صفحه 57 از 62 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 615

موضوع: بیماری های مربوط به قلب و عروق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به قلب و عروق

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0016 نمایش پست ها
    طبق این اکو همون معاف از رزمی،میترال رو برات زده کمتر از یک مساوی مثبت احتمالا منظورش خیلی خفیف بوده یا همون تریویال که طبق ایین نامه معاف از رزم
    تی ار هم که تک پلاس هست و اونم معاف از رزمه باز
    بایداکو دیگه بدی ببینی اگر باز همین سطحه همین معاف از رزمی
    سلام ممنون از راهنمایی ولی رفتم دکتر گفت بازده 1تا 2 مثبت زده برام .... شما چطوری میخونی کمتر از یک مساوی مثبت میشه توضیح بدین متوجه بشم ...
    الان میخواهم اعتراض بزنم باید کدوم اداره برم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ericmorne نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی ولی رفتم دکتر گفت بازده 1تا 2 مثبت زده برام .... شما چطوری میخونی کمتر از یک مساوی مثبت میشه توضیح بدین متوجه بشم ...
    الان میخواهم اعتراض بزنم باید کدوم اداره برم ؟
    بالای مهر درمانگاه رو ببین نوشته ام ار 1- =+
    اگر شدید بود مینوشت mr++

Junior Member

اعتراض هم از تو یگان نمیدونم چطوره ولی حالت عادی 10 روز بعد کمیسیون نامه مینویسی که اعتراض داری میبری پلیس +10 برات اسکن میکنه و اعتراض ثبت میکنه

Junior Member

سلام
    من امروز رفتم پیش دکتری که تو کمسیون هست و ازمایش رو بهش نشون دادم و صحبت کردم یکسری اطلاعات گرفتم که به درد اینده کسی بیاد اینجا سر بزنه شتید بخوره اول این که اگه مثل من اعزام شدید باید برید به همون یگان مربوطه اعتراض کنید یا اقدام کنید برای معافیت پزشکی و اما بعدی که امیدوارم درست نباشه به من گفت تو معافی ولی با قانون قدیمی ....
    و گفت که ایین نامه جدید اومده و سخت تر شده گفت که به رماتیسمی ها میدن ...
    البته من ایین نامه ای که خونده بودم روی سایت ناجا بود بهش گفتم که روی سایت هم هست ولی قبول نکرد و گفت عوض شده تلاش هم نکن که نمیشه ! چون خودش هم تو کمیشون بود گفت اینا زیر دست خودمونه و ادامه ماجرا ....
    کسی میتونی راهنمایی کنه ؟ یعنی دیگه کاریش نمیشه کرد ؟
    من که درد دارم و در حالت عادی به راحتب نمیتونم کار هایی رو بکنم و وقتی قلبم میگیره میشینم یا دراز میکشم تا دردش کم بشه نمیدونم با چه منطقی این کار رو کردن که من معافیت بهم تعلق نمیگره !
    بازم اگه راهنمایی دارین بگین ...

اقای ali0016 داری اشتباه میخونی دکتر امروز هم تایید کرد اونی که من میگم و گفت قبلا معاف میکردن اینطوری که دکتر گفت چهار سال پیش دیگه راست دروغش رو نمیدونم

بازهم شاید ،اگر تونستم کاری بکنم اینجا میفرستم تا آینده کسی خواست استفاده کنه ...
    ویرایش توسط ericmorne : February 16th, 2019 در ساعت 12:56 PM

سلام
    من امروز رفتم پیش دکتری که تو کمسیون هست و ازمایش رو بهش نشون دادم و صحبت کردم یکسری اطلاعات گرفتم که به درد اینده کسی بیاد اینجا سر بزنه شتید بخوره اول این که اگه مثل من اعزام شدید باید برید به همون یگان مربوطه اعتراض کنید یا اقدام کنید برای معافیت پزشکی و اما بعدی که امیدوارم درست نباشه به من گفت تو معافی ولی با قانون قدیمی ....
    و گفت که ایین نامه جدید اومده و سخت تر شده گفت که به رماتیسمی ها میدن ...
    البته من ایین نامه ای که خونده بودم روی سایت ناجا بود بهش گفتم که روی سایت هم هست ولی قبول نکرد و گفت عوض شده تلاش هم نکن که نمیشه ! چون خودش هم تو کمیشون بود گفت اینا زیر دست خودمونه و ادامه ماجرا ....
    کسی میتونی راهنمایی کنه ؟ یعنی دیگه کاریش نمیشه کرد ؟
    من که درد دارم و در حالت عادی به راحتب نمیتونم کار هایی رو بکنم و وقتی قلبم میگیره میشینم یا دراز میکشم تا دردش کم بشه نمیدونم با چه منطقی این کار رو کردن که من معافیت بهم تعلق نمیگره !
    بازم اگه راهنمایی دارین بگین ...

