صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: صدور معافیت و مشکلات مربوط به تعهد خدمت

پیش فرض پاسخ : صدور معافیت و مشکلات مربوط به تعهد خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    اگر تعهد خدمت بجایی داشته باشی فکر نمیکنم بتونی اصل دانشنامه رو تحویل بگیری.
    باید لغو تعهد کنی تا دانشنامه رو بگیری.
    البته این چیزی ه که در مورد یکی از دوستام اتفاق افتاده.
    ریز جریان رو یادم بمونه ازش میپرسم.
    لطفا از دوستتون بپرسین.

ضمنا در حال حاضر من تو یه شرکتی مشغولم و خوب بهرحال این دانشگاه آزاد هم که میگم کلش میشه واسه یسل. بعدشم که میخوام از هرجایی پذیرش گرفتم برم
    ولی خوب این پولش که در ازای مدت زمان کاری خیلی کم نصیب آدم میشه منو وسوسه میکنه
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

سلام
    یه راه دیگش اینه که برای اون تعهد خدمتتون هم توی وزارت علوم وثیقه بذارید

سلام. بچه هایی که با دانشگاه تصفیه حساب کردن میشه لطفا بگید که هزینه خرید تحصیل رایگان چقدره؟ مثلا ترمی چقدره ؟ آیا یرای تمام دانشگاههای دولتی یکسانه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN2
    سلام. بچه هایی که با دانشگاه تصفیه حساب کردن میشه لطفا بگید که هزینه خرید تحصیل رایگان چقدره؟ مثلا ترمی چقدره ؟ آیا یرای تمام دانشگاههای دولتی یکسانه؟
    اینجا رو نگاه کن:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...97608#msg97608

اگه خودتون هم جستجو میکردید پیدا میشد.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

اولا با عرض معذرت از مدیران که پستمو جای نامناسب گذاشته بودم و لطف کردن جابه جاش کردن.
    یه سوالی: من میتونم الان تو وزارتخونه تشکیل پرونده بدم و با وثیقه (15 میلیونی ) خارج بشم بعد سال دیگه بیام و تصفیه حساب آموزش رایگان کنم؟ چون دانشگاه اونجا الان از من دانشنامه نمیخواد. ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN2
    اولا با عرض معذرت از مدیران که پستم رو جای نامناسب گذاشته بودم و لطف کردن جابه جاش کردن.
    یه سوالی: من میتونم الان تو وزارتخونه تشکیل پرونده بدم و با وثیقه (15 میلیونی ) خارج بشم بعد سال دیگه بیام و تصفیه حساب آموزش رایگان کنم؟ چون دانشگاه اونجا الان از من دانشنامه نمیخواد. ممنون
    خواهش دوست عزیز

شما تا مرحله صدور معافیت می تونید پیش برید، بعد وقتی می خوان براتون خروج بزنند می گند باید آموزش رایگان رو پرداخت کنید؛ من پرسیدم گفتن بهتره بخرید والا مشکل برای ثبت نام تو دانشگاه انوری خواهید داشت. وفهمیدم تو آیین نامه اش هست که می شه برای اون هم وثیقه گذاشت ولی فکر کنم درد سر داره

موفق باشید

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Banned

سلام دوستان
    من هم یه سوال دارم که متاسفانه جوابش رو تو هیچکدوم از قسمت ها پیدا نکردم
    من تو دوره فوق شبانه بودم و از امکانات وام هم استفاده کردم و در واقع به دانشگاه بدهکارم از طرفی هم نیازی به مدرک فوقم ندارم و فقط نیاز به ترجمه مدرک لیسانسم دارم
    میخواستم ببینم این بدهکاری من به دانشگاه تو پروسه خروج از کشور برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    یعنی ممنوع الخروجی یا مشکلاتی از این دست؟
    ممنون

با سلام
    من در تاریخ 01/10/81 در شرکت هواپیمائی به صورت تعهد 9 ساله استخدام شدم اکنون بعد از 8 سال به دلایل مشکلات خانوادگی می خواهم از شرکت استعفا دهم شرکت میگوید ما به نظام وظیفه اعلام می کنیم که شما یک سال کمتر از تعهد خدمتتان در شرکت بوده اید
    می خواستم ببینم سازمان نظام وظیفه چه تصمیمی در مورد بنده می گیرد
    بخدا خیلی خیلی برام حیاتی و داره زندگیم از هم می پاشه اگه می تونید کمکم کنید لطفا خبر دهید

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه، به نظر می یاد چند وقتیه که کسی اینجا نیومده! امیدوارم سوالم رو در تاپیک درستی مطرح کرده باشم که ادمین عزیز ناراحت نشه.

من دانشجوی کارشناسی ارشدم. روزانه بودم و در هر دو مقطع از وام هم استفاده کرده ام! بدهی ام برای تعهد خدمت رایگان در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد شده به ترتیب شده 850 هزار تومن و 1.2 میلیون تومن. جهت اطلاع دوستان از جمله شروین عزیز باید بگم که هزینه بر اساس شهریه اعلام شده از وزارت علوم بر مبنای رشته و محل تحصیل (ضریب داره! مثل منطقه بندی کنکور) و محاسبه می شه. حالا سوال خودم: آیا من با یک وثیقه می تونم تمام مدارکم رو آزاد کنم؟ یعنی یک وثیقه 15 میلیونی برای هر دو دوره کافیه؟

Junior Member

با سلام
    با توجه به چیزی که توی این تاپیک دیدم انگار هیچ کس اطلاع دقیقی از این موضوع نداره باید بگم که تعهد به خدمت یک چیزیه بین دانشجو و وزارت علوم و ربط به سربازی نداره. شما باید دوبرابر تحصیل در دانشگاه روزانه (نه شبانه ) به کشور خدمت کنین (طبق گفته ی خودشون) و اگر این کارو انجام ندین مدرکتون ازاد نمی شه که ترجمش کنین حالا اگه نخواین خدمت کنین می تونین بخرینش که باید به وزارت علوم مراجعه کنین تا هزینشو واستون حساب کنه و نقد پرداخت کنین اونوقت مدرک آزاده و قابل ترجمه چه رفته باشین سربازی و چه نرفته باشین. ودیعه ی 5 میلیونی مربوط به خدمت رفتنه نه مدک ازاد کردن. البته یک حالتم وجود داره که هزینه ی آزاد کردنو ندین اونم اینکه یک دانشگاه پیدا کنین که مدرک ترجمه شده رو بدون مهر قبول کنه ( که من ندیدم ) که در این صورت می تونین با ودیعه ی 15 میلیونی ( هیچ ربطی به ودیعه ی نظام وظیفه نداره) تعهدتونو به تعویق بندازین. البته تنها ارتباط خدمت نظام با تعهد به خدمت اینه که مدت خدمت وظیفه جزئش حساب شده و اگه سربازی برین از هزینتون که باید بدین کم می کنه همین.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)