صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 44

موضوع: صدور معافیت و مشکلات مربوط به تعهد خدمت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic

پیش فرض پاسخ : صدور معافیت و مشکلات مربوط به تعهد خدمت

سلام
    من دانشجویه ترم اخر الکترونیک هستم, من مدارکم ر میخام بفرستم برایه یکی از دانشگاه هایه اتریش.
    سربازی هم نرفتم.
    کاردانیم ر شبانه بودم. کارشناسیم ر ازاد.
    مدرک دیپلمم را از هنرستان گرفتم اما مدرک کاردانیم ر بهم نمیدن. دانشگاه میگه باید بری از نظام وظیفه نامه بیاری برایه ما تا یه مدرک معادل فوق دیپلم برایه ترجمه کردن بهت بدیم.
    میخاستم از دوستان بپرسم اصلآ همچین چیزی نظام وظیفه میده؟
    اگه میده باید چیکار کنم؟
    و این که کسی تا حالا بدون این که بر سربازی از کشور با ویزایه تحصیلی خارج شده؟ اگه شده چیکارا کرده؟ مدارکش ر چجوری گرفته؟؟؟

از کمک شما پیشاپیش متشکرم.

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ترم یک ارشد خواجه نصیر روزانه هستم میخواستم راهنماییم کنید برای اینکه بتونم آمریکا بعد از دکترا اقامت بگیرم که کلا بمونم بهتره بعد از ارشد سربازیمو برم یا نه بدون سربازی و با ودیعه گذاشتن برای سربازی برم؟اونقت اگه ودیعه گذاشتم حتما باید برگردم واسه سربازی بلافاصله بعد از درس؟من چکاری بکنم که درست باشه؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری سوره تهران

من کاردانیم رو روزانه گرفتم ولی کارشناسی روغیر انتفایی بودم... حالا واسه ادامه تحصیل خارج از کشور باید پول اون دو سال رو بدم؟؟؟؟

کسی می تونه بم بگه تقریبا چقد میشه هزینش؟؟؟؟ رشتم معماریه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه آزاد واحد الکترونیک

مشمولان ايراني مقيم خارج از كشور درصورت داشتن شرايط زير و با پرداخت مبلغ 10 ميليون تومان مي‌توانند از معافيت خدمت وظيفه عمومي درقبال پرداخت وجه استفاده نمايند. 1- قبل از تاريخ 29/12/1382 از كشور خارج شده باشند. 2- حداقل دوسال در خارج از كشور اقامت و سكونت داشته باشند. 3- در هر مرحله حداقل 9ماه در خارج از كشور سكونت داشته باشند,یعنی اگه من حالا خارج بشم از کشور واسه دو سال نمیتونم خدمتم رو بخرم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_a1367 نمایش پست ها
    مشمولان ايراني مقيم خارج از كشور درصورت داشتن شرايط زير و با پرداخت مبلغ 10 ميليون تومان مي‌توانند از معافيت خدمت وظيفه عمومي درقبال پرداخت وجه استفاده نمايند. 1- قبل از تاريخ 29/12/1382 از كشور خارج شده باشند. 2- حداقل دوسال در خارج از كشور اقامت و سكونت داشته باشند. 3- در هر مرحله حداقل 9ماه در خارج از كشور سكونت داشته باشند,یعنی اگه من حالا خارج بشم از کشور واسه دو سال نمیتونم خدمتم رو بخرم؟
    خیر !

Junior Member

سلام دوستان ، من در ساله ۲۰۰۸ از ایران خارج شدم ، و تیه این ۶ سال فقط ۲ بر به ایران وارد شدم و کلان ۱۰ روز در کشور بودم ، یعنی در تیه این ۶ سال کلان ۱۰ روز ایران بودم میخواستم بپرسم که راهی هاست که من مواففییاتامو بگیرم --- دز ضمن من این ۶ سال رو قانونی و به صورته دانشجوی خارج از کشور بودم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Edyraper نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من در ساله ۲۰۰۸ از ایران خارج شدم ، و تیه این ۶ سال فقط ۲ بر به ایران وارد شدم و کلان ۱۰ روز در کشور بودم ، یعنی در تیه این ۶ سال کلان ۱۰ روز ایران بودم میخواستم بپرسم که راهی هاست که من مواففییاتامو بگیرم --- دز ضمن من این ۶ سال رو قانونی و به صورته دانشجوی خارج از کشور بودم
    دوست عزیز سوالتون واضح نیست، اگه قانونی خارج از کشور بودین و امکان تردد هم داشتین که یعنی معافیت داشتید دیگه. چه معافیتی رو میخواهید بگیرید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالتون واضح نیست، اگه قانونی خارج از کشور بودین و امکان تردد هم داشتین که یعنی معافیت داشتید دیگه. چه معافیتی رو میخواهید بگیرید؟
    سلام ممنون از پاسختان من معاافییت مواگغات دانشجوی دارم تا ساله ۱۳۹۵ باد از ۱۳۹۵ نمیتونم به ایران برما یا اگه رفتم نمیتونم باز گردم ، میخام مافی مو بخرم اگر امکان داره ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Edyraper نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختان من معاافییت مواگغات دانشجوی دارم تا ساله ۱۳۹۵ باد از ۱۳۹۵ نمیتونم به ایران برما یا اگه رفتم نمیتونم باز گردم ، میخام مافی مو بخرم اگر امکان داره ؟
    سلام
    تا جایی که میدونم اگه شما پیش از سال 1382 از کشور خارج شده بودی امکان خرید وجود داشت ولی بعد از اون تاریخ دیگه کلا امکان خرید رو برداشتن و هیچ کس نمیتونه سربازی رو بخره.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    سوال داشتم خواهشا گه میدونید کمکم کنید.
    من برادرم خدمتش تا سال دیگه تموم میشه و من نیز درسم 2 سالی مونده و برادرم متاهل نیز میشه تا 2 سال دیگه ضمنا سن پدرم نیز بالای 60 ساله، آیا با این شرایط امکان گرفتن معافیت کفالت یا هر نوع معافیت دیگری برای بنده وجود دارد؟
    با تشکر از سایت خوبتون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)