صفحه 52 از 62 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

سلام. دوستان من معمولا فشارم روی 14 و 9 هست و در فرم مربوط به معاینه نوشته بودم فشار خون دارم و قرص میخورم. ولی شانسی اونروز فشارم روی 12 و 8 بود. به هرحال دکتر نوشت اظهار فشار خون.....

الان هفته بعد قراره برم کمسیون پزشکی. اونجا روالش چجوریه؟ به نظرتون باز اگه اونجا ادعا کنم که قرص میخورم، و فشارمم بگیرن ببینن مثلا همون 14 و 9 هست، آیا همونجا معاف از رزم نوشته میشه یا باز کارای اداریش و الافیش بیشتر میشه و بهتره که اصلا بگم چیزیم نیست؟ نظرتون چیه؟ معاف از رزمی برام مطلوب تره

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. دوستان من معمولا فشارم روی 14 و 9 هست و در فرم مربوط به معاینه نوشته بودم فشار خون دارم و قرص میخورم. ولی شانسی اونروز فشارم روی 12 و 8 بود. به هرحال دکتر نوشت اظهار فشار خون.....

الان هفته بعد قراره برم کمسیون پزشکی. اونجا روالش چجوریه؟ به نظرتون باز اگه اونجا ادعا کنم که قرص میخورم، و فشارمم بگیرن ببینن مثلا همون 14 و 9 هست، آیا همونجا معاف از رزم نوشته میشه یا باز کارای اداریش و الافیش بیشتر میشه و بهتره که اصلا بگم چیزیم نیست؟ نظرتون چیه؟ معاف از رزمی برام مطلوب تره
    سلام
    برای معافیت در ارتباط با فشار خون شما 72 ساعت باید در بیمارستان تحت نظر باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    سلام
    برای معافیت در ارتباط با فشار خون شما 72 ساعت باید در بیمارستان تحت نظر باشید.
    واقعا؟ من قوانین رو میخوندم فشار بالای 16 رو نوشته بودی 72 ساعت بستری اینا داره اگه اثبات بشه معاف دایم میشه. آخه معاف از رزم چیز خاصی نیست که اینقد بخوان وسواس نشون بدن جماعتو الاف کنن. مطمئن هستید فشار 14-9 بستری شدن داره؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

واقعا؟ من قوانین رو میخوندم فشار بالای 16 رو نوشته بودی 72 ساعت بستری اینا داره اگه اثبات بشه معاف دایم میشه. آخه معاف از رزم چیز خاصی نیست که اینقد بخوان وسواس نشون بدن جماعتو الاف کنن. مطمئن هستید فشار 14-9 بستری شدن داره؟

آخه بیماری های این مدلی رو که نمیشه اثبات کرد .. باید یه جوری بفهمن که راس میگی یا نه ؟ برا همین بستری میکنن
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

من میخواستم قبل از خرج کردن، یه چکاپ پیش دکتر معتمد نظام وظیفه تو مطب خودش برم.. لیست دکترای معتمد قلب رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

تو تهران بیمارستان های نظام وظیفه کدوماست؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmufc نمایش پست ها
    من میخواستم قبل از خرج کردن، یه چکاپ پیش دکتر معتمد نظام وظیفه تو مطب خودش برم.. لیست دکترای معتمد قلب رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

تو تهران بیمارستان های نظام وظیفه کدوماست؟
    یه سر برو بیمارستان نظام ..
    مربوط به بخشی و بیماری که کار داری معمولا روز خاصی دارن که توی وایت برد برنامه رو نوشتن ...
    اول چک کن مثلا شنبه ها داخلی ... یکشنبه چشم دوشنبه ارتوپدی و ...
    لیستشون هس دکترهاشم نوشته ...
    یه سرچ کوچولو بزنی آدرس مطب اون دکترارو پیدا میکنی .

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    آخه بیماری های این مدلی رو که نمیشه اثبات کرد .. باید یه جوری بفهمن که راس میگی یا نه ؟ برا همین بستری میکنن
    بنظرتون اگه اینو اصلا بیخیال شم و روی حساسیت فصلی و خارش پوستی و کبد چرب اینا مانور بدم بهتر نیست؟ بگم اصلا فشار خونم 13 و 8.5 هست این مورد رو بیخیال شن چون الان فارغ التحصیلم و دفترچه بیمه فعلا برام کارایی نداره و سه روز بیمارستان و یا تست های دیگه ای که میخوان ازم بگیرن تا ببینن سالمم یا نه، هزینه داره دیگه، نه؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

بنظرتون اگه اینو اصلا بیخیال شم و روی حساسیت فصلی و خارش پوستی و کبد چرب اینا مانور بدم بهتر نیست؟ بگم اصلا فشار خونم 13 و 8.5 هست این مورد رو بیخیال شن چون الان فارغ التحصیلم و دفترچه بیمه فعلا برام کارایی نداره و سه روز بیمارستان و یا تست های دیگه ای که میخوان ازم بگیرن تا ببینن سالمم یا نه، هزینه داره دیگه، نه؟
    بله هزینه داره ... اما زیاد نیس .
    فوقش دوروز بستری میشی دیگ چیزی نیس که ...
    عزیزم من نزدیک 8میلیون هزینه دوا و درمون کردم تا معافی گرفتم مفتی میخوای معافی بگیری؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    بله هزینه داره ... اما زیاد نیس .
    فوقش دوروز بستری میشی دیگ چیزی نیس که ...
    عزیزم من نزدیک 8میلیون هزینه دوا و درمون کردم تا معافی گرفتم مفتی میخوای معافی بگیری؟؟؟
    اقا امروز دکتر فشارمو گرفت ۱۴-۱۰ بود. گفت بستری نیازه دو تومن پولش میشه. گفتم ندارم من این پولو. پایینش داخل پرانتز نوشت تمایل به بستری ندارد. الان چی میشه در کمسیون چه تصمیمی میگیرن?
    بستری شدن ضروریه? اگه امضا و انگشت بزنم که عواقبشو خودم قبول میکنم هر اتفاقی بیفته, قبول میکنن که بستری نشم?
    من اصلا معافی نمیخوام که. واسه معاف از رزم میخواستم تیری در تاریکی بندازم که غلط کردم کلا.
    با مسعولیت خودم قبول میکنم برم خدمت عادی. قبول میکنن?

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

اقا امروز دکتر فشارمو گرفت ۱۴-۱۰ بود. گفت بستری نیازه دو تومن پولش میشه. گفتم ندارم من این پولو. پایینش داخل پرانتز نوشت تمایل به بستری ندارد. الان چی میشه در کمسیون چه تصمیمی میگیرن?
    بستری شدن ضروریه? اگه امضا و انگشت بزنم که عواقبشو خودم قبول میکنم هر اتفاقی بیفته, قبول میکنن که بستری نشم?
    من اصلا معافی نمیخوام که. واسه معاف از رزم میخواستم تیری در تاریکی بندازم که غلط کردم کلا.
    با مسعولیت خودم قبول میکنم برم خدمت عادی. قبول میکنن?
    وقتی نوشته تمایل به بستری ندارد ... به احتمال زیاد همون لغو پروسه میشه .
    و همون عادی میری خدمت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)