صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط JustinM نمایش پست ها
    خیر لازم به گرفتن گواهی نیست وقتی شما اقدام میکنین برای معافی شمارو به دکتر معرفی میکنن و اونجا با جواب تیلت تست میرین پیش دکتر و اون از شما چند تا سوال میپرسه اینکه چه موقعی اینجوری میشید یا چه حالتی بهتون دست میده ، و اینم میپرسه که هر چند وقت یکبار شوک میشید و یا آخرین بار کی شوک شدید جواب این سوالات رو از قبل آماده کنید که به مشکل بر نخورید من گفتم که معمولا ماهی دوبار اینجوری میشم و همونم دکتر نوشت بدون هیچ گواهی!!!
    رفیق خدا خیرت بده. این سوالایی که ازت پرسیده رو جواب میدی؟ تا منم بدونم تا چه حد و چجوری باید جواب بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2030 نمایش پست ها
    رفیق خدا خیرت بده. این سوالایی که ازت پرسیده رو جواب میدی؟ تا منم بدونم تا چه حد و چجوری باید جواب بدم.
    من گفتم که معمولا وقتی زیاد سرپا وایمیستم مخصوصا تو جاهایه شلوغ و گرم اینجووری میشم یا بعد ازمایش خون یا خستگی زیاد اینجوری میشم ، و وقتی شوک میشم عرق سرد میکنم پاهام بی حال و سست میشن و اگه دراز نکشم و پاهام رو بالا نگیرم بی هوش میشم !!! و دکترم سرشو به نشونه تایید تکون میداد !!! و معمولا ماهی دوبار اینجوری میشم و پرسید که اخرین بار کی اینجوری شدی منم گفتم یه هفته پیش

Junior Member

در ضمن دوست عزیز ، تلفنی هم نوبت میدن ؟ هزینش چقدره؟
    بله من تلفنی نوبت گرفتم البته 3 .4 سال پیش !! هزینشم سنگین بود چون کلینیک فوق تخصصیه و اعتبارش زیاده فکر کنم حدود 500 تومن خرج برداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط JustinM نمایش پست ها
    من گفتم که معمولا وقتی زیاد سرپا وایمیستم مخصوصا تو جاهایه شلوغ و گرم اینجووری میشم یا بعد ازمایش خون یا خستگی زیاد اینجوری میشم ، و وقتی شوک میشم عرق سرد میکنم پاهام بی حال و سست میشن و اگه دراز نکشم و پاهام رو بالا نگیرم بی هوش میشم !!! و دکترم سرشو به نشونه تایید تکون میداد !!! و معمولا ماهی دوبار اینجوری میشم و پرسید که اخرین بار کی اینجوری شدی منم گفتم یه هفته پیش
    خدا خیرت بده . واقعا راه خوبی بهم پیشنهاد دادی و از صمیم قلب ازت سپاسگزارم. در ضمن اگه آدرسی چیزی از کلینیک آریتمی تهران داری ، ممنون میشم بنویسی.

Junior Member

خدا خیرت بده . واقعا راه خوبی بهم پیشنهاد دادی و از صمیم قلب ازت سپاسگزارم. در ضمن اگه آدرسی چیزی از کلینیک آریتمی تهران داری ، ممنون میشم بنویسی.
    تهران خیابان ولیعصر - خیابان توانیر - بالاتر از میدان توانیر - پلاک 24
    ##########################

انشالا که معاف شی دوست عزیز
    ویرایش توسط Rezace : January 4th, 2016 در ساعت 06:31 AM دلیل: حذف شماره تلفن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Esfandyar70 نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید.
    بنده بیماری مادرزادی تترالوژی فالوت TOF دارم و دو بار در سن 9 ماهگی (جهت عمل شنت) و 3 سالگی (عمل قلب باز) جراحی شدم و هر سال برای چکاپ به تهران بیمارستان دی مراجعه می کنم (جایی که عمل شدم) و آقای دکتر مهران پور پزشک معالج من هستند.
    الان برای کارهای معافیتم اقدام کردم و دکتر مهران پور فرمودند که شما معاف هستی اما در ضمن یک نامه نوشتند که من تحت معالجه و پیگیری هستم، روز انجام واکسن مننژیت، پرشک عمومی بنده رو معاینه کرد و گفت شما یک سوفل قلبی هم داری و قطعاً معافی.
    به بیمارستان هم اعزام شدم و به دکتر متخصص گفتم که کمی نفس تنگی دارم و ایشون در اکو گفتند که مقداری VSD هم دیده می شه و در نامه ای که نوشتند برای وظیفه، قید کردند که من دارای نفس تنگی هستم و قسمت های عمل جراحی کاملاً روی بدن من مشخص هست و یک سری اطلاعات از بیماریم رو کامل ذکر کردند. الان تقریباً با هرکس که صاحب فن هست صحبت می کنم، می گن که تو قطعاً معاف می شی اما خواستم از شما دوستان هم بپرسم که تجربه ای در این زمینه دارید ؟ می شه از الان خیالم رو راحت کنم یا نه باید تا روز کمیسیون استرس داشته باشم کماکان ؟
    ممنون از همگی
    تا جایی که من میدونم هرنوع عمل جراحی قلب معافیت دایم داره نگران نباشین به احتمال زیاد معافین

سلام دوستان . امروز نوار مثانه دادم . دکتر بهم گفت مثانت نوروژنیک (عصبی )هستش. بی اختیاری اضطراری دارم. از دوستان کسی هست که به دلیل " مثانه نوروژنیک" معاف شده باشه؟؟

سلام دوستان.
    جلسه کمیسیون ما هم برگزار شد و معاف شدم.
    روز واقعاً طاقت فرسایی بود، از نظر ذهنی شاید روز سختی باشه اما مطمئناً شادی بعد از اعلام نتایج به نظرم ارزشش رو داره !
    حالا از این به بعد منتظر رسیدن کارت هستم. گفتن 20 روز تا 40 روز، ببینیم چی می شه.
    ممنون از همگی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Esfandyar70 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    جلسه کمیسیون ما هم برگزار شد و معاف شدم.
    روز واقعاً طاقت فرسایی بود، از نظر ذهنی شاید روز سختی باشه اما مطمئناً شادی بعد از اعلام نتایج به نظرم ارزشش رو داره !
    حالا از این به بعد منتظر رسیدن کارت هستم. گفتن 20 روز تا 40 روز، ببینیم چی می شه.
    ممنون از همگی.
    سلام دوست عزیر . مبارک باشه. از اون ابتدا که درخواست معافیت دادی تا روز آخر حدودا چقدر طول کشید؟ کمیسیون آخر که بهتون گفت معافی شدی و کارتت چند روز دیگه میاد، همون کمیسیون شهر خودتونه؟

سلام دوست عزیر . مبارک باشه. از اون ابتدا که درخواست معافیت دادی تا روز آخر حدودا چقدر طول کشید؟ کمیسیون آخر که بهتون گفت معافی شدی و کارتت چند روز دیگه میاد، همون کمیسیون شهر خودتونه؟
    سلام حسین جان. فکر می کنم از روزی که مدارک رو تحویل پلیس +10 دادم تا روزی که کمیسیون بود یعنی دیروز جمعاً زیر یک ماه طول کشید. آره داداش، تو شهر خودمون بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)