نقل قول نوشته اصلی توسط mani_wittyboy نمایش پست ها
من اینجا مشکلمو بیان کرده بودم ،ساکن رشت هستم،از طریق بیماری مینیر اقدام به معافیت کردم من تحت درمان دکتر متصدی(جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و رئیس بخش بیمارستان اعلم تهران) من از 2تا دکتر بیمارستان ولی عصر رشت معاینه شدم،در معینه اول دکتر گفت مشکلت چیه گفتم مینیر گفت باید پرونده داشته باشی منم با یه نامه مهروموم شده رفتم دکتر تهرانم یه نامه مهروموم شده آوردم امور درمانو دکترم دید بیماریمو تایید کرد و امروزم دکتر دوم با خوندن نامه بیماریمو تایید کرد به گفته دکتر اول که معینه کرد گفت بیماری مینیرو فقط از روی پرونده های پزشکی میشه فهمید الانم منتظر تماس از نظام وظیفه هستم که برم شورای پزشکی،میخواستم ببینم با این بیماری میتونم معاف بشم؟!(دکتری که معینه اول دفترچه رفته بودم تو بیماری ها خوند گفت بیماری مینیر جز معافیت های دائم هست)
در آیین نامه به طور خاص برای این بیماری (گوش درد مزمن؟) بندی پیدا نکردم ولی طبق بند 1، 2 و 3 از ماده 42 معافیت ها و با توجه به اینکه کاهش شنوایی یکی از علائم این بیماری هست ممکنه معاف بشید که چند و چونش دیگه باید توسط پزشک ها و بر مبنای اعدادی که در بند مذکور هست مشخص بشه. متاسفانه اطلاعات بیشتری از این بیماری ندارم.

* دوست عزیز لطفا سوالتون رو فقط یک بار و در مرتبط‌ترین تاپیک مطرح کنید، پرسشهای تکراری بنا به مقررات تالار حذف خواهند شد.