صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 120

موضوع: كم هزينه ترين كشور اروپايي

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : كم هزينه ترين كشور اروپايي

نقل قول نوشته اصلی توسط ExpertNET نمایش پست ها
    شما بهتره فنلاند رو بهتر مطالعه کنید بعداً اقدام به راهنمایی دیگران کنید دوست گرامی!!!! شما در فنلاند با هزینه ماهی 400 تا ماکس 600 یورو (ارز دانشجویی!!!!!) میتونید زندگی کنید به علاوه اینکه اگه نمره زبان بالا داشته باشید میتونید فاند هم بگیرید!!!

با شرایط فعلی ارز دانشجویی دوست عزیز و هزینه های بسیار متعادل و سطح خوب زندگی در فنلاند این بودجه شما زیاد هم هست برای مستر و اگر به فکر کار پارت تایم هم باشید ÷س انداز هم میکنید !! یه سر به فروم فنلاند بزنید
    دوست عزيز
    بارها در فروم هاي مختلف گفته شده كه هزينه هاي ماهانه بستگي به نوع زندگي شما دارد، كسي بوده با 400 يورو زندگي كرده ولي در حد غذاي روزمره و با دوچرخه اين طرف و اونطرف رفتن(بدون تفريح و بدون هزينه تعمييرات و بدون هزينه تلفن و اينترنت و بدون هزينه لباس هاي گرم براي روزهاي سرد هلسينكي و ......)...كسي هم هست كه با 1000 يورو كم مياره!!!!!
    طبق گزارش سايت معتبر و رسمي http://www.studyinfinland.fi/living_...cost_of_living ، نوشته:
    The average monthly living expenses for a student in Finland are approximately 700-900€.
    لازم به ذكره كه آپديت اين گزارش مربوط به تاريخه: 29.06.2012 هستش.

حالا به نظر ميرسه شما اونجا داري درس ميخوني....قاعدتا بهتر ميتوني به ما اطلاعات بدي.....من هم قصدم كمكه.....اما فكر كنم شما كمي زودقضاوت كردي...................بگذريم.
    اين دوستمون روي اقامت هم تاكيد داشتند، من از قانون اقامت گرفتن فنلاند اطلاعي ندارم ولي ميدونم پاسپورت فنلاندي يكي از با ارزش ترين پاسپورت هاست.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    بنده، اشاره کردم که این 2 کشور خوبه از چندین جهات!! 1- موقعیت شغلی بسیار بالا است 2- شانس گرفتن اقامت و ویزای همراه بسیار بالاست 3- هزینه تحصیلی رایگان 4- رشد اقتصادی این 2 کشور در بحران یورو +2 ارزیابی میشه.
    به هر حال شما می توانید با اون هزینه کنار بیایید. به نظرم نمیشه خیلی زود این 2 کشور رو حذف کرد و به اسلوونی و لیتوانی و لهستان اشاره کرد!!!
    آيلتس جان عزيز ما كه هميشه از نظراتت استفاده ميكنيم.
    من نگفتم حذف اش كن، گفتم با پول دقيقا 20 تا خيلي اذيت ميشه.....مسلما اگه بتونه كمي وام و قرض بگيره در رفتن به آلمان و اتريش نبايد شك كرد.
    تشكر.
    کربلایم آرزوست...

Member ExpertNET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Mikkeli UAS

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    بارها در فروم هاي مختلف گفته شده كه هزينه هاي ماهانه بستگي به نوع زندگي شما دارد، كسي بوده با 400 يورو زندگي كرده ولي در حد غذاي روزمره و با دوچرخه اين طرف و اونطرف رفتن(بدون تفريح و بدون هزينه تعمييرات و بدون هزينه تلفن و اينترنت و بدون هزينه لباس هاي گرم براي روزهاي سرد هلسينكي و ......)...كسي هم هست كه با 1000 يورو كم مياره!!!!!
    طبق گزارش سايت معتبر و رسمي http://www.studyinfinland.fi/living_...cost_of_living ، نوشته:
    The average monthly living expenses for a student in Finland are approximately 700-900€.
    لازم به ذكره كه آپديت اين گزارش مربوط به تاريخه: 29.06.2012 هستش.

حالا به نظر ميرسه شما اونجا داري درس ميخوني....قاعدتا بهتر ميتوني به ما اطلاعات بدي.....من هم قصدم كمكه.....اما فكر كنم شما كمي زودقضاوت كردي...................بگذريم.
    اين دوستمون روي اقامت هم تاكيد داشتند، من از قانون اقامت گرفتن فنلاند اطلاعي ندارم ولي ميدونم پاسپورت فنلاندي يكي از با ارزش ترين پاسپورت هاست.

