صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 554

موضوع: بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لاغري)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لا

ممنون از جوابتون
    بله من مینور دارم(اینترمدیت رو نمیدونم) ولی دنبال معاف کلی هستم. آزمایش خون دادم وضعیت کی بدنم بد بود هیچی رو نرمال نبود ولی برا معافیت کافی نبود. آهنم 28 بود که افتضاح شد. از راه هموگلوبین امیدوار بودم که رو 11.5 بود و بازم فایده نداشت. کم خونی مادر زادی مزمن دارم فقط زیر 9 رو ندارم. بنظرتون چجوری پایین ترش بیارم راهی هست؟ هر چقدرم سخت باشه باید این کارو بکنم و اجازه خارج رو داشته باشم. ممنون میشم جواب بدید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    تالاسمی مینور معاف رزم میدن .
    تالاسمی ماژور معاف دایم.
    عدم رشد عضلانی بیماری نیس ... عنوان بیماری رو از دکترمتخص بپرس
    من یه بندی دیده بودم که عدم رشد عضلانی یا همون لاغری مفرط باعث معافیت میشه جزیاتشو نمیدونم ولی جزو بیماری های عمومی بود

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ffrreeee نمایش پست ها
    من یه بندی دیده بودم که عدم رشد عضلانی یا همون لاغری مفرط باعث معافیت میشه جزیاتشو نمیدونم ولی جزو بیماری های عمومی بود
    تالاسمی مینور معاف رزم میدن .
    مگه اینکه چندتا آزمایش دیگه هم بگیرن ازت اونارو حدشو داشته باشی از متخصص خودت بپرس دقیق آزمایش هارو برات میگه .
    نخیر هیچگونه راهی که به سلامت افراد صدمه بزنه رو نمیدونیم و توصیه هم نمیکنم به هیشکی ....
    مشکلی برا خروج نداری من خودم معافی دارم پاس هم گرفتم هیچ مشکلی هم برا خروج ندارم ن برا تحصیل ن اقامت .
    فقط معافی اعصاب روان اجازه خروج و اینا مشکل داره ک اونم ممنوع نی سخت میدن بقیه معافیا هیچ مشکلی برا خروج ندارن . اگر مشمول باشی نمیزارن بری به هیچ عنوان هر دنگی در بیاری نمیزارن بری . اما وتی کارت معافیت دایم از خدمت برات صادر بشه هیچ مانعی نداری . مگه اینکه یه تبصره اوردن که ما در جریان نیسیم .
    کی گفته ممنوع خروجی؟ و کجا خوندی ؟؟؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

ممنون از جوابتون
    بله من مینور دارم(اینترمدیت رو نمیدونم) ولی دنبال معاف کلی هستم. آزمایش خون دادم وضعیت کی بدنم بد بود هیچی رو نرمال نبود ولی برا معافیت کافی نبود. آهنم 28 بود که افتضاح شد. از راه هموگلوبین امیدوار بودم که رو 11.5 بود و بازم فایده نداشت. کم خونی مادر زادی مزمن دارم فقط زیر 9 رو ندارم. بنظرتون چجوری پایین ترش بیارم راهی هست؟ هر چقدرم سخت باشه باید این کارو بکنم و اجازه خارج رو داشته باشم. ممنون میشم جواب بدید ممنون
    برا خروج اگ بورس شی هیج مانعی نداره . اگ بخوای بری دانشگاه آزاد بخونی اونور رو نمیدونم اما بورس تایید شی یا اپلای کنی بعید میدونم مانعی باشه.

Junior Member

داداش چند روزه مجلس تصویب کرده مشمولینی که میخوان برن را لیسانس خارج از کشور دیگه نمیتونن و ممنوع الخروج شدن

Junior Member

نمیدونم چیکار کنم . دکتر گفته راهی برا کم کردنش نیست دیگه داغون شدم.

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

داداش چند روزه مجلس تصویب کرده مشمولینی که میخوان برن را لیسانس خارج از کشور دیگه نمیتونن و ممنوع الخروج شدن
    آها آره خو تو اگ دیپلمی و میخای کلا از اول بری اونور تحصیل آره نمیشه ...
    اما اگ ارشد و دکترا بخوای بری ممنوع نیسی ...

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نمیدونم چیکار کنم . دکتر گفته راهی برا کم کردنش نیست دیگه داغون شدم.
    راس گفته به ریسکه خظرش نمی ارزه . شما برو کمیسیون خودشون ایشالا که معاف میشی . اما معاف از رزم رو میدونم حتما هسی اما دایم رو یقین ندارم باس پرس و جو کنی ...

Junior Member

داداش من اختلال دو قطبی manic depression دارم شیش ماهه میدونم از اینترنت فهمیدم(درسته قابل اتکا نیست اما از برنامه های ظبط شده تو تلویزیون اینا دیدم و خیلیم مطمعنم که دارم) اما هیچوقت نخواستم از این راه برم یکیش اینه پدرمادرم نفهمن. امامشکل اینجاست که این نوع معافیت همونطورکه گفتی سخت تره . فقط یه سوال دارم: خود اون کمسیون ها واقعا منصف هستن؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

داداش من اختلال دو قطبی manic depression دارم شیش ماهه میدونم از اینترنت فهمیدم(درسته قابل اتکا نیست اما از برنامه های ظبط شده تو تلویزیون اینا دیدم و خیلیم مطمعنم که دارم) اما هیچوقت نخواستم از این راه برم یکیش اینه پدرمادرم نفهمن. امامشکل اینجاست که این نوع معافیت همونطورکه گفتی سخت تره . فقط یه سوال دارم: خود اون کمسیون ها واقعا منصف هستن؟
    دوست عزیز رو خودت عیب نزار ... قرص میخوری ؟ دکتر و مشاوره رفتی ؟ که میگی
    manic depression چون ب دیدن برنامه تی وی و دوتا نت خوندن نمیشه گف اگ اینجور بود که 80جوونای ما manic depression هستن.
    بعدم این مورد اگ باش معافی بگیری بعدا برا استخدامی خیلی مشکل میخوری درواقع جز بیماری های قرمز که استخدام و اشتغال دولتی اصن نداره .
    سوال دومت در مورد دکترای کمیسیون
    دوتا دکترن که باس رای بدن و تایید کنن یک اوسکول هم هس که از همه عوضی تره یه نظامی هم هس به عنوان شاهد.
    خود دکترا اگ تایید کنن اون رییس شورا پزشکی با اینکه میتونه دکتر هم نباشه و یه فرد ...... باشه میتونه رد کنه ینی دکتر هم تو مملکت ما احترام نداره و یه فرد .... بیشتر حرفش قبوله.
    من سه بارکمیسیون دفعه اول دکترا رد کردن . دفعه دوم دکترا تایید کردن اون ..... رد کرد دفعه سوم به زور با کلی مدرک چون خودم کلی اطلاعات پزشکی داشتم نتونستن مانعم بشن . وگرنه مث آب خوردن طرف مادرخدادادیه ردش میکنن بره خدمت یکی هم مث من دیگ زورشون بم نرسید وگرنه باز میبردنم تو لباس. )
    ثانیا متاسفانه از بس ملت هم بدشدن میخوان بپیجونن و نرن خدمت خو حق بده اونا هم سخت گیر شن و بی انصاف شن و تر و خشک با هم میسوزه متاسفانه ....