صفحه 56 از 62 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

سلام دوستان خواهشا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    من قفسه صدریم سمت راست برامدگی داره توی قوانین بخش قفسه صدری زده درصورت پایین بودن ای اف قلب کم تر از 50 معاف دایم من تا میدوام نفسم بند میاد نمیتونم فعالیت داشته باشم زندگی روزمره خودم دچار مشکل شده اصلا توی یدونه اکو هم ای افم پایین بوده و قلبم درد میگیره طوری که باید درجا بشینم یعنی واقعا مشکل قلبی دارم ، اقدام کردم به دکتر اولی که پلیس +10 معرفی کرد اینارو گفتم زد قفسه صدری رفتم دکتر ریه منو معاینه کرد تست تنفسم گرفت ولی اصلا قلبمو معاینه نکرد میگن باید پزشک اولیه برات میزد قلب الان من چکار کنم با این حساب کمسیون ردم میکنه من مشکلم قفسه سینه و قلب بود نمیدونم چکار کنم کمکم کنید توی بیماری های قلبی چیزی ندیدم که به قفسه سینه مربوط باشه . ممنون از راهنماییاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mooli2 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهشا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    من قفسه صدریم سمت راست برامدگی داره توی قوانین بخش قفسه صدری زده درصورت پایین بودن ای اف قلب کم تر از 50 معاف دایم من تا میدوام نفسم بند میاد نمیتونم فعالیت داشته باشم زندگی روزمره خودم دچار مشکل شده اصلا توی یدونه اکو هم ای افم پایین بوده و قلبم درد میگیره طوری که باید درجا بشینم یعنی واقعا مشکل قلبی دارم ، اقدام کردم به دکتر اولی که پلیس +10 معرفی کرد اینارو گفتم زد قفسه صدری رفتم دکتر ریه منو معاینه کرد تست تنفسم گرفت ولی اصلا قلبمو معاینه نکرد میگن باید پزشک اولیه برات میزد قلب الان من چکار کنم با این حساب کمسیون ردم میکنه من مشکلم قفسه سینه و قلب بود نمیدونم چکار کنم کمکم کنید توی بیماری های قلبی چیزی ندیدم که به قفسه سینه مربوط باشه . ممنون از راهنماییاتون
    شما باید برای بیماری های مادرزادی قلب اقدام میکردی
    عیبی نداره شما ابتدا به صورت ازاد برو بیمارستان اکو انجام بده اگر نارسایی قلبی و ای اف کمتر از 50 داشتی روند این معافیتت تموم شد مجدد میری پلیس+10 پرونده برای بیماری قلبی تشکیل میدی و از اول رند معافیت اجرا میشه ولی اگر تو اکوت چیز مهمی معلوم نشد بهتره بری خدمت حین خدمت بری بهداری و اعلام مشکل کنی و اگر تشخیص بدن اونجا معافت میکنن

Junior Member

مورد بعدی مدرک تحصیلیتون هست و اینکه بعضا برامدگی قفسه صدری شامل معافیت نمیشه
    شما باید نارسایی دریچه قلبی داشته باشین یا سابقه سکته تا ای اف قلب بیاد زیر حد نرمال و شامل معافیت بشه،حتی اگر ای اف 50 باشه فقط 6 ماه معاف موقت میدن

Junior Member

ممنون بابات راهنماي

سلام دوستان میخوام مراحلی که تا الان دنبال کردم بنویسم شاید به دردتون بخوره
    توی آموزشی (1397/02/27)قلبم بشدت درد میکرد واس همین برگه اعزام گرفتم رفتم بیمارستان 502 ارتش،اکو و نوار قلب گرفتم دکتر گف سالمی ولی اصرار کردم و برام آزمایش اسکن هسته ای قلب نوشت تا انجامش بدم، جواب اون آزمایش هم نشون میداد که سالمم.
    97/09/16 دوباره رفتم بیمارستان 502 پیش خانوم دکتر نبوی، اکو با تزریق ازم گرفت گفتش که قلبت سوراخ بین دهلیزی یا همون ASD داره و گف برم بیمارستان بقیه الله که سی تی آنژیوگرافی انجام بدم، جواب اونم گرفتم که نشون میداد پل عضلانی یا همون Muscle bridge دارم! مثلا دکتر قبلی گف سالمم!!! دکتر نبوی گف به احتمال زیاد معافم و گف برم شورا، رفتم نوبت شورا گرفتم واس تاریخ 97/09/22 بهم نوبت دادن، روز شورا دکتر یونس قلیچ که پزشک شوراست مدارکمو دید و گفت سی تی آنژیوگرافی قبول نیس خودم باید آنژیوت کنم تا مطمئن بشم!!! منم که چاره ای نداشتم رفتم واس آنژیوگرافی نوبت گرفتم، 1397/09/24 دکتر قلیچ آنژیو رو انجام داد و مشکلمو تایید کرد( همون پل عضلانیو). فرداش دوباره رفتم نوبت شورا گرفتم. روز شورا (97/10/06) دکتر قلیچ مدارکمو تایید کرد و گف معافم و بهم 30 روز استراحت داد که بعد از 30 روز برم شورای عالی. 97/11/13 رفتم شورای عالی پزشکی گفتن هنو پروندم نیومده. فعلا منتظرم ببینم ادامش چی میشه!
    راسی شاید سوال براتون پیش بیاد مدرکم لیسانسه

