صفحه 5 از 62 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan1989 نمایش پست ها
    ببخشید که من بدون این که بخونم نوشتم . تو جواب اکو من جلوی
    mitral flow : MR یک مثبت نوشته و جلوی Tricuspid flow : TR هم یک مثبت نوشته و نرمال رو زده
    من هیچ چیزی بهم نگفت در مورد بیماری ام که چیه
    الان معاف دایم امیدی هست ؟ یا معاف از رزم می شم !! معاف از رزم خوبه ؟ شنیدم به درد نمی خوره

اگه MR+ هستی میتونی معافیت دائم بگیری اقدام کن...(الیته MR و TR ها یک پلاس رو یکم سخت تر می دن اما چون جفتش رو داری می تونی معاف شی... )
    معاف از رزم هم یکی می گه خوبی یکی می گه بده زیاد مهم نیس بیشتر به جایی که خدمت می کنی بر میگرده...

Junior Member

می گن MR + ,+ TR درجه داره . الان من می تونم بفهمم درجه این چیزی که نوشته چند ؟ یا نه ؟ هر کسی یک چیزی به من می گه ولی اکثرا می گن معاف نمی دن برای این
    نظر تون چیه من چی کار کنم ؟؟؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

می گن MR + ,+ TR درجه داره . الان من می تونم بفهمم درجه این چیزی که نوشته چند ؟ یا نه ؟ هر کسی یک چیزی به من می گه ولی اکثرا می گن معاف نمی دن برای این
    نظر تون چیه من چی کار کنم ؟؟؟
    MR اولین درجه هستش، هر + هم یه درجه شدیدتر میشه،‌ ++ دیگه آخرشه. TR هم فکر میکنم یعنی منجر به نارسائی شده. طبق قوانین آئین نامه معاف دائمه. اما نمی دونم چرا خیلی سخت گیری میشه و معمولا اینو معاف از رزم میدن.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

از روی جواب اکو می شه فهمید که تپش قلب دارم یا نه ؟
    از کجا باید بفهمم که تپش قلب دارم
    با این که به مطب دکتره رفتم ولی زورش می یومد حرف بزنه :-(

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

از روی جواب اکو می شه فهمید که تپش قلب دارم یا نه ؟
    از کجا باید بفهمم که تپش قلب دارم
    با این که به مطب دکتره رفتم ولی زورش می یومد حرف بزنه :-(
    همون طور که می دونید ضربان قلب کار غیر ارادی و همیشگیه قلبه, هر وقت که ضربان قلب رو احساس کنید در اصطلاح تپش قلب گفته میشه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

سلام دوستان
    من چند روز پیش اکو گرفتم و نتیجش رو پایین نوشتم:
    LV is normal in size & contractiliy EF 62%
    There is a Mild MVP & Trivial TR

Mitral V( Thickened-Prolapse)

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که با توجه به موارد گفته شده به من معافیت دائم تعلق میگیره یا خیر.
    ممنون

Junior Member

سلام .من مادر زادي دريچه قلبم كمي تنگه و موقع تپش صداي اضافي از قلبم شنيده ميشه و گاهي وقتها اذيتم ميكنه و بيحال و كسل ميشم ميشه معافيت گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من رفتم دکتر قلب بهم گفت پرولاپس دریچه میترال داری بعد گفت میتونی معافیت رو بگیری و همچنین گفت با دیپلم میشه گرفت اما با لیسانس نمیدن (من دیپلم دارم)
    بعد از چند ماه و جستجو داخل همین سایت و سایت های دیگر و همچنین قوانین معافیت پزشکی فهمیدم که پرولاپس باید همراه با نارسایی باشه که معاف دائم بدن رفتم دکتر و بهش همینارو گفتم و پرسیدم برای من نارسایی داره گفت بسیار خفیف بعد گفتم کجا برم اقدام کنم
    یه نامه نوشت بعد گفت برو حوزه نظام وظیفه این نامه و اکو رو بهشون بده خودشون بهت مگن چیکار کنی
    گفتم باشه نامه رو دیدم نوشته بود( دارای پرولاپس درچه میترال همراه با نارسایی بسیار خفیف می باشد)
    بعد اکوم رو نگاه کردم آخرش نوشته بود
    MVP
    Mild mr
    NOC
    دو تا دیگه هم نوشته بود NII ,NIR جلوشون علامت تیک زده بود
    از تمام دوستان عزیز خواهش دارم میخوام بدونم احتمال معاف دائم هست یا خدمات غیر رزمی ممنونم
    سوال دیگم معاف از رزم با خدمات غیر رزمی چیه؟
    آخه توی قوانین معافیت برای دریچه زده خدمات غیر رزمی اما بعضی از قسمتا رو زده معاف از رزم؟
    با تشکر از تمام دوستان

پرولاپس به تنهایی معاف از رزمه ولی اگه همراه با نا رسایی باشه دائمه البته اگه خفیف باشه بر میگرده به نظره کمیسیون پزشکی که اونا چه نظری بدن اونم 50 50 است معاف از رزم یعنی توی خدمت رژه و میدون تیر و پست نمیدی ولی مراحل تئوری رزمی رو یاد میگیری خدمات غیر رزمی همونارم لازم نیست یاد بگیری البته معاف از رزم و خدمات غیر رزمی و سرباز معمولی زیاذ فرقی نداره چون اونطوری که من شنیدم اونجا میگن اگه معاف نشدی پس میتونی خدمت کنی البته بستگی به محل خدمت داره در کل تفاوتشون اینه که اگه جنگ بشه معاف از رزمو و میبرن خط مقدم فقط برای پشتیبانی نیروها ولی خدمات غیر رزمی رو نه

سلام.من MILD MVP و MILD TR دارم به نظر شما میتونم معافی بگیرم و دیگه اینکه من دانشجو ام.آیا تو قوانین جدید حین تحصیل میشه اقدام کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)