شما reference درست دادی و خود سفارت هم ماهی 500 یورو recommend میده اما 400 یورو که گفتم با تفریح و drink متعادل و سبک که فنلاند رایج هست ، اینترت 4Mbps و در کل فنلاند هم مثل همه جای دنیا دانشجوها 50 دصد تخفیف transportation دارن ولی اینقدر شهراشون کوچیک هست که حتی در مواردی میشه پیاده رفت و اومد ،
    قصد توهین نداشتم فقط ناراحت میشم وقتی محکم و قاطع یک نفر رو منع میکنید از پیگیری !!! شما با ارز دانشجویی فعلی که سالانه 12k به شما میدن و اختلاف قیمت بازار که در اصل اگر درست نگاه کنید به نفع دانشجوها هست نه ضررشون! میتونید سالی حدود 3.6k یورو رایگان بدیت بیارید ، حالا اگر حتی 500 یورو هم هزینه حساب کنید میشه حدود 7 ماه از سال رو رایگان دارید ، فاند هم بگیرید که دیگه هیچی!! بیشتر تحقیق کنید هدف این هست که کمک کنیم زود عقب نکشید تا به امید خدا و همت خودتون بتونید زودتر به هدفتون برسین
    شاد و پیروز باشین
    سوالی بود اگر بدونم خوشحال میشم جواب بدم
    If you born poor, its not your fault. But if you die poor, its your fault
    Bill Gates

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    آيلتس جان عزيز ما كه هميشه از نظراتت استفاده ميكنيم.
    من نگفتم حذف اش كن، گفتم با پول دقيقا 20 تا خيلي اذيت ميشه.....مسلما اگه بتونه كمي وام و قرض بگيره در رفتن به آلمان و اتريش نبايد شك كرد.
    تشكر.
    خواهش میکنم احسان عزیز.
    کلاً به نظرم تحصیل و زندگی در اروپا به چرتکه و رقم بر نمیگرده، اون دوستمون هم باید کمی هزینه را بالا در نظر بگیره. به هر حال این 2 کشور با وجود فاکتور هایی که در پست قبلی بیان کردم منطقی به نظر میاد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ExpertNET نمایش پست ها
    شما reference درست دادی و خود سفارت هم ماهی 500 یورو recommend میده اما 400 یورو که گفتم با تفریح و drink متعادل و سبک که فنلاند رایج هست ، اینترت 4Mbps و در کل فنلاند هم مثل همه جای دنیا دانشجوها 50 دصد تخفیف transportation دارن ولی اینقدر شهراشون کوچیک هست که حتی در مواردی میشه پیاده رفت و اومد ،
    قصد توهین نداشتم فقط ناراحت میشم وقتی محکم و قاطع یک نفر رو منع میکنید از پیگیری !!! شما با ارز دانشجویی فعلی که سالانه 12k به شما میدن و اختلاف قیمت بازار که در اصل اگر درست نگاه کنید به نفع دانشجوها هست نه ضررشون! میتونید سالی حدود 3.6k یورو رایگان بدیت بیارید ، حالا اگر حتی 500 یورو هم هزینه حساب کنید میشه حدود 7 ماه از سال رو رایگان دارید ، فاند هم بگیرید که دیگه هیچی!! بیشتر تحقیق کنید هدف این هست که کمک کنیم زود عقب نکشید تا به امید خدا و همت خودتون بتونید زودتر به هدفتون برسین
    شاد و پیروز باشین
    سوالی بود اگر بدونم خوشحال میشم جواب بدم
    اکسپرت جان ما ها همه تحصیل کرده ایم و با منطق صحبت میکنیم...برای همین من به حرفات احترام میذارم و اینو بدون که حرفای تو از گزارشات فلان سایت برای من بیشتر سندیت داره.
    ضمنا خدای نکرده من نخواستم قطع امید بکنم...بابا من خودممم درگیر اپلای برای اولو هستم!!!! ولی خودت میدونی وضعیت اقتصادی رو و شرمندگی پدر و مادرا......من دیگه چیزی نمیگم....
    با احترام
    کربلایم آرزوست...