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید، دقیقا چن روز بعد از شورای پزشکی باید برم شورای عالی؟ آخه هرچی زنگ میزنم کسی گوشیو جواب نمیده، منم رام دوره نمیتونم برم، لطفا اگه کسی رفته شورای عالی راهنماییم کنه

Junior Member

gسلام من از طریق دوره اموزشی معرفی شدم به کمیسون برای مشکل قلبی و اینطور که خو م خوندم و مطالعه کردم ازمایش اکو رو معافیت بهم میخوره ولی معاف نشدم و فقط معاف از رزم بهم خورده تو این روز ها میخوام برم اعتراض کنم
    به نظر شما چه کار انجام بدم که دوباراه معافیت از رزم بهم نزنن و با معافیت ام موافقت کنن
    یه نکته دیگری هم ک هست اینه که اصلا جلسه شورایی و دکتری نبود فقط نتیجه رو با پاکت از دکتر گرفتم رفتم به اداره دادم بعد چند روز گفتن نتیجه امادس و بیا بگیر ... منم رفتم گرفتم دیدم نوشتن معاف از رزم ....اینم بگم که سرباز سپاه هستم اگه کمکی میکنه
    و تا یک ماه دیگه مهلت ندارم و گفتن که یک ماه دیگه بیاد بری پادگان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ericmorne نمایش پست ها
    gسلام من از طریق دوره اموزشی معرفی شدم به کمیسون برای مشکل قلبی و اینطور که خو م خوندم و مطالعه کردم ازمایش اکو رو معافیت بهم میخوره ولی معاف نشدم و فقط معاف از رزم بهم خورده تو این روز ها میخوام برم اعتراض کنم
    به نظر شما چه کار انجام بدم که دوباراه معافیت از رزم بهم نزنن و با معافیت ام موافقت کنن
    یه نکته دیگری هم ک هست اینه که اصلا جلسه شورایی و دکتری نبود فقط نتیجه رو با پاکت از دکتر گرفتم رفتم به اداره دادم بعد چند روز گفتن نتیجه امادس و بیا بگیر ... منم رفتم گرفتم دیدم نوشتن معاف از رزم ....اینم بگم که سرباز سپاه هستم اگه کمکی میکنه
    و تا یک ماه دیگه مهلت ندارم و گفتن که یک ماه دیگه بیاد بری پادگان
    مدرک تحصیلیت چیه و تو اکو چی نوشته بود که میگی معافی ولی معاف از رزم کردن؟

Junior Member

http://uupload.ir/files/kd9g_new_doc_2019-02-12_1.jpg
    این عکس ازمایشم
    در نامه هم دکتر نوشته MVP تیپیک دارد همراه با MR +1-2
    مدرک تحصیلی ام دیپلمه
    تو اکو بحاطر این که برای M-R بازه تایین کرده شاید مشکل خورده ولی من که اومدم خوندم نوشته بودن که MR بالای یک معافیت میخوره ...
    البته با دکتر هم مشورت کردم اون گفته که برو یه دکتر دیگه رو ببین و یه اک. دیگه بده اگه مغایرت داشت بهشون اعتراض کن
    و گفت برای این که جلسه دعوتت نکردن هم میتونی شکایت کنی ...
    البته دکترش گفت قبلا بوده و از الان خبر نداره میگه شاید عوض شده باشه ...

Junior Member

طبق این اکو همون معاف از رزمی،میترال رو برات زده کمتر از یک مساوی مثبت احتمالا منظورش خیلی خفیف بوده یا همون تریویال که طبق ایین نامه معاف از رزم
    تی ار هم که تک پلاس هست و اونم معاف از رزمه باز
    بایداکو دیگه بدی ببینی اگر باز همین سطحه همین معاف از رزمی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)