صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 89 , از مجموع 89

موضوع: بيماريهاي فك و دهان و دندان + گوش و حلق و بيني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي فك و دهان و دندان + گوش و حلق و بيني

ادامه پست قبل

بهنظرتونارزشدارهدانشگاهروانصرافبدموبیفتمدنبالمعافیت؟باتوجهبهاینکهسطحشنواییگوشسمتراستمتقریبامیشهگفتویرانونابودهوعملابرامکاربردینداره. مدرک فعلی بنده کاردانی هستش و تازگی ترم اول کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کردم. میخوام انصراف بدم اگر مطمئن بشم. فقط شک اصلیم برای این تست abr هستش که زیاد متوجه نمیشم ازش

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Behradln نمایش پست ها
    ادامه پست قبل

بهنظرتونارزشدارهدانشگاهروانصرافبدموبیفتمدنبالمعافیت؟باتوجهبهاینکهسطحشنواییگوشسمتراستمتقریبامیشهگفتویرانونابودهوعملابرامکاربردینداره. مدرک فعلی بنده کاردانی هستش و تازگی ترم اول کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کردم. میخوام انصراف بدم اگر مطمئن بشم. فقط شک اصلیم برای این تست abr هستش که زیاد متوجه نمیشم ازش

پستت ناقصه میشه کامل یه جا بزاری ؟؟ تا کمکت کنیم
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

ببخشید من پستو گذاشتم ولی یکیش ارسال شد یکیش گفت میره برای تایید ولی گم شد.چشم دوباره مینویسم میزارم الان

Junior Member

‎با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
    ‎ببخشید یه سوال داشتم

‎بنده با مشخصات زیر که توعکس ها اومده معاف میشم؟
    ‎باتوجه به اینکه قانون معافیت درمورد شنوایی این هستش:

‎كاهش شنوائي يك طرفه بطوري كه معدل آستانه شنوايي هوايي Air conduction در فركانس هاي چهارگانه (500 – 1000-2000-4000) بيش از 80 دسي بل باشد : معاف دائم

‎تبصره1: كاهش شنوائي يكطرفه براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ديپلم و پايين تر اگر در فركانسهاي چهارگانه بين 50 تا 80 دسي بل باشد : معاف از خدمات رزمي
    ‎تبصره 2: كاهش شنوايي بيش از 50 دسي بل تافقدان كامل شنوايي يك طرفه براي دارندگان مدارك تحصيلي كارشناس و بالاتر : معاف از خدمات رزم

‎بنده آزمایشات زیر رو گرفتم

‎در تست شنوایی سنجی تقریبا به میانگین 90رسیده گوش سمت راستم

‎برای اطمینان هم تست abr رو هم گرفتم که به شرح زیره

بهنظرتونارزشدارهدانشگاهرو انصرافبدموبیفتمدنبالمعافی ت؟باتوجهبهاینکهسطحشنواییگ وشسمتراستمتقریبامیشهگفتوی رانونابودهوعملابرامکاربرد ینداره. مدرک فعلی بنده کاردانی هستش و تازگی ترم اول کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد ثبت نام کردم. میخوام انصراف بدم اگر مطمئن بشم. فقط شک اصلیم برای این تست abr هستش که زیاد متوجه نمیشم ازش.ائدیومتریست ها که نظرشون مساعد بود.فقط میترسم برم و قبولم نکنن بفرستنم سربازی!هم از درسم انصراف دادم هم میفتم سربازی/.میشه بازی دوسرباخت.متشکرم

Junior Member

‎با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
    ‎ببخشید یه سوال داشتم

‎بنده با مشخصات زیر که توعکس ها اومده معاف میشم؟
    ‎باتوجه به اینکه قانون معافیت درمورد شنوایی این هستش:

‎كاهش شنوائي يك طرفه بطوري كه معدل آستانه شنوايي هوايي Air conduction در فركانس هاي چهارگانه (500 – 1000-2000-4000) بيش از 80 دسي بل باشد : معاف دائم

‎تبصره1: كاهش شنوائي يكطرفه براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ديپلم و پايين تر اگر در فركانسهاي چهارگانه بين 50 تا 80 دسي بل باشد : معاف از خدمات رزمي
    ‎تبصره 2: كاهش شنوايي بيش از 50 دسي بل تافقدان كامل شنوايي يك طرفه براي دارندگان مدارك تحصيلي كارشناس و بالاتر : معاف از خدمات رزم

‎بنده آزمایشات زیر رو گرفتم

‎در تست شنوایی سنجی تقریبا به میانگین 90رسیده گوش سمت راستم

Junior Member

‎برای اطمینان هم تست abr رو هم گرفتم که به شرح زیره

به نظرتون ارزش داره دانشگاه رو انصراف بدم وبیفتم دنبال معافیت؟باتوجه به اینکه سطح شنوایی گوش سمت راستم تقریبا میشه گفت ویران ونابوده و عملا برام کاربردی نداره. مدرک فعلی بنده کاردانی هستش و تازگی ترم اول کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد ثبت نام کردم. میخوام انصراف بدم اگر مطمئن بشم. فقط شک اصلیم برای این تست abr هستش که زیاد متوجه نمیشم ازش.ائدیومتریست ها که نظرشون مساعد بود.فقط میترسم برم و قبولم نکنن بفرستنم سربازی!هم از درسم انصراف دادم هم میفتم سربازی/.میشه بازی دوسرباخت.متشکرم

Junior Member

سلام دوستان. من سینوزیت/انحراف بینی/ بزرگی شاخک های بینی و پولیپ بینی دارم.امکان معافیت کامل وجود داره؟ کسی تجربه داره؟

سلام دوستان من شکاف زبان دارم یک شکاف عمیق از وسط زبان تا نوک زبان و تقریبا 20 تا 30 شکاف کوچک در اطراف زبان. و مشکل بلع و جویدن دارم ولی مشکل تکلم ندارم میخواستم بدونم معاف میشم یا نه. در ضمن تو معاینه های پزشکان نظام وظیفه چه چیزهای ملاک معاینه هاشون هست. ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    من بیماری آنژیوفیبروم درچه llc دارم پرونده پزشکی برای بیمارستان چمران هست و شرح عمل به صورت کامل موارد توضیح داده عمل سال ۹۰ بوده الان رفتم کمیسون عالی برای معافیت پزشک مشاور کمسیون تایید کرد که من عمل رو انجام دادم و سیزوزیت مزمن دارم ولی درباره درجه و معافیت چیزی نگفت گفت خود کمیسون باید تصمیم بگیره
    الام سربازم بهد سربازی بیماریم تشدید شده به صورتی که دکترم گفته احتمال عمل مجدد برای سینوسم هست چسبندگی شدید چم و بخشکی از راست
    اندازه تومور تو پاتولوژی ۶ سانتی متر زده

میخواستم بدونم شامل معافیت میشم ؟

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)