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط china نمایش پست ها
    نمیدونم معدل شما چنده ولی برای کسی که میخاد فوق بخونه بیشتر کشور ها بورس دارن.
    شما به این نکته هم توجه کن که کشور های اروپایی خوبیشون اینه که اگر زبانشون رو بلد باشی میتونی کار هم پیدا کنی.
    برای کشور های ارزون شما ایتالیا رو از قلم انداختی که کمک هزینه هم میده و شما اگر ایتالیایی بلد باشی میتونی کار های خدماتی پاره وقت هم انجام بدی.
    البته من کشور هایه اسیایی رو هم پیشنهاد میکنم که ارزون تر براتون تموم میشه.
    -------
    ما بعد از گرفتن مدرک در یک کشور اسیایی با معدل بالا برای دکتری میتونید بورس امریکا بشید و ...
    من هم رشتم معماریه با شرایط مشابه دوستمونnattetale .من روی ایتالیا سرچ کردم ولی الان که این کشور دچار بحران اقتصادی شده فکر می کنم شرایط عوض شده تا حدودی. ما هم که تو ایران تورم زیادی داریم دیگه چه شود.الان حسابی گیج شدم.نمی دونم چی کار کنم دیگه!گوشه و کنار از دوستان می شنوم که الان ایتالیا خیلی مشکل داره و امیدی هم به اقامت گرفتن نیست.از اون جایی که می خام انگلیسی اپلای کنم کسی می تونه یک کشور انگلیسی زبان با اعتبار متوسط معرفی کنه؟
    خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Member ExpertNET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Mikkeli UAS

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    من هم رشتم معماریه با شرایط مشابه دوستمونnattetale .من روی ایتالیا سرچ کردم ولی الان که این کشور دچار بحران اقتصادی شده فکر می کنم شرایط عوض شده تا حدودی. ما هم که تو ایران تورم زیادی داریم دیگه چه شود.الان حسابی گیج شدم.نمی دونم چی کار کنم دیگه!گوشه و کنار از دوستان می شنوم که الان ایتالیا خیلی مشکل داره و امیدی هم به اقامت گرفتن نیست.از اون جایی که می خام انگلیسی اپلای کنم کسی می تونه یک کشور انگلیسی زبان با اعتبار متوسط معرفی کنه؟
    خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    دوست عزیز فروم فنلاند رو یه سر بزنید هزینه بسیار پایین هست و احتمال فاند برای مستر هم بالا ، در ضمن لیسانس هم کاملاً رایگان هست !! ویزا بسیار راحت هست
    http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D9%86%D8%AF
    If you born poor, its not your fault. But if you die poor, its your fault
    Bill Gates

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط DSU2 نمایش پست ها
    این که معلومه کم هزینه ترین کشور اروپایی اوکراینه ...
    با شهريه سالانه 3500 يورويي براي مستر!!!!!!! يا هزينه يكساله دوره پادفك!!!
    عزيزم اين كشورهايي كه توي اين تاپيك مورد بحث قرار گرفتند دانشگاهاشون رايگان هستش و ما داريم روي هزينه هاي زندگي بحث ميكنيم.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان.
    من و همسرم متولد 64 هستیم. هر دو لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه یزد، من با معدل 15.11و همسرم 13.2و حدود 50تومن هم سرمایه داریم.
    من مدت 4 ساله که زبان درس میدم و همسرم زده به کار انیمیشن.
    با توجه به شرایط ما, کسی میتونه راهنماییمون کنه بهترین راه مهاجرت برامون چیه؟ چند تا کشورو بررسی کردم. برای تحصیل یا کار یا هرچی. گفتم ببینم کسی یه ایده کلی داره.
    واقعا ازتون ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط africa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم متولد 64 هستیم. هر دو لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه یزد، من با معدل 15.11و همسرم 13.2و حدود 50تومن هم سرمایه داریم.
    من مدت 4 ساله که زبان درس میدم و همسرم زده به کار انیمیشن.
    با توجه به شرایط ما, کسی میتونه راهنماییمون کنه بهترین راه مهاجرت برامون چیه؟ چند تا کشورو بررسی کردم. برای تحصیل یا کار یا هرچی. گفتم ببینم کسی یه ایده کلی داره.
    واقعا ازتون ممنونم
    دوست عزيز شايد اينجا جاي مناسبي براي طرح سوالتان نبود....
    اما شما شرايط خيلي سختي داريد....با توجه به رشته و معدل هايتان...
    كلا من پيشنهاد ميكنم:
    1- تغيير رشته داده و براي ليسانس كشورهاي آلمان و اتريش كه رايگانه اقدام كنيد(مثل مهندسي نرم افزار)
    2- يا سراغ كشورهايي بريد كه نياز به معلم زبان دارند مثلا چين.
    موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...