صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 120

موضوع: كم هزينه ترين كشور اروپايي

پیش فرض پاسخ : كم هزينه ترين كشور اروپايي

لطفا 5 تا از ارزانترین کشور های شینگن و بگین بابا تارعنکبوت بست این تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط TimeCapsule نمایش پست ها
    دوستان یک سوال ، اروپا از دید منی که نرفتم و فقط فیلم یا از تو یوتیوب دیدم یه جورایی حالت قدیمی با خیابونای تنگ و تاریکه! آیا واقعا این حالت درسته؟ در قیاس با امریکا و استرالیا یا کانادا دارم میگم،

اگر اینجوریه واقعا کدوم کشور کلا کمتر اینجوریه ؟!

بحث حول و حوش 2 سال یا شایدم بیشتر زندگیه کم نیست، (دکتری رو یه 2 سال بخونم وسطش برم امریکا)

نمی خوام یک کشور برم بعدش بگم چرا اینجا اومدم!!

کلا یه جایی می خوام برم مردمش شاد باشن و از اونجایی که نمی خوام زبان دیگه ای بجز انگلیسی یاد بگیرم ، اون کشور یا دانشگاه گیر نباشه سر زبانش،

من حیث المجموع کدوم کشور به امریکا نزدیک تره ؟

در ضمن آیلتس 6 دارم و پولی تا سالی 100 تا مشکلی نداره
    همچین کشوری تو اروپا نداریم. با انگلیسی داخل دانشگاه مشکلی نداره. بیرون دانشگاه هم میشه زنده موند. همین. به زندگی اجتماعی فکر نکن کلا. برای کار پیدا کردن هم بدون زبان اون کشور اکثر فرصت های شغلی رو از دست میدی. چون حتی با مدرک دکتری که استخدام بشی تو شرکت های بزرگ که مشکل زبان ندارند باز هم ترجیح اینه که ارتباطات روزمره به زبان محلی باشه. هر کجای اروپا که باشی دیر یا زود باید زبان اون کشور رو یاد بگیری. میشه به تاخییر انداخت ولی نمیشه از زیرش در رفت. هلندی ها وضع انگلیسی شون بهتره از بقیه است. البته خود انگلیس رو اگه در نظر نگیریم. در مورد قدیمی بودن و این چیزا بستگی به شهرش داره. همه جا اتوبان کشی نیست به آمریکا یا کانادا و استرالیا. یه سری شهرهای مدرن به سبک غربی هست ولی اکثر شهرها نسبتا متراکم هستند و عموما خیابون ها معمولی و پر از دوچرخه.

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    لطفا 5 تا از ارزانترین کشور های شینگن و بگین بابا تارعنکبوت بست این تاپیک
    آپدیت جدید نیومده که تاپیک آپدیت بشه. فعلا هزینه ها کما فی السابق هست و تغییری تو وضعیت کشورها ایجاد نشده. هزینه هر کشور هم تو تاپیکش هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedalipanahi نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط TimeCapsule نمایش پست ها
    دوستان یک سوال ، اروپا از دید منی که نرفتم و فقط فیلم یا از تو یوتیوب دیدم یه جورایی حالت قدیمی با خیابونای تنگ و تاریکه! آیا واقعا این حالت درسته؟ در قیاس با امریکا و استرالیا یا کانادا دارم میگم،

اگر اینجوریه واقعا کدوم کشور کلا کمتر اینجوریه ؟!

بحث حول و حوش 2 سال یا شایدم بیشتر زندگیه کم نیست، (دکتری رو یه 2 سال بخونم وسطش برم امریکا)

نمی خوام یک کشور برم بعدش بگم چرا اینجا اومدم!!

