صفحه 14 از 56 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 554

موضوع: بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لاغري)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لاغري)

مرسی دوست عزیز . واقعا خیلی دلشوره دارم
    نتیجه ازمایشارو چندتا پست بالا تر گفتم خدمت دوستان . بنظرتون بعد عید اقدام کنم برا معافیت یا چند ماهی بمونه تا پروندم کمی طولانی تر باشه اقدام کنم ? tsh بنده 11.5 هست دارو نمیخام بخورم تا بالا تر بره و شانس بیشتری پیدا کنم حتی اگه راهی برا بیشترکردنش پیدا کنم انجام میدم. انتی توپ رو اصلا ازمایش ندادم :/ .کجاها برم ازمایش بدم مورد قبوله تو سابقه کذوم دکترا رو قبول دارن تو تعیید کردن . دکتری کسی سراغ نداره که درست ادمو راهنمایی کنه راه چاهو نشون ادم بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen9101 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز . واقعا خیلی دلشوره دارم
    نتیجه ازمایشارو چندتا پست بالا تر گفتم خدمت دوستان . بنظرتون بعد عید اقدام کنم برا معافیت یا چند ماهی بمونه تا پروندم کمی طولانی تر باشه اقدام کنم ? tsh بنده 11.5 هست دارو نمیخام بخورم تا بالا تر بره و شانس بیشتری پیدا کنم حتی اگه راهی برا بیشترکردنش پیدا کنم انجام میدم. انتی توپ رو اصلا ازمایش ندادم :/ .کجاها برم ازمایش بدم مورد قبوله تو سابقه کذوم دکترا رو قبول دارن تو تعیید کردن . دکتری کسی سراغ نداره که درست ادمو راهنمایی کنه راه چاهو نشون ادم بده .
    دوست عزیز شما نمیتونید به هر دکتی مراجعه کنید. شما وقتی نامه رو میبرید نظام وظیفه، اونا خودشون با یک نامه محرمانه شما رو به بیمارستان معتمد خودشون معرفی میکنند (شاید به دو بیمارستان)، شما میرید قسمت پذیرش بیمارستان نامه رو میدید و پذیرش شما رو به دکتر مربوطه ارجاع میده. دکتر هم براتون آزمایش مینویسه که باید تو آزمایشگاه خود بیمارستان و با تشخیص هویت صورت بگیره. بعدش طبق جواب آزمایش نظرشو مینویسه برای کمیسیون. نامه رو به شما نمیدن و خودشون میفرستن واسه همین معمولا دو هفته طول میکشه برسه. تو کمیسیون هم معمولا دو یا سه تا دکتر هستن که طبق نظر دکتر بیمارستان در مورد شما رای میدن. اگر معاف دایم شدید آخرین مرحله رویت فرمانده هست که اگه ایشون هم لطف کنن اوکی بدن (که واسه من لطف نکردن ) دیگه معاف میشید. به نظر من مشکل شما نداشتن سابقه بیماری هست که شاید واسه همین بهتون معافیت موقت 6 ماهه بدن.

Junior Member

مرسی بازم دوست عزیز .
    پس سابقه رو چطور چک میکنن اشکال نداره سابقه بیماری پیش چه دکتری باشه بیمارستان که فقط یک سری ازمایش میگیره اون موقه پس چطور بقیه ازمایشارو نشون بدم و چکار کنم قبولشون کنن. در نظر دارم سه ماه صبر کنم تا یه سابقه سه ماهه حداقل داشته باشم بعد برم دونبال معافی طول این مدت هم میخام چند سری ازمایش بدم تا نوسانات هم مشخص شه اگه داشت. به نظرتون میشه این کارو کنم جواب میده ??
    هیچکاری برا بالا بردن عدد tsh نیست ???
    یک سوال دیگه : من طول روز معمولا بیشترشو یه سردرد خفیف دارم امکان داره از تیرویید باشه ?

