صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 120

موضوع: كم هزينه ترين كشور اروپايي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

پیش فرض پاسخ : كم هزينه ترين كشور اروپايي

بی شک بوسنی و صربستان و بلغارستان جز ارزونترین کشورهای اروپان !
    چه از لحاظ شهریه چه زندگی !
    صربستانرو که خودم به عینه دیدم و حس کردم ارزونیشو در قیاس به غرب اروپا مثل هلند

هر چند از ازمیر و انکارا و صد البته استانبول در کشور همسایه ترکیه هم نباید غافل شد !

دوستان یک سوال ، اروپا از دید منی که نرفتم و فقط فیلم یا از تو یوتیوب دیدم یه جورایی حالت قدیمی با خیابونای تنگ و تاریکه! آیا واقعا این حالت درسته؟ در قیاس با امریکا و استرالیا یا کانادا دارم میگم،

اگر اینجوریه واقعا کدوم کشور کلا کمتر اینجوریه ؟!

بحث حول و حوش 2 سال یا شایدم بیشتر زندگیه کم نیست، (دکتری رو یه 2 سال بخونم وسطش برم امریکا)

نمی خوام یک کشور برم بعدش بگم چرا اینجا اومدم!!

کلا یه جایی می خوام برم مردمش شاد باشن و از اونجایی که نمی خوام زبان دیگه ای بجز انگلیسی یاد بگیرم ، اون کشور یا دانشگاه گیر نباشه سر زبانش،

من حیث المجموع کدوم کشور به امریکا نزدیک تره ؟

در ضمن آیلتس 6 دارم و پولی تا سالی 100 تا مشکلی نداره

سلام
    دوستان برای یه سفر تفریحی بدون خرید و معمول برای ایتالیا و المان 5 روز چند یورو لازم هست که باخودم ببرم .

مثلا 1000 یورو کافیه ؟
    دلار بدرد میخوره کلا یا بصرفه نیست ؟

ممنون

اگه برای رفت آمد از نقلیه عمومی استفاده کنی و هتل ارزون هم بری سفرت هزینه زیاد نمیبره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کم هزینه ترین کشور اروپایی برای ادامه ی تحصیل برای مستر2012 کدام است ؟

اینکه اشاره کردید فرانسه دانشگاه دولتی انگلیسی زبان داره ک رایگان هستند احیانا اطلاعاتی راجبش دارید ؟ سایتی /لینکی .. راجب اقامت بعد اتمام تحصیلات چطوره هس فرانسه ؟ سختگیریها خیلی زیادن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کم هزینه ترین کشور اروپایی برای ادامه ی تحصیل برای مستر2012 کدام است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    به نظر من فرانسه و آلمان مناسب ترین گزینه ها هستن از لحاظ خرج و مخارج! مثلا در فرانسه دانشگاه های دولتی رایگان هستن و جدای از این دولت کمک های بسیار زیادی به دانشجو ها میکنه. مثلا کمک هزینه اجاره خونه که فوق العادس و شاید هزینه خونه رو نصف کنه. به غیر از این مورد، دانشگاه های معروف فرانسه فقط در پاریس هم نیستند و می تونید توی شهر کوچیکتر و داننشجویی که هزینش خیلی کمتره براحتی درس بخونید. و نکته مهمتر اینکه امکان تحصیل به زبون انگلیسی هم وجود داره، هرچند بهتره تا حدودی با زبان فرانسه آشنا باشید.
    اینکه اشاره کردید فرانسه دانشگاه دولتی رایگان انگلیسی زبان داره احیانا اطلاعاتی راجبش دارید؟ (سایت ...) راجب اقامت بعد تحصیلات چطور؟ سختگیری میکنن زیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

من کارشناسی نرم افزار دارم
    و قصد ادامه تحصیل ندارم ، کارم در زمینه وب بسیارعالی هست ولی سرمایه ای بیشتر از 50 میلیون ندارم !
    کدوم کشور می تونم برم و شرکت تاسیس کنم در زمینه وب و طراحی وب و اصولا جوابگو هست اینطور مسایل در اروپا یا نه
    فقط هم اروپا و یک کشور درجه دوس دارم برم اگه قرار باشه از ایران برم
    اگر کسی از دوستان بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام من دانشجوی سال چهارم رشته ی متالورژی صنعتی هستم میخاستم بدونم من با معدل ۱۵.۵ و سطح زبان عالی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کدوم کشور و کدوم دانشگاهو انتخاب کنم بهتره؟و در نظر داشته باشید که من از نظر مالی نمیتونم هزینه های بالا بپردازم.ممنون میشم اگه جواب بدید, خیلی وقته دارم میگردم تازه سایت شمارو پیدا کردم و به نظرم برای سوالات من عالیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - software

سلام

می خواستم بپرسم در شرایط فعلی گرفتن پذیرش در رشته کامپیوتر برای مقطع ارشد یا دکتری با رزومه متوسط در اروپا راحت تر هست یا کانادا و یا آمریکا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسى عمران دانشكده فنى دانشگاه اروميه

نقل قول نوشته اصلی توسط TimeCapsule نمایش پست ها
    دوستان یک سوال ، اروپا از دید منی که نرفتم و فقط فیلم یا از تو یوتیوب دیدم یه جورایی حالت قدیمی با خیابونای تنگ و تاریکه! آیا واقعا این حالت درسته؟ در قیاس با امریکا و استرالیا یا کانادا دارم میگم،

اگر اینجوریه واقعا کدوم کشور کلا کمتر اینجوریه ؟!

بحث حول و حوش 2 سال یا شایدم بیشتر زندگیه کم نیست، (دکتری رو یه 2 سال بخونم وسطش برم امریکا)

نمی خوام یک کشور برم بعدش بگم چرا اینجا اومدم!!

کلا یه جایی می خوام برم مردمش شاد باشن و از اونجایی که نمی خوام زبان دیگه ای بجز انگلیسی یاد بگیرم ، اون کشور یا دانشگاه گیر نباشه سر زبانش،

من حیث المجموع کدوم کشور به امریکا نزدیک تره ؟

در ضمن آیلتس 6 دارم و پولی تا سالی 100 تا مشکلی نداره
    سلام،عليرغم اينكه اين پست قديمى شده ولى خيلى جالب هست،من خيلى كنجكاوم اين دوست عزيزمون كه حتما از اون موقع به بعد اروپا رو از نزديك ديده اند تجربه خودشان را اروپاى واقعى بنويسند. ولى تو متن پست ايشان يك نكته اى هست كه به نظرم به سادگى مى شه جواب داد مطمئن باشيد شادى انسانها ربطى به خيابانهاى تنگ نداره!