کلا یه جایی می خوام برم مردمش شاد باشن و از اونجایی که نمی خوام زبان دیگه ای بجز انگلیسی یاد بگیرم ، اون کشور یا دانشگاه گیر نباشه سر زبانش،

من حیث المجموع کدوم کشور به امریکا نزدیک تره ؟

در ضمن آیلتس 6 دارم و پولی تا سالی 100 تا مشکلی نداره
    سلام،عليرغم اينكه اين پست قديمى شده ولى خيلى جالب هست،من خيلى كنجكاوم اين دوست عزيزمون كه حتما از اون موقع به بعد اروپا رو از نزديك ديده اند تجربه خودشان را اروپاى واقعى بنويسند. ولى تو متن پست ايشان يك نكته اى هست كه به نظرم به سادگى مى شه جواب داد مطمئن باشيد شادى انسانها ربطى به خيابانهاى تنگ نداره!
    به اروپا می گن قاره کهن. بیشتر شهرهای اروپا بخشهای مرکزی و قدیمی دارند که به این شکل تنگ و تاریک هستند. ولی هر کشوری محلات تازه ساز دارد که از لحاظ شهرسازی خوش ساخت هستند. در بعضی کشورها مثل ایتالیا، حجم بافت قدیمی خیلی زیاد است.
    در کل سبک زندگی در اروپا و آمریکا متفاوت است. در اروپا، شما با وسایل حمل و نقل عمومی رفت و آمد می کنید و ماشین و خانه کوچک تری دارید. در آمریکا بدون ماشین لنگ هستی. خانه و خیابانها هم بزرگ هستند.
    مردم شاد دوست داری، باید بروید برزیل.
    کشور نزدیک به آمریکا (از لحاظ سیستم و شکل) دوست دارید، باید بروید کانادا و یا استرالیا.
    در اروپا شاید انگلیس و ایرلند مطابقه معیارهای شما باشند. البته مردم خیلی شادی ندارند، ولی مشکل زبان و سیستم کشور را ندارید.

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

دوستان غیر از آلمان، چه کشورهایی هزینه تحصیل رایگانه؟
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی از کشورهای اروپایی برای دکتری شهریه ای پرداخت نمیشود برای اینکه تحصیل دراین مقطع یک شغل محسوب میشود و تا آنجا که من به خاطر دارم نروژ و فنلاند هنوز برای کارشناسی و ارشد شهریه نمیگیرند.
    البته به این معنی نیست که این دو کشور هزینه زندگی را میپردازند فقط دانشگاهها مجانی هستند.

هلند هم شهریه های تحصیلی کمی برای دانشجویان دکتری که هزینه های تحصیلشان را خودشان میپردازند دارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    دوستان غیر از آلمان، چه کشورهایی هزینه تحصیل رایگانه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member MAHAN7 آواتار ها
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام.
    من در زمینه پابلیک هلث رزومه خیلی قوی دارم و میخوام برا مقطع دکترا اقدام کنم. یه استاد توی شهر بازل سوییس از کارم خوشش اومده ولی چون ۱۹۲۰ فرانک بیشتر فاند نمیده و بازل هم شهر خیلی گرونیه میترسم برم. دنبال یه کشوری هستم که فاند خوب بدن و کشور ارزونی هم باشه، البته فقط از اروپا میخوام. پیشنهاد شما کجاست؟
    اگرر منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

Junior Member aminghasemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Natural Resource-Env. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sib123 نمایش پست ها
    سلام.
    من در زمینه پابلیک هلث رزومه خیلی قوی دارم و میخوام برا مقطع دکترا اقدام کنم. یه استاد توی شهر بازل سوییس از کارم خوشش اومده ولی چون ۱۹۲۰ فرانک بیشتر فاند نمیده و بازل هم شهر خیلی گرونیه میترسم برم. دنبال یه کشوری هستم که فاند خوب بدن و کشور ارزونی هم باشه، البته فقط از اروپا میخوام. پیشنهاد شما کجاست؟
    اگرر منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سلام این نوع بورس شما مثل بورس دولت سوییس است
    میشه بفرمایید آیا از سفارت اقدام کردید یا نه؟؟
    و فرایندش چطور بود؟
    کی جواب دادن؟
    تعداد شرکت کننده چند نفره؟

ایا به همه این بورس رو میدن؟؟

پیش فرض پاسخ : کم هزینه ترین کشور اروپایی برای ادامه ی تحصیل برای مستر2012 کدام است ؟

با سلام
    من لیسانس ارتباطات گرایش روزنامه نگاری و روایط عمومی خوندم و ارشد ارتباطات انصراف دادم به نظرتون کدوم کشور اروپایی برای ادامه تحصیل تو رشته من کم هزینه تر و پذیرش راحت تری داره؟

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112