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen9101 نمایش پست ها
    مرسی بازم دوست عزیز .
    پس سابقه رو چطور چک میکنن اشکال نداره سابقه بیماری پیش چه دکتری باشه بیمارستان که فقط یک سری ازمایش میگیره اون موقه پس چطور بقیه ازمایشارو نشون بدم و چکار کنم قبولشون کنن. در نظر دارم سه ماه صبر کنم تا یه سابقه سه ماهه حداقل داشته باشم بعد برم دونبال معافی طول این مدت هم میخام چند سری ازمایش بدم تا نوسانات هم مشخص شه اگه داشت. به نظرتون میشه این کارو کنم جواب میده ??
    هیچکاری برا بالا بردن عدد tsh نیست ???
    یک سوال دیگه : من طول روز معمولا بیشترشو یه سردرد خفیف دارم امکان داره از تیرویید باشه ?
    سابقه رو از همون آزمایشاتی که قبلا داشتین بررسی میکنن و مهم نیست که پیش چه دکتری و از کدوم آزمایشگاه بوده. اینکه معاف دایم بشید یا موقت بستگی به دکتر کمیسیون هم داره، اگه آدم سخت گیری باشه شاید معاف موقت بزنه اگه نه شاید همونجا تایید کنه معاف دایم بشید. در ضمن هیچ چیزی به اندازه سلامتی شما ارزش نداره، کم کاری تیروئید اگه کنترل نشه میتونه عواقب بدی داشته باشه. شما اگه دارو نخورید TSH خود به خود میره بالا که برای بدن ضرر داره.
    در مورد سوال دوم من راستش همچین علایمی در خودم ندیدم. باز دوستان بهتر میتونن نظر بدن.

Junior Member

مرسی از راهنماییاتون .
    بقیه دوستان هم اگه چیزی میدونن که کمکم کنه خواهشا بگید .
    بعد اگه معاف شش ماهه بگن میشه بعد 6 ماه دوباره برا معافیت اقدام کرد اون موقه امیدی هست باز ??

سلام دوستان. من مشکلم تعریق شدید کف دست و پا هست. کمیسیون اولیه توی بیمارستان تعریق شدید نوشتن. کمیسیون دوم توی نظام وظیفه شهرستان تعریق شدید نوشتن و معافیت دایم نوشتن و من تمام مبالغ کارت ها رو واریز کردم اما بعدش سرهنگ نظام وظیفه استان قبول نکرده بود و رفتم کمیسیون نظام وظیفه استان و اینبار در کمال ناباوری نوشتن تعریق خفیف و هیچی سرهنگ هم منو به جلسه ی شورای عالی نوشت.این مدل اتفاق که استان تایید نکنه طبیعی است؟ چرا اصلا اینطور شده ؟ قراره برم به جلسه شورای عالی. نمیدونم چرا امروز دستام جلوی اینا زیاد عرق نکرد درحالی که از 12-13 سالگی عرق میکنه اونم شدید. در ضمن هی بهشون گفتم اب بدنم شاید تموم شده ، گفتن باید خودت اب تولید کنی درحالی که وزنمم خیلی خیلی پایینه ایا استدلالم منطقی بوده ؟. میخواستم بدونم میشه راهنمایی کنین چرا امروز عرق نکرد دستام اونطور که باید و چکار کنم و چی بخورم عرقش زیاد میشه ؟؟؟ لطفا کمکم کنید. شاید استرس برعکس کار کرده برام. بهم 5 دقیقه با کورنومتر وقت گرفتن باید چکه میکرد عرق.
    لطفا هرکی هر تجربه ای داره در این موارد بهم بگه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط didar_2026 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مشکلم تعریق شدید کف دست و پا هست. کمیسیون اولیه توی بیمارستان تعریق شدید نوشتن. کمیسیون دوم توی نظام وظیفه شهرستان تعریق شدید نوشتن و معافیت دایم نوشتن و من تمام مبالغ کارت ها رو واریز کردم اما بعدش سرهنگ نظام وظیفه استان قبول نکرده بود و رفتم کمیسیون نظام وظیفه استان و اینبار در کمال ناباوری نوشتن تعریق خفیف و هیچی سرهنگ هم منو به جلسه ی شورای عالی نوشت.این مدل اتفاق که استان تایید نکنه طبیعی است؟ چرا اصلا اینطور شده ؟ قراره برم به جلسه شورای عالی. نمیدونم چرا امروز دستام جلوی اینا زیاد عرق نکرد درحالی که از 12-13 سالگی عرق میکنه اونم شدید. در ضمن هی بهشون گفتم اب بدنم شاید تموم شده ، گفتن باید خودت اب تولید کنی درحالی که وزنمم خیلی خیلی پایینه ایا استدلالم منطقی بوده ؟. میخواستم بدونم میشه راهنمایی کنین چرا امروز عرق نکرد دستام اونطور که باید و چکار کنم و چی بخورم عرقش زیاد میشه ؟؟؟ لطفا کمکم کنید. شاید استرس برعکس کار کرده برام. بهم 5 دقیقه با کورنومتر وقت گرفتن باید چکه میکرد عرق.
    لطفا هرکی هر تجربه ای داره در این موارد بهم بگه
    آقا حتما قبل از جلسه برو ملاقات عمومی سردار صدرالسادات . کمیسیون عالی بنویسه رد دیگه از دست اونم کاری بر نمیاد ها. فقط حواست به این کمیسیون عالی رد بشی دیگه تمومه. برو از هر طریقی میتونی درستش کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    آقا حتما قبل از جلسه برو ملاقات عمومی سردار صدرالسادات . کمیسیون عالی بنویسه رد دیگه از دست اونم کاری بر نمیاد ها. فقط حواست به این کمیسیون عالی رد بشی دیگه تمومه. برو از هر طریقی میتونی درستش کن.
    آقا من چطور میتونم سردار رو ملاقات کنم؟ میشه تلفنی یا اینترنتی باهاش مکاتبه کرد؟ اخه من از اذربایجان شرقیم. راستی این بار اخر دکترها سرباز نوشتن آیا اصلا میشه کاری کرد قبل از شورای عالی ؟ و اینکه امکان داره دکترهای شورای عالی همون دکتر های قبلی باشن ؟ آخه قبلیا خیلی سخت گیر بودن میگفتن باید عرق جریان پیدا کنه درحالی که این امکانپذیر نیست

