد میخوره؟ خیلی ها دارن قابش کردن رو دیواره
    امیدوارم معاف شیم همه
    باور بفرمایید اگر من سرباز هم میشدم ، نمیتونستم برم سربازی . اونم نه به خاطر بیماریی که باهاش معاف شدم . به خاطر چیزهایی که نظام وظیفه اصلا بیماری محسوبشون نمیکنه ولی بسیار آزارم میده. و گرنه سربازی هم یک بخشی خوب زندگی میتونه باشه . افرادی که میرند سربازی میتونند موقعیت های خوبی برای خودشون ایجاد کنند . و تجربه های زیادی کسب کنند .البته بسته به نگرش خود طرف به زندگی داره.امیدوارم همیشه شاد باشید چه توی پادگان چه توی خونه چه سر کار .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    من دیروز برای سومین بار رفتم کمیسیون.
    با شرایط زیر معاف شدم:
    +MR
    +TR
    mvp
    امیدوارم همه دوستان گره از کارشون باز بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط korosh_sepehri نمایش پست ها
    به خواست خدا من با یک بار معاینه معاف شدم . شرایط من اینجوری بود :MPV +Mr +Tr البته من سابقه بستری توی بیمارستان به مدت یک هفته رو هم داشتم . ( حدود 15 سال قبل ) که کپی خلاصه پرونده رو از بیمارستان مربوطه گرفتم و به همراه اکو هام به کمسیون پزشکی بردم .
    جا داره همین جا از تمامی دوستانی که من رو راهنمایی کردند تشکر کنم . موفق باشید
    اگر این دوستان معاف شدن پس منم باید معاف بشم وضعیتامون مثل همه تازه من علاوه بر اینها PI+ (نارسایی دریچه پلومونری ریه هم دارم)، فقط سابقه ی بستری ندارم

نه دوست عزیز منم از بیمارستان رجایی اکو گرفتن اونجا گفتن معاف نمیشی اما روز کمیسیون معاف شدم
    از همه دوستان عزیز تشکر میکنم 1 ساعت پیش کمیسیون داشتم معاف شدم
    بزارین ماجرا رو واسه دوستان تعریف کنم که یک بار اگه کسی مشابه من بود بدونه شاید کمکی بشه به اون
    3 ماه پیش بود که بعد از واکسن رفتم کمیسیون اوجا واسم زدن معاینه بیمارستان شریعتی برای صافی کف پام
    وقتی رفتم اونجا خیلی شلوغ بود خلاصه بعد از کلی بدبختی دکتر واسم زد صافی کف پا از نوع نرم و معمولی
    در صورتی که 100 درصد صاف بود پام
    خلاصه دیگه فهمیدم 90 درصد معاف نمیشم
    رفتم که نامه رو مهر کنن که دیگه برم سمت حوضه
    یه ابدارچی اونجا بود گفت این کارو نکن
    گفتم چرا؟گفت اکو هم بده. گفتم سالمم .//خلاصه گفت واسه خودت میگم چیش به من میرسه معاف شی یا نشی و این حرفا(اون منو نجات داد):_D
    رفتم اکو دادم بردمش پیش دکتر تو اکو زده بود سالم هستم(بعدا فهمیدم اکو بیمارستان شریعتی کیفیت نداره
    از دکتر خیلی خواهش کردم گفتم برام یه چیزی بزن کمکم کنه اونم این کارو کرد (خدا بهش هرچی میخواد عوض بده مرد خوبی بود هرچند فرداش که رفتم مطب شخصیش داد زد سرم ناراحتم کردگفت برو بیرون نزاشت سلامم کنم)
    خلاصه رفتم کمیسیون اونجا نگا اکو کردن و نگا نامه دکترم گفتن چرا با هم فرق داره اینجا زده خرابی تو اکو زده کاملا سالمی
    این بود که دوباره بهم نامه دادن برای بیمارستان رجایی (معینه مجدد)
    رفتم اونجا اکو دادم (کسی که اکو میگرفت هرچی خواهش کردم برام الکی بزنه نگامم نکرد نا لوطی)و رفتم پیش دکتر برام تو نامه نوشت به فارسی
    (پرولاپس دریچه میترال mvp و نارسایی خفیف همین دریچه)
    تو اکو نوشته بود mild PI وmild TR و mild MR و پرولاپس MVP
    (فهمیدم واقعا مشکل دارم کلک نبوده اصلا)
    عکسشم 2 صفحه قبل گذاشتم تو فروم
    البته اینایی که میگمو تو 3 ماه انجام دادم فکر نکنید 2 روز طول کشید 8 کیلو کم کردم

سرتونو درد نیارم خلاصه رفتیم تا امروز روز کمیسیون رفتم تو
    نگا اکوم کرد و نامه جدیدم//// خدکارو اورد پایین بنویسه :گفتم اقا من یه معاینه دیگم داشتم چرا اون نیست///دستور داد سرباز از بایگانی پیداش کنه
    پیداش کردن اوردنش و وقتی خوندش سرش رو به نشانه رضایت تکون داد و گفت: حالا یه توضیح بده ببینیم مشکلت چیه: گفتم اقای دکتر از 10 تا پله برم بالا تپش قلب میگیرم(حلا بگذزیم خالی بستم چون من تو باشگاه فیتنس کار میکنم ولی نمردم)
    سرهنگ به شوخی گفت عیب نداره دستور میدم اینو بندازید طبقه همکف سربازیشو کنه
    خلاصه گفت معافی
    خدا تو قران نوشته هر کاری تو این دنیا نتیجه ای داره و شاید نتیجه کار من این بود
    خوب بچه ها ازین داستان چه نتیجه ای گرفتید؟ برید زنگ تفریحه

Junior Member

تبریک میگم ،خیلی خوشحال شدم معاف شدی ، با این حساب منم معاف میشم ، چون اکومون مثل همه ، من بیمارستان سجاد معاینه پزشکی داشتم ،این اکوی رجایی که گذاشتم ،واسه خودم رفتم آزاد گرفتم ولی جواب هر دوتاش تقریبا یکیه ، راستی اگه منو واسه معاینه مجدد بفرستن پرونده اولم رو دیگه نمیفرستن واسه بیمارستان دومی؟؟ امروز پرونده قدیمی هم با خودت برده بودی؟ چیزی ازت خواستن؟

Thumbs up پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

تبریک میگم ،خیلی خوشحال شدم معاف شدی ، با این حساب منم معاف میشم ، چون اکومون مثل همه ، من بیمارستان سجاد معاینه پزشکی داشتم ،این اکوی رجایی که گذاشتم ،واسه خودم رفتم آزاد گرفتم ولی جواب هر دوتاش تقریبا یکیه ، راستی اگه منو واسه معاینه مجدد بفرستن پرونده اولم رو دیگه نمیفرستن واسه بیمارستان دومی؟؟ امروز پرونده قدیمی هم با خودت برده بودی؟ چیزی ازت خواستن؟

نه پرونده اولیه رو دیگه نمیفرستن بیمارستان دوم برای معاینه دوم(نامه جدید میدن بهت برای اینکه دکتر بنویسش)
    پرونده اول و دوم رو دست خودت نمیدن که ببری محرمانست و تو حوضه بایگانی میشه(باید روز کمیسیون هواست باشه هر 2 پروندتو نگاه کنه گاهی یادشون میره///مثلا: یادشون بره معاینه دوم تو رو بیارن روی میز مثل من )
    هرچی مدارک داری ببر روز کمیسیون از من اکو خواستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminpro2009 نمایش پست ها
    نه پرونده اولیه رو دیگه نمیفرستن بیمارستان دوم برای معاینه دوم(نامه جدید میدن بهت برای اینکه دکتر بنویسش)
    پرونده اول و دوم رو دست خودت نمیدن که ببری محرمانست و تو حوضه بایگانی میشه(باید روز کمیسیون هواست باشه هر 2 پروندتو نگاه کنه گاهی یادشون میره///مثلا: یادشون بره معاینه دوم تو رو بیارن روی میز مثل من )
    هرچی مدارک داری ببر روز کمیسیون از من اکو خواستن
    ممنون بابت توضیحت ،یکم راجع به جو روز کمیسیون توضیح میدی؟ من می خوام جزو اولین نفراتی باشم که میرم تو اتاق شورا ،دست خودمه؟ ظاهر اون روزم مهمه؟ امکانش هست دکتر شورا اصلا بهم اجازه نده حرف بزنم؟ چون حتما باید یه توضیحی بهش بدم ،میترسم بهم اجازه ی صحبت نده و حتی رای هم جلو خودم نگه ، اونوقت دیگه دستم به جایی بند نیست،فقط 30 ثانیه فرصت می خوام حرف بزنم.
    لطف می کنی مدارکی که بعد از معافی لازمه تحویل بدم بگی؟ می خوام اگه خدا خواست و معاف شدم همون روز پول رو واریز کنم و مدارک رو تحویل بدم.
    راستی من برای 3 تا بیماری اقدام کردم (قلب و عروق ، ریه و قفسه صدری و مغز و اعصاب) که فقط واسه قلب شانس دارم ،اون 2تای دیگه گفتن مشکلی نداری فقط ریه نوشت تنگی نفس ، روز کمیسیون مطمئنا پروندم میره دست دکتر قلب؟
    از دوستان دیگه هم که تجربه دارن هم کسی اگه میدونه لطفا کمک کنه

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)