نقل قول نوشته اصلی توسط h_loyali نمایش پست ها
میشه یزره کامل توضیح بدید که چی شد و چه کارهای انجام دادید چون من واسه کم کاری میخوام افدام کنم و خارج از کشور هستم! باید چه چیزی نشون بدم ؟! ازمایشهای من هر دفعه چون فرصها عوض میشه متفیر هستش اما دفعه ی فبل که فرص نخوردم 27 شد و بعد یک ماه که فرص خوردم شد 6 حالا موقعه ای که باید برم پیش دکتر نطام وطیفه باید فطع کنم و اینکه فقط ازمایش TSH می گیرند؟! بعد اینکه من ولسه شره بیماری که دکتر می نویسه نوشت که این قرص میخوره و میزانش انفدره مشکلی که نداره؟!
H 27.46 0.30 - 5.50
سلام دوست عزیز....فرمودید که خارج از کشور هستید....فرض رو بر این می گیرم که شرایط معافیت پزشکی خارج از کشور رو می دونید....مثلا می دونید که فارغ التحصیل یا دانشجو باید حتما مثل بنده برگرده ایران و نمی تونه بدون ابطال معافیت تحصیلی برای معافیت پزشکی از خارج از کشور اقدام کنه.....راستش بنده به پلیس +10 مراجعه کردم و مدارکم رو تحویل دادم....درست 16 روز بعد منو به بیمارستان امام سجاد معرفی کردند و مورد معاینه دکتر قرار گرفتم....اونهم دید TSH من یه بار 18.1 بوده یه بار 24.4 ....برام نوشت دارو قطع شود و سه هفته بعد در همون آزمایشگاه بیمارستان سجاد (که کلّی دنگ و فنگ نظامی داره و هی باید مورد تشخیص هویت قرار بگیری تا آزمایشت انجام و تایید بشه) ، آزمایش بدم. ازم یه سری سوال پرسید و عین همون اظهارات منو نوشت ...بالای برگه من نوشت فلان مدته که مشمول این بیماری رو داره و فلان قرص رو با دوز فلان قدر در هفته می خوره.
منم قرصها رو قطع کردم و رفتم در روز مورد نظر آزمایش دادم.....نهایتا مقدار TSH من در آزمایشگاه 18.9 شد. البته من دو سال بود دیابت هم داشتم و اصلا می خواستم واسه دیابت اقدام کنم که دکتر اینجوری تشخیص داد و دو تا آزمایش رو برام با هم نوشت. هم تیروئید و هم دیابت.
بعد یه سرباز آزمایشم رو برای دکتر برد و دو تا دکتر بیماریهام رو تایید کردند.

بری من این آزمایشها رو نوشت : t3,t4, tsh, thyro-globulin,Anti.Tpo,
FBS , HbA1c