Junior Member

سلام دوستای عزیزم .
    چند روز پیش رفتم پیش دکتر معتمد از اینا که برا پر کردن دفترچه خدمت باید بریم پیششون و شرح حالمو گفتم ازمایشارو نشونش دادم گفتم دنبال معافیت داعمم . اونم نگا کرد گفت این که برا معافیت جواب نمیده به تنهایی معلوم نیس چون یه ازمایش بیشتر ندادی اصلا ممکنه تحت تعصیر چیزی ths بالا رفته باشه گفت میتونه با همون بنویسع و بفرسته برا معافیت گفت ولی اینطور معلوم نیست .بعد گفت من توسیه میکنم که اول بری اسکن تیرویید ببینی نتیجش چی میشه بعد بری سراغ معافیت که نوشت منم رفتم مرکز ازمایشات پزشکی هسته ای اسکن تیرویید انجام دادم امروزم جوابشو گرفتم دکتر اون مرکزم معاینم کرد دوباره بعد گفت که گواترم بزرگه ولی خفیف . بعد گفت یه ازمایش برا ثابت کردن کم کاری کمه اونم گفت شاید اصلا اشتباه شده باشه به دکترت بگو یه ازمایش دیگه هم بنویسه برات.
    حالا نظر شما دوستان چیه ? من چیکار کنم ? شانسی دارم ??!
    قد : 177
    وزن :105
    THS :11.5
    T4:10.8
    T3 : 1.6

Junior Member

سلام دوستان
    توروخدا کمکم کنید
    من tsh آزمایشی که بیرون داده بودم 7.5 بود ، رفتم بیمارستان آزمایش دادم شده بود 2 ، من نه قرصی مصرف میکنم نه پیشگیری کردم ، با توجه به گفته های دوستان این امکان پذیر نیست که یهو در عرض 2 هفته میزان tsh اینقدر تفاوت کنه . پیش دکتر بیمارستان گفتم من بیرون آزمایش دادم دو هفته پیش tsh ام 7.5 بود اونم پایین برگه نوشت یوتیروئید است .
    میدونین یو تیروئید چیه و میشه باهاش معاف شد یا نه ؟ لطف بزرگی میکنین کمکم کنید چون شنبه شورای پزشکیمه
    دوتا سوال دیگه هم دارم ، یکی از سربازارو دیدم میگفت با 3تا معاف از رزم یه معافیت داعم میدن ، واقعا درسته ؟ چون من 3تا معاف از رزم رو دارم
    بعدم اینکه میشه به نظر شورای پزشکی اعتراض کرد ؟
    توروخدا کمکم کنید ازین برزخ مزخرف بیام بیرون
    ممنون