اقای ali0016 داری اشتباه میخونی دکتر امروز هم تایید کرد اونی که من میگم و گفت قبلا معاف میکردن اینطوری که دکتر گفت چهار سال پیش دیگه راست دروغش رو نمیدونم

بازهم شاید ،اگر تونستم کاری بکنم اینجا میفرستم تا آینده کسی خواست استفاده کنه ...
    سلام
    بیماری های قلبی جدی معافیت داره نه اینا که هرکسی یه اکو بگیره براش تیک میزنن!!! دکتر درست گفته فقط موارد جدی با تشخیص خودشون معاف میشه...

Junior Member

سلام
    بهم گفتن تا سه ماه اینده نمیتونی اعتراض کنی به جواب کمیسیون و الان با نامه معاف ار رزم چند هفته اینده باید برم پادگان اموزشی
    راه دیگری نداره ؟ اینجوری که بهم گفتن باید برم اونحا دوباره نامه بگیرم اگر بدن ...
    من درد شانه هم دارم یکسال پیش رفتم دکتر گفت یکی از عظلات شونه ات پاره شده به مرور زمان خوب میشه برای این مسئله هم میتونم اقدام کنم ؟ معافیت میتونم بگیرم ؟
    درد مفاصل هم هست دکتر گفته عصیی هست و برای قلب ممکنه باشه راهنمایی میتونید بکنید امکان داره بذای این بتونم معافیت بگیرم؟

سلام
    بهم گفتن تا سه ماه اینده نمیتونی اعتراض کنی به جواب کمیسیون و الان با نامه معاف ار رزم چند هفته اینده باید برم پادگان اموزشی
    راه دیگری نداره ؟ اینجوری که بهم گفتن باید برم اونحا دوباره نامه بگیرم اگر بدن ...
    من درد شانه هم دارم یکسال پیش رفتم دکتر گفت یکی از عظلات شونه ات پاره شده به مرور زمان خوب میشه برای این مسئله هم میتونم اقدام کنم ؟ معافیت میتونم بگیرم ؟
    درد مفاصل هم هست دکتر گفته عصیی هست و برای قلب ممکنه باشه راهنمایی میتونید بکنید امکان داره بذای این بتونم معافیت بگیرم؟
    شما بعد از رای شورای پزشکی 10 روز فرصت اعتراض داری بیخود گفتن تا 3 ماه نمیتونی اعتراض کنی... این مشکل شانه هم خیر معافی نداره.

Junior Member

با توجه به بخش شانزده
    بند 9:
    شانه منجمد ، پارگي روتاتوركاف و يا پري آرتريتها ي شانه : معاف دائم
    گفتم شاید بشه چند تا از علامت هاش رو دارم ...

من رفتم کمسیون یگان سپاه هر چی به منشی گفتم گغت راه نداره باید سه ماه بگذره با مسئول اونحا هم صحبت کردم گفت برو سه ماه دیگه بیا تا رسیدگی کنیم ...
    الان شما میگی بیخود گفتن خب من چی بهشون بگم وقتی قبول نمیکنن ...
    برم اداره نظام وظیفه ؟
    البته جالبه مکرکز سپاه روزی که بهم نتیجه رو داد گفت میتونی بری همونجا شکایت کنی ولی نشد

با توجه به بخش شانزده
    بند 9:
    شانه منجمد ، پارگي روتاتوركاف و يا پري آرتريتها ي شانه : معاف دائم
    گفتم شاید بشه چند تا از علامت هاش رو دارم ...

من رفتم کمسیون یگان سپاه هر چی به منشی گفتم گغت راه نداره باید سه ماه بگذره با مسئول اونحا هم صحبت کردم گفت برو سه ماه دیگه بیا تا رسیدگی کنیم ...
    الان شما میگی بیخود گفتن خب من چی بهشون بگم وقتی قبول نمیکنن ...
    برم اداره نظام وظیفه ؟
    البته جالبه مکرکز سپاه روزی که بهم نتیجه رو داد گفت میتونی بری همونجا شکایت کنی ولی نشد
    شما الان حین خدمت اقدام کردی؟ اگر اینطوره قوانین اعتراض حین خدمت رو نمیدونم... ولی در حالت قبل از اعزام فرصت اعتراض 10 روزه است. در مورد شانه هم این پارگی طبق بندی که گذاشتید و مدرک زیر لیسانس باشه بله معافی داره...

Junior Member

امروز مجدد رفتم بیمارستان امام رضا اکو شدم
    نتیجه tr modrate
    Mr mild
    Pap 35
    Ef60
    احتمالا شورای عالیم بیوفته بعد عید دیگه نمیدونم چه اشی برامون میخواهن بپزن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)