صفحه 17 از 62 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط ilanloo نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من قلبم در سمت راست بدنم قرار دارد و دکتر میگفت از هر 10 هزار نفر یکی اینجوریه
    می گفت دوران جنینی مال همه میاد سمت چپ بدن ولی مال من نیومده همونجا مونده
    یه چیزایی هم میگفت در مورد اینکه کلا دو طرف بدن من برعکسه بقیه هستش و چپ و راستش عوض شده
    با این حال آیا من می توانم برای معافیت اقدام نمایم؟
    یا برایم فوقش معاف از رزم می زنند؟
    سلام
    یکی از بچه های اینجا هم همین جوری بود. معاف از رزم هم نشد.
    بگردی پیداش میکنی.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام دوستان ! اسپاسم قلبی معافیت داره ؟

Junior Member

سلام

اول خواستم تشکر کنم از دوستان که اینجا اطلاعاتشون رو می زارن که خیلی به درد افرادی که برای معافیت اقدام می کنن می خوره بعد هم خواستم شرایط خودم رو بگم تا بقیه استفاده کنند

من از طفولیت فک می کردم پرولاپس دارم که برای اون اقدام کردم و رفتم بیمارستان سجاد معاینه شدم خانم دکتر برام mr و tr یه مثبت زد و mvp رو نرمال نوشت و خودش گفت فرورفتگی متوسط قفسه سینه داری نوشته رو برگه و دو هفته بعد رفتم شورا دکتر تا دید بالاش نوشت معاینه مجدد که فرستادنم بعثت، رفتم اونجا اکو کرد فقط نوشت tr یه مثبت که اونم چون خودم گفتم فک کنم نوشت کلا گویا خیلی اکوشون سالم نبود (یه سرباز اونجا بود می گفت من بیرون اکو کردم گفتن بطنت سوراخه اومدم این جا می گه من سوراخ نمی بینم).فک کنم اکشون رنگی نیست البته پول رنگی رو می گیرن بالاشم دکتر بادست نوشته رنگی به هر حال موقع معاینه دکتر گفت فشارت بالاست هولتر فشارو ریتم برام نوشت که فشارم حدود 13 14 بود یعنی خیلی بالا هم نبود اما هولتر ریتم و هنوز انجام ندادم ef هم 50 تا 55 زده برام نمی دونم خوبه یا بده

من صفحات رو خوندم گویا شرایطم تا حدودی شبیه Enzo87 هست بخصوص اینکه معاینه دوم رو برای ایشون هم کم زده بودند حالا نمی دونم ایشون شورای دومشون چی شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamhame نمایش پست ها
    من صفحات رو خوندم گویا شرایطم تا حدودی شبیه Enzo87 هست بخصوص اینکه معاینه دوم رو برای ایشون هم کم زده بودند حالا نمی دونم ایشون شورای دومشون چی شد
    دوست عزیز من الان از شورای دوم برگشتم ، دکتر هم پرونده ی اولمو دید هم دوم و هم اکوی آزاد بیمارستان رجایی که خودم ضمیمه پرونده دوم کرده بودم ، ازم پرسید مدرک دیگه ای همرات نداری گفتم نه فقط همونه که ضمیمه کردم ، گفت با اینا نمی تونم معافت کنم ،می خوای معرفیت کنم یه بیمارستان دیگه ؟ منم گفتم لطف می کنید ! گفت برو خونه دعوت نامه میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Enzo87 نمایش پست ها
    دوست عزیز من الان از شورای دوم برگشتم ، دکتر هم پرونده ی اولمو دید هم دوم و هم اکوی آزاد بیمارستان رجایی که خودم ضمیمه پرونده دوم کرده بودم ، ازم پرسید مدرک دیگه ای همرات نداری گفتم نه فقط همونه که ضمیمه کردم ، گفت با اینا نمی تونم معافت کنم ،می خوای معرفیت کنم یه بیمارستان دیگه ؟ منم گفتم لطف می کنید ! گفت برو خونه دعوت نامه میاد.
    بابت اطلاع رسانیتون ممنون امیدوارم در عین سلامت معاف بشین کلا معافیت پزشکی یه حالت دوگانه داره آدم نمی دونه باید خوشحال باشه یا ناراحت آخه با این داستانایی که برای آدم در میارن گویا باید حالت خیلی خراب باشه تا معاف بشی

به هر حال امیدوارم معاینه بعدیتون همونی بشه که می خوایین
    دکتر قلب هم برای من از هولتر ریتم مشکل سینوس تاکی کاردی و هولتر فشار هم فشار خون (mild) رو همراه با تشخیص فرورفتگی قفسه سینه و mild tr رو برگم نوشت اما برای فرورفتگی نوشت بهتر است دکتر ارتوپد معاینه کنه که سه شنبه باید برم برای معاینه فک کنم یه 15 تومن هم باید اونجا پیاده بشم تا الان خرجایی که کردم بدون هزینه ایاب ذهاب ایناست:
    معاینه دو تا دکتر و اکو بیمارستان سجاد 93400 (همین حدود بود مطمئن نیستم)
    دو بار معاینه قلب در بیمارستان بعثت 30000
    اکو بیمارستان بعثت 130000
    هولتر فشار 24 ساعته 90000
    هولتر ریتم 24 ساعته 90000

که تا الان میشه 433400،خداییش خیلیه اگه معاف نشم خیلی دلم میسوزه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر

Unhappy ممکنه من معاف بشم؟؟؟؟!!!!!!

سلام دوستان،
    من 19 سالمه و در سن 2 سالگی عمل قلب باز VSD انجام دادم. میخوام بدونم میتونم از این طریق معاف بشم؟؟؟ لطفا کمک کنید.. واسه زندگیم خیلی مهمه!!!

Junior Member

سلام دوستان عزیز ...
    آقا یه سوال فنی !!! واسه چکاب امروز رفتم دکتر .....و ازم اکو گرفت .. دکتر بم گفت که نارسایت کمه بعد گفت نه اصلا نداری ...
    بعد نوشت mvp با 55% : Ef و no mr
    حالا می خوام بدونم نمیشه هیچ کاری ( کلکی ) زد که mr + بشه ؟؟؟؟
    خواهشن اگه کسی میدونه بم بگه ... ممنون میشم
    راستی اگه کسی میدونه این ایمیل منه :
    بچه شهرستانم اگه میدونید بگید دمتون گرم
    ویرایش توسط mahspice : May 22nd, 2013 در ساعت 07:13 AM دلیل: حذف ایمیل

سلام دوستان ، مرسی از تاپیک مفیدتون.

من چند وقت پیش اکو شدم ، نمیدونستم که مشکل دارم اما وقتی اکو شدم ، دکتر گفت اکو شدی تا حالا ؟ منم گفتم نه چطور مگه ؟ گفت اگه سربازی نرفتی معافی چون Classic MVP داری ، گفتم چی هست ؟ گفت خیلیا ***** دریچه دارن ولی واسه تو این ***** دریچه جدی تره ؛ ، میخواستم ببینم اگه اقدام کنم معاف میشم با توجه به نوع Classic که ندیدم کسی داشته باشه تو این تاپیک

خلاصه تو نتیجه اکو اینا رو نوشته :
    LVEF : 60%
    Classic MVP & mild+mode+Mr +mild Tr
    ممنون

سلام به تمامی بچه ها که حال 10 روز پیش منو دارن
    بچه ها یه پیشنهاد دارم من بهتون
    من می خواستم برم خدمت یعنی امریم جور شده بود و بهم گفته بودند که باید معاف از رزم باشم و من بر حسب شانس رفتم یه دکتر که اون گفت معافی و 3 تا دکتر نظام وظیفه هم حرف دکترو تایید کردند به من کفتند معاف هستنی
    دکترش تو کلینیک شهرداری منظقه 5 هست و 5 شنبه ها ساعت 14-16 هستش و قبلا دکتر بیمارستان امام سجاد بودههه
    نمی خوام تبلیغ کنم ولی این ادم زندگی منو عوض کرد
    ولی بچه ها همه به من می گفتند که روز کمیسیون عشقی هست بخوان معاف می کنند و نخوان نه
    و من فکر می کردم که چرت می گن ولی واقعا همینه
    من با کسی بودم که کلان با هم بودیم
    اولین بیمارستان اولین کمیسیون بیمارستان دوم کمیسون دوم
    این ادم 10 روز دیگه قلبشو عمل می کنه ولی بار اول اینو معاینه مجدد زدن در صورتی که این حتما معاف بود
    اون روز همرو معاف کردند یعنی همرو ولی کمیسون اول باور کنید از 100 نفر 10 نفر معاف شدند همه معاف از رزم ..معاینه مجدد

Junior Member

معاینه سوم بیمارستان بقیةالله هم انجام دادم ، دکتر میرلوحی فوق تخصص قلب که شبکه آموزش میاد راجع به بیماری های قلبی صحبت میکنه منو معاینه و اکو کرد ، برام نوشت : پرولاپس دریچه میترال با نارسایی خفیف MR+ پرولاپس دریچه تریکوسپید بدون نارسایی Tr ، همین ، دیگه خسته شدم اگه ایندفعه بخوان بگن برو معاینه چهارم قبول نمی کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)