صفحه 47 از 62 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

سلام رفیق. مدرک تحصیلیت چی بود؟ شرایط من دقیقا مثل شرایط شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2030 نمایش پست ها
    سلام رفیق. مدرک تحصیلیت چی بود؟ شرایط من دقیقا مثل شرایط شماست.
    سلام داداش
    من دانشجوی انصرافی کارشناسی هستم، مدرک دیپلم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JustinM نمایش پست ها
    بنده چند بار سابقه سنکوب قلبی و بیهوشی داشتم (غش) و دستگاه تیلت هم که دادم مثبت بود جواب' ( positive passive head up tilt test , vasovagal syncope (mixed type نوشته میخواستم ببینم معاف میشم یا نه؟ خیییلی مهمه لطفا جواب بدین
    سلاممم بنده اقدام کردم و معاف شدم !!!!!! کسی سوالی داشت درباره روند معافی بپرسه

سلاممم بنده اقدام کردم و معاف شدم !!!!!! کسی سوالی داشت درباره روند معافی بپرسه
    سلام داداش . مدرک تحصیلیت چی بود که معاف شدی؟ در ضمن من بعد از آزمایش خون ، بعد از کشیدن دندان ، سونای بخار، سنکوپ می کنم. ( تا الان 5 یا 6 بار به همین دلایل سنکوپ کردم). 1- به نظرت این نوع سنکوپ وازوواگال هست؟؟2- شما در چه شرایطی سنکوپ می کردین و کلا چند باری هست که سنکوپ می کنید؟ 3- ممنون میشم اگه روند معافی رو بگید تا من هم برم دنبالش .

Junior Member

سلام داداش . مدرک تحصیلیت چی بود که معاف شدی؟ در ضمن من بعد از آزمایش خون ، بعد از کشیدن دندان ، سونای بخار، سنکوپ می کنم. ( تا الان 5 یا 6 بار به همین دلایل سنکوپ کردم). 1- به نظرت این نوع سنکوپ وازوواگال هست؟؟2- شما در چه شرایطی سنکوپ می کردین و کلا چند باری هست که سنکوپ می کنید؟ 3- ممنون میشم اگه روند معافی رو بگید تا من هم برم دنبالش .
    سلام دوست عزیز من مدرک دیپلم داشتم . به احتمال زیاد سنکوپ شما هم از نوع وازوواگال هستش ، منم بعد آزمایش خون سنکوپ میکردم یا ترس یا محیط های گرم و کم اکسیژن یه ده دوازده باری سنکوپ کردم شما باید تست تیلت بدید اگه مثبت شد با جواب همون تست میتونین اقدام کنین برای معافی .بخش 15 بند 15 دفترچه معافیت مربوط به سنکوپ وازوواگال هستش موفق باشین

سلام دوست عزیز من مدرک دیپلم داشتم . به احتمال زیاد سنکوپ شما هم از نوع وازوواگال هستش ، منم بعد آزمایش خون سنکوپ میکردم یا ترس یا محیط های گرم و کم اکسیژن یه ده دوازده باری سنکوپ کردم شما باید تست تیلت بدید اگه مثبت شد با جواب همون تست میتونین اقدام کنین برای معافی .بخش 15 بند 15 دفترچه معافیت مربوط به سنکوپ وازوواگال هستش موفق باشین
    رفیق ببخشید میشه بگی کجا تست تیلت دادی . منم برم همونجا.

Junior Member

رفیق ببخشید میشه بگی کجا تست تیلت دادی . منم برم همونجا.
    کلینیک آریتمی تهران دکترمم که مهرداد میرمعصومی بود

ممنون بابت راهنمایی های شما. فقط بندش نوشته با داشتن سابقه سنکوپ های مکرر. اینو چجوری باید ثابت کنم؟ همون تست تیلت کافیه یا باید علاوه بر اون گواهی از چند پزشک یا مسئولین قسمت خون گیری در آزمایشگاه خون بگیرم که من سنکوپ می کنم ؟ ( چون واقعا در زندگی ممکنه این سنکوپ در بعضی شرایط اتفاق بیفته مثل جاهای خیلی گرم ( سونای استخر ) ).

Junior Member

ممنون بابت راهنمایی های شما. فقط بندش نوشته با داشتن سابقه سنکوپ های مکرر. اینو چجوری باید ثابت کنم؟ همون تست تیلت کافیه یا باید علاوه بر اون گواهی از چند پزشک یا مسئولین قسمت خون گیری در آزمایشگاه خون بگیرم که من سنکوپ می کنم ؟ ( چون واقعا در زندگی ممکنه این سنکوپ در بعضی شرایط اتفاق بیفته مثل جاهای خیلی گرم ( سونای استخر ) ).
    خیر لازم به گرفتن گواهی نیست وقتی شما اقدام میکنین برای معافی شمارو به دکتر معرفی میکنن و اونجا با جواب تیلت تست میرین پیش دکتر و اون از شما چند تا سوال میپرسه اینکه چه موقعی اینجوری میشید یا چه حالتی بهتون دست میده ، و اینم میپرسه که هر چند وقت یکبار شوک میشید و یا آخرین بار کی شوک شدید جواب این سوالات رو از قبل آماده کنید که به مشکل بر نخورید من گفتم که معمولا ماهی دوبار اینجوری میشم و همونم دکتر نوشت بدون هیچ گواهی!!!

در ضمن دوست عزیز ، تلفنی هم نوبت میدن ؟ هزینش